Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 452 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 114 ... LastLast
Results 261 to 280 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #261 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Monky - e versiunea normala, standard. SW Force Unleashed va veni la inceputul saptamanii viitoare.

    Spike - lasa te rog din nou numele din factura pe PM si ti-l trimit maine.

  2. #262 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    @Rvss: Mi s-a spus ca azi ajunge jocul. Nu inteleg, unii il primesc de pe 30 septembrie si eu il primesc pe 3? Care e regula aici? Sa stiu ca fac si eu ...

    Cum comand un Halo 3? Iti dau PM sau dau direct comanda pe site la pretul de 289 ron?

  3. #263 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ce joc ? Daca e FIFA pe 3 e lansarea. In principiu regula e sa faci precomanda din timp pt. ca se iau in ordine cand se trimit.

  4. #264 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Adica daca aveti jocuri toate, pe unele le trimiteti in alta zi? In fine, astept maine telefon.

  5. #265 SP
    Admin MonkY's Avatar
    RvsS: cred ca Bobby intreba de ce Dragos10 a primit Fifa09 de ieri, pe cand altii il vor primi pe 3, adica maine

  6. #266 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Mai conteaza Monky?

  7. #267 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, in cazul unei lansari ca FIFA se trimit in mai multe zile pentru ca sunt foarte multe. Important e sa reusim sa trimitem inainte sau in ziua lansarii. Nu garantez ca ajung in ziua lansarii toate jocurile, dar macar sa plece de la noi atunci. Cheia este precomanda din timp si raspunsul la telefon cand sunam sa confirmam cu cateva zile inainte, ele se fac in aceasta ordine.

    Oricum, doleanta asta ca nu ajunge inainte de lansare la un client e ceva nou pentru mine

  8. #268 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Doleanta ca nu se trimit toate o data cum ar trebui. SI da, am vorbit cu domnisoara la tel de miercuri si mi s-a spus ca joi am jocul. Imi pare rau ca am vrut sa cumpar din Romania.


    ps: am pus si o intrebare referitoare la Halo 3 ca trebuie sa il cumpar.

  9. #269 SP
    Member DRAGOS10's Avatar
    eu am facut precomanda de cateva saptamani daca nu ma insel , nu am facut pe site precomanda ci la telefon, si apoi am fost sunat pt confirmare pe 30,deci nota 10 nu ma asteptam sa il am asa repede, acum nu vad unde e problema daca am primit mai repede bobby.

  10. #270 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dragos10: nu e nici-o problema ca ai primit repede jocul. Ba din contra, bravos pt. cum s-au miscat.

    Pt. Bobby insa deja imi pare mie rau, pentru ca desi gasise mai ieftin, a zis ca lasa, odata ce a facut comanda, sa fie serios pana la capat si sa cumpere si el oficial din Romania. N-as vrea sa fiu in locul lui, dar asta este...

  11. #271 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Bobby - da-mi numele pe PM ca sa vad daca iti pot da AWB. Oricum la asta nu suntem deloc de acord - daca jocul ajunge la lansare eu as fi super multumit. Nu scrie nicaieri si nu a zis nimeni ca se trimit toate odata. Important e sa fie trimis inainte sau in ziua lansarii. Oricum, noi vom muta depozitul si este probabil ca urmatorul FIFA sa se trimita tot in aceeasi zi, hope this will make everybody happy ca eu nu stiu ce sa mai cred sincer.

  12. #272 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    RvsS ti-am dat pm cu numele pe care a fost factuta factura la xbox, cu Nr facturii si data ei. Astept prin pm codul cardului de membru gameshop pls.

  13. #273 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Am primit si eu ieri FIFA 09.
    Multumesc RvsS pentru detaliile legate de AWB.
    Eu am facut precomanda de prin luna august, deci de aproape de 2 luni si tot l-am primit mai tarziu decat DRAGOS10, eu cred ca DRAGOS10 are pile la gameshop.
    Oricum, eu cred ca depinde foarte mult si de curieri, eu nu am avut probleme cu livrarea, desi am comandat de 4 ori de la gameshop.
    Miercuri mi-a fost trimis FIFA 09, joi la ora 14:30 l-am avut acasa.
    Ba mai mult, cand mi-am comandat COD4 de la gameshop, am facut comanda vineri la ora 15, si deja sambata dimineata la ora 11 m-au sunat ca am un colet, si nu au trecut nici macar 24 ore.
    Eu zic ca de vina sunt de multe ori curierii, pentru ca atlfel nu imi explic cum mie care stau la 600 KM de Bucuresti imi ajung comenzile in mai putin de 24 ore, iar la unii care stau in Bucuresti le ajunge o comanda chiar si in 2-3 zile.
    WTF?

  14. #274 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    @RvsS: Nu mai este nevoie de atata stres. Asta e, se mai intampla, o sa ajunga el cand o sa ajunga. Sper sa fie azi, ca special las pe cineva sa stea non stop acasa in caz ca o sa treaca indivizii. Man, cu Halo cum fac ? Intreb de vreo 5 posturi ?

  15. #275 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Da Ionutz83, ai dreptate. De cand lucreaza cu Fancurier merge mult mai bine partea de livrare. Nu ca as vrea sa fac reclama, insa inainte lucrau cu o firma de la care de fiecare data ma sunau pentru ca nu stiau sa ajunga la adresa, si asta cu o zi-doua intarziere (cred ca se invarteau in jurul blocului)

  16. #276 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Bobby -
    - aici cu Halo 3 Limited.

    Ionutz83 - in orasul de destinatie ajunge repede, maxim 24 h, dar de acolo pana la client depinde de cati curieri sunt disponibili si cat de bine se misca. In Bucuresti, cu traficul asta se poate sa ajunga un curier mai repede la Ploiesti decat in Drumul Taberei.

  17. #277 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    RvsS, Bobby te intreba cum face sa cumpere la oferta, iti trimite tie pm sau cumpara direct de pe site.

  18. #278 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    My bad in cazul asta, pe PM la mine pana apar preturile pe site. Nume, prenume, cod membru,telefon,produs dorit, tot.

  19. #279 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Dead Space... o sa il aveti?

  20. #280 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Rvss, nici azi nu am voie sa ma spun ca ma deranjeaza ca nu mi-a ajuns jocul? Sau e prea mult sa cer sa ajunga pe 3?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 452 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 114 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts