Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 122 of 452 FirstFirst ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 172 222 ... LastLast
Results 2,421 to 2,440 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #2421 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Pfuuu! Monky ai primit 100 de console de la Gameshop nu? Si acum ai in fiecare camera a palatului tau cu 100 de camere cate o consola legata la cine stie ce Panasonic BFHD (Beyound Full HD), norocosule!

    Si acum fiindca se ia lumea cinstita (care isi modeaza consola dar vrea si garantie) de prietenul tau Gameshop le dai ban, sa iti fie rusine nu alta

    Sunt curios de pe ce meleaguri apar astfel de specimene... adica tot tu dai in cap si tot tu depui plangere ca ti s-a patat camasa de sange.

  2. #2422 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Spre rusinea mea... n-am apelat niciodata la Gameshop pentru un beneficiu. Daca am facut-o, a fost de fiecare data pentru userii CG sau comunitate (de aici si discountul si premiile oferite de dansii). Nu am decat cuvinte de lauda cu ce se intampla la Gameshop in ultima perioada, iar RvsS, desi nu are aceasta obligatie, chiar s-a implicat in toate cele. Aratati-mi un singur shop din .ro care sa se implice si sa stea sa raspunda la toate intrebarile, oricat de hazardate ar fi acelea. Mai ales ca o face pe timpul sau liber in mare parte din timp... nu e platit pt. asta.

    Din pacate, in Romania insa e si mentalitatea asta... ca daca avem un parteneriat cu cineva, o facem pt. ca ne iese si noua ceva ca sa ni e inchida gura. Din pacate pentru unii, din fericire pentru altii, aici nu e cazul. Si se poate citi de-a lungul threadului cum au fost probleme puse chiar de echipa CG celor de la Gameshop. Tot ceea ce primim pt. bannere se duc la premii (luna aceasta speram sa fie mai multe ca de obicei)... Am avut si surpriza de a primi cateva press-kit-uri, ale caror reviews/previews le-ati putut gasi pe site. In rest cred ca este una din cele mai deschise relatii.

    Cu acestea sper ca am lamurit si aspectele colaborarii si avantajelor. Iar celor care nu le convine acest thread in care RvsS incearca sa raspunda, au metodele oficiale de contact cu Gameshop la care are acces oricine. Bafta tuturor si respect RvsS pentru efortul depus !

  3. #2423 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Eu glumeam...

  4. #2424 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Eu glumeam...
    Nu conteaza, chiar trebuia sa mentioneze MonkY acel aspect, sa fie clar pt toata lumea.

  5. #2425 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Răzvan,

    Ce se mai aude de Tekken 6 - Limited Edition (X360)?

  6. #2426 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Nu m-a sunat nimeni pentru confirmare
    Trebuie sa mai am rabdare ?

  7. #2427 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Spre rusinea mea... n-am apelat niciodata la Gameshop pentru un beneficiu. Daca am facut-o, a fost de fiecare data pentru userii CG sau comunitate (de aici si discountul si premiile oferite de dansii). Nu am decat cuvinte de lauda cu ce se intampla la Gameshop in ultima perioada, iar RvsS, desi nu are aceasta obligatie, chiar s-a implicat in toate cele. Aratati-mi un singur shop din .ro care sa se implice si sa stea sa raspunda la toate intrebarile, oricat de hazardate ar fi acelea. Mai ales ca o face pe timpul sau liber in mare parte din timp... nu e platit pt. asta.

    Din pacate, in Romania insa e si mentalitatea asta... ca daca avem un parteneriat cu cineva, o facem pt. ca ne iese si noua ceva ca sa ni e inchida gura. Din pacate pentru unii, din fericire pentru altii, aici nu e cazul. Si se poate citi de-a lungul threadului cum au fost probleme puse chiar de echipa CG celor de la Gameshop. Tot ceea ce primim pt. bannere se duc la premii (luna aceasta speram sa fie mai multe ca de obicei)... Am avut si surpriza de a primi cateva press-kit-uri, ale caror reviews/previews le-ati putut gasi pe site. In rest cred ca este una din cele mai deschise relatii.

    Cu acestea sper ca am lamurit si aspectele colaborarii si avantajelor. Iar celor care nu le convine acest thread in care RvsS incearca sa raspunda, au metodele oficiale de contact cu Gameshop la care are acces oricine. Bafta tuturor si respect RvsS pentru efortul depus !
    Aha. Lasa ca stiu ca brelocul si stick-ul sunt la tine. De aia lipseau.

  8. #2428 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RonanN1 - da, a ajuns si se proceseaza. Luni sau marti il vom putea trimite catre tine.

    Mask - nici acum?

    In alta ordine de idei, am facut ce am promis, am introdus multe promotii.

    Iata-le pentru Xbox 360 (preturi de la 39,9!) si pentru PS3 (de la 39,9!).

    Avem si la PC (vor fi de la 7.9 lei).

  9. #2429 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Nici acum...cred ca m-am prins de la ce e buba.Ti-am dat un numar de UPC care poate fi apelat doar din judetul Galati,pentru ca trebuie sa inchei contractul cu Romtelecom.Pot sa-ti dau un alt numar de mobil pe PM ?

  10. #2430 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Fantastice oferte!

  11. #2431 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Super preturi indeed

  12. #2432 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Am facut deja o comanda la Bioshock CE.

  13. #2433 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    super. Mi-am luat si eu Prince of persia cu ocazia aceasta.
    p.s. bioshock pt 360 e 99 lei iar CE e 69 lol

  14. #2434 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    RonanN1 - da, a ajuns si se proceseaza. Luni sau marti il vom putea trimite catre tine.
    Oki, mulțumesc. Mai am o �ntrebare.

    De c�teva minute am dat comandă și pentru Bioshock Collectors Edition (X360). Se pot trimite ambele jocuri cu un singur transport? Și ~ c�t e transportul?

    Mulțumesc

    *p.s.
    A fost trimis un e-mail cu sumarul comenzii.

    ...n-am primit

  15. #2435 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Am mai adaugat si eu Eternal Sonata la comanda. Aceeasi intrebare ca si Ronan
    edit: Nici eu nu vad nici un mail.

  16. #2436 SP
    Member richardm27's Avatar
    Multumim pentru super-promo Razvan ! Am prins si eu un Motorstorm.

  17. #2437 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mask - da, sigur.

    RonanN1 - da, oricate jocuri, vb cu colega mea cand te suna sa trimita si Xbox Limited. Transport gratis cu codul de reduceri, chiar daca reducerea nu e.

    ineedmoney93 - modificam, mersi.

  18. #2438 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Ti l-am trimis pe PM,Razvan.
    Poate mai prind si eu o bucata

  19. #2439 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Hmm, vad ca s-a modificat pretul la Collector Edition de Bioshock. Eu am dat comanda de el cand era 69,90. Nu mi se modifica pretul, nu?

  20. #2440 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Fantastice preturi! Felicitari GameShop. Cred ca imi iau si eu R6V2 si BioShock CE.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 122 of 452 FirstFirst ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 172 222 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts