Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 396 of 452 FirstFirst ... 296 346 386 394 395 396 397 398 406 446 ... LastLast
Results 7,901 to 7,920 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7901 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Fa comanda, este in stoc. Stocul se va updata in scurt timp.

  2. #7902 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate View Post
    Nu stiam de chestia asta. Daca siteul magazinului ar fi afisat ca jocul este in stoc astazi, si nu pe data de 4 as fi facut comanda dimineata.


    Sent from my iPhone 4 using Tapatalk
    aveai alte optiuni daca il doreai azi in ziua lansarii,plateai mai mult cu 10 ron si il luai de la emag,domo,altex,dar deh, mai bine cautam nod in papura...schimba ti id ul pune kingoftroll sau carcotashu'

    ---------- Post added 02-11-2011 at 01:13 PM ----------

    saptamana asta la precomanda skyrim?

  3. #7903 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    In Iasi nu se gaseste in magazine.


    Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

  4. #7904 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    MS pt raspuns gameshop!

  5. #7905 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MENTATAL0R View Post
    MS pt raspuns gameshop!
    Probabil nu a vazut...uite raspunsul aici
    Clubul GameShop.ro este modalitatea noastra de a multumi clientilor fideli GameShop.ro.*
    Reprezinta pentru dumneavoastra posibilitatea de a obtine avantaje multiple doar prin cumpararea de produse de la GameShop.ro.

    Ce avantaje am daca intru in*Clubul GameShop.ro*?
    Avantajele pentru membrii GameShop.ro sunt
    10% REDUCERE*la orice comanda* de pe*www.gameshop.ro
    .*PE VIATA!
    TRANSPORT GRATUIT*la orice comanda de peste 29,9 lei!*PE VIATA!
    PRIORITATE ABSOLUTĂ*la toate precomenzile.PE VIAŢĂ!
    PROMOŢII*speciale exclusive pentru membrii Clubului GameShop.ro!

    *se aplică tuturor produselor marcate pe*www.gameshop.ro
    *cu textul "Pret special membri*Club Gameshop.ro".

    Cum devin membru al*Clubului GameShop.ro*?
    E simplu. Trebuie sa achizionati orice alte jocuri in valoarea de peste 279,9 RON si veti primi gratuit in pachetul cu comanda cardul de membru alClubului GameShop.ro*cu un cod unic pe care il puteti introduce pe sit pentru o beneficia de avantaje.

    Cum se foloseste cardul de membru*Club GameShop.ro*?
    Dupa ce comandati orice jocuri in valoare de peste 279,9 RON veti primi in pachetul cu comanda si un card GameShop.ro care contine un cod unic. Veti putea introduce acest cod unic in momentul in care faceti o comanda si veti beneficia automat de toate avantajele descrise mai sus.*
    Am intrebari, nelamuriri sau doresc mai multe informatii despre*Clubul GameShop.ro.
    Pentru mai multe detalii despre*Clubul Gameshop.ro*va rog sa ne scrieti comentarii direct pe aceasta pagina, sa ne sunati la 0374200395 sau sa ne scrieti la*[email protected]
    ."

    Exista restrictii pentru*Club GameShop.ro*?
    Clubul GameShop.ro se adreseaza doar persoanelor fizice. Persoanele juridice nu benficiaza de aceasta oferta. Pentru o colaborare bazata pe persoana juridica va rugam sa ne contactati la*[email protected]
    *sau 0374200395 . De asemenea, Best Distribution SRL isi rezerva dreptul de a selecta persoanele care beneficiaza de aceasta oferta si de a anula in orice moment si fara notificare prealabila avantajele pentru anumite persoane.
    *
    PS codul de membru o să-l primeşti cel mai probabil pe mail.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  6. #7906 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by MENTATAL0R View Post
    buna ziua,pot primi un cod de reducere pt membrii cg la un joc comandat de pe site-ul dv?
    Codul de reducere de pe acest forum este afisat pe prima pagina a site-ului acestuia. Cred ca este necesar sa fiti utilizator VIP ca sa il vedeti afisat.

  7. #7907 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Codul de reducere de pe acest forum este afisat pe prima pagina a site-ului acestuia. Cred ca este necesar sa fiti utilizator VIP ca sa il vedeti afisat.
    Premium user nu VIP

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  8. #7908 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ok, deci Premium user.

  9. #7909 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    mai este o saptamana pana cand se lanseaza skyrim.se mai aude ceva?

  10. #7910 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, se aud lucruri bune, sper sa am informatii finale despre precomanda pana luni inclusiv.

    ---------- Post added 03-11-2011 at 01:41 PM ----------

    Pentru Call of Duty MW3 - noi am incheiam procesul de confirmare. Daca aveti precomanda si nu ati putut raspunde, va rugam sa ne scrieti la [email protected]

    ---------- Post added 03-11-2011 at 04:10 PM ----------

    99% sigur vom avea Skyrim la precomanda si va beneficia de harta fizica. Va fi la precomanda vineri sau luni.

  11. #7911 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    vreo posibilitate sa aveti macar un Collectors Edition Xbox 360 de Skyrim? Overpriced piece of crap dar vreau dragonul ala

  12. #7912 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    vreo posibilitate sa aveti macar un Collectors Edition Xbox 360 de Skyrim? Overpriced piece of crap dar vreau dragonul ala
    De ce nu il ieri de pe amazon.de?150 euro şi primeşti si soundtrackul

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  13. #7913 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Pentru Call of Duty MW3 - noi am incheiam procesul de confirmare. Daca aveti precomanda si nu ati putut raspunde, va rugam sa ne scrieti la [email protected]
    Salutare, eu astazi am facut precomanda, mai are sens, veti avea un stoc suficient? Ar trebui sa scriu oricum la adresa de mail indicata?

  14. #7914 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    vreo posibilitate sa aveti macar un Collectors Edition Xbox 360 de Skyrim? Overpriced piece of crap dar vreau dragonul ala
    Am discutat direct cu furnizorul despre acest aspect. Ca si gamer, mi-ar fi placut sa am aceasta editie. Ne-au spus ca nu vor lansa aceasta editie in foarte multe teritorii, unele mult mai mari decat noi, fiind astfel extrem de limitata. Din pacate, nici o bucata nu putem aduce. Sper sa compenseze partial faptul ca vom aduce editia cu harta inclusa si ca pentru editii cu statuete vom avea Diablo 3.

    ---------- Post added 03-11-2011 at 06:32 PM ----------

    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Salutare, eu astazi am facut precomanda, mai are sens, veti avea un stoc suficient? Ar trebui sa scriu oricum la adresa de mail indicata?
    Da, vom avea stoc, nu este o problema, vei fi contactat maine sau maxim luni.

  15. #7915 SP
    Member jon209's Avatar
    Pretul la L.A. Noire Complete Edition de 199.90ron este valabil doar pentru pre-comanda sau va ramane asa si dupa lansare?

  16. #7916 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Cel mai probabil asa va ramane.

    ---------- Post added 04-11-2011 at 04:37 PM ----------

    Vom primi Skyrim de PS3 si PC. Din pacate, nu vom primi pentru Xbox 360. Jocul va fi la precomanda de astazi. Va include harta fizica in pachet si va costa 269,9 lei PC si 169,9 lei PC inainte de reduceri.

    ---------- Post added 04-11-2011 at 05:01 PM ----------

    269,9 lei PS3 si 169,9 lei - rectific.

  17. #7917 SP
    Junior Member SiLl3nTKiLl's Avatar
    veti aduce saints row 3?

  18. #7918 SP
    Member Cata96's Avatar
    Vor fi intarzieri pentru MW3?

  19. #7919 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Skyrim va veni cu harta standard sau cu cea premium? (ma refer la precomenzi)

    LE: nvm, am citit pe site si scrie ca va fi cea premium.

  20. #7920 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    Vor fi intarzieri pentru MW3?
    Nu, daca ai confirmat telefonic va fi trimis luni ca sa ajunga marti la lansare.

    ---------- Post added 04-11-2011 at 10:47 PM ----------

    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Skyrim va veni cu harta standard sau cu cea premium? (ma refer la precomenzi)

    LE: nvm, am citit pe site si scrie ca va fi cea premium.
    Informatiile de la producator sunt ca se va oferi harta de preorder. Nu avem inca pachetul pentru a-l desface si a verifica, dar speram sa reusim acest lucru inainte de lansare.

    ---------- Post added 04-11-2011 at 10:52 PM ----------

    Quote Originally Posted by SiLl3nTKiLl View Post
    veti aduce saints row 3?
    Nu cred ca vom aduce acest titlu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 396 of 452 FirstFirst ... 296 346 386 394 395 396 397 398 406 446 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts