Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 143 of 452 FirstFirst ... 43 93 133 141 142 143 144 145 153 193 243 ... LastLast
Results 2,841 to 2,860 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #2841 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Cu zapada asta, cred ca va intarzia mai mult.

  2. #2842 SP
    Member maweryck's Avatar
    Cat de aproape de data oficiala de lansare o sa ajunga la noi Pagina Produsului

    Multumesc si bafta

  3. #2843 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    maweryck - pe data oficiala de lansare. Noi intotdeauna incercam sa lansam la data oficiala si pana acum am reusit cu foarte mici exceptii.

    Dj Mo - da, in acest moment totul e blocat, sper ca maine sa se deblocheze ca sa putem continua.

  4. #2844 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Intreb si eu ceva cam rautacios , dar intreb : Promotia Zilei actuala o va depasi ca durata pe cea anterioara , cu Too Human ?

  5. #2845 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ladies and gentlemen:

    un nou capitol se deschise pe site-ul nostru:

    Alte produse, gaming related:
    Listare platforma

  6. #2846 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...asta �nseamnă că pe viitor veți avea și postere?

  7. #2847 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...asta �nseamnă că pe viitor veți avea și postere?
    cu femei?

  8. #2848 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Sau cu John Cena, poate ?

  9. #2849 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    eu inca nu-mi dau seama pentru ce e categoria FD

  10. #2850 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    FD = format digital. Se refera la vanzare de CD Key-uri sau alte produse ce pot fi trimise prin email. Nu avem inca produse in aceasta categorie, dar e bine sa fie prezenta pentru viitor.

    Postere nu cred ca vom vinde, vom trimite gratuit de cate ori vom avea oportunitatea alaturi de produse.

    Produsele cu tema Final Fantasy XIII sunt limitate, se vor epuiza repede, atentie amatorilor.

  11. #2851 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Eu cred ca veti avea foarte mare succes cu FD asadar eu sunt pentru promovarea acestui mod de distributie. Cel putin pe mine m-ar interesa tare mult produsele

  12. #2852 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    cu femei?
    ...depinde. Dacă au cu Lexi Belle - hehe

    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    Sau cu John Cena, poate ?
    ...of Doamne. Am căutat o poza la �nt�mplare pe google cu un wrestler nervos (am mai făcu așa cu alți wrestleri lol - check older posts).

    Dar..ar merge un poster cu Beth Phoenix

  13. #2853 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    O intrebare mai mult tehnica -> Mass Effect 2 ul Collectors este regionwide ? sau este UK version ? am vazut ca in franta si italia este aceeasi versiune, insa germania are o versiune diferite (uncut?).

    Razvan ma poti ajuta cu informatii "oficiale".

    Multumesc anticipat.

  14. #2854 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu stiu sa raspund din pacate, nu am pus mana pe pachet. Cel mai rapid ne-ar veni raspunsul de la un client care a primit pachetul sau poate ne spui care sunt diferentele.

  15. #2855 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    In germania a aprut asa ceva

    Mass Effect 2 - Collector's Edition (Uncut): Xbox 360: Amazon.de: Games@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/51mXLxgjtAL.@@AMEPARAM@@51mXLxgjtAL

    Dupa cum se observa este vorba despre alt rating (cu o varsta mult mai mica => e posibil sa existe unele probleme / se stie ca in germania exista cel mai dur sistem de cenzura - mai nou am inteles ca au taiat accesul spre site uri gen demonoid)

    Dar in Franta se gaseste acceasi versiune ca cea din UK / la fel si in Italia si Spania.

  16. #2856 SP
    Senior Member Khan's Avatar

    Inhalte der Collectors’ Edition:

    • Spiel Mass Effect 2
    • Steel Book Spiele-Box
    • „Art of Mass Effect 2“ Hardcover Artbook (48 Seiten)
    • Cerberus Network Karte mit Zugangscode zum Cerberus Netzwerk
    • Erste Ausgabe des Mass Effect Redemption Comics
    • Bonus DVD mit Behind-the-Scenes- und Making-of Videos
    • Exklusives Ingame-Item Set bestehend aus einer speziellen R�stung sowie Waffe
    Continutul e identic.

  17. #2857 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Continutul pachetului da .. continutul jocului

    Ma rog - l-am trecut ca fiind UK release (desi eu cred ca e un europe - region wide)

  18. #2858 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Era un pic mai jos, si folosind google translate unde ma tradeaza cunostintele lingvistice, iata:
    Attention:

    * Mass Effect 2 will be released in Germany, completely unedited. The game is in relation to the degree of violence the same as for example the U.S. or UK version.
    * The PC version of Mass Effect 2 can either be completely in German than it played in English (both) audio and text. The Xbox 360 version includes German language (audio and text).
    * Mass Effect 2 uses Securom any technology.
    * Mass Effect 2 can be installed as often and uninstalled.
    * An online registration and Internet access are not required to play.
    E la fel. Apare ca UNCUT tocmai pentru ca nemtii s-ar fi gandit ca vor avea o varianta taiata/cenzurata iar cei de la Amazon s-au grabit sa precizeze ca nu e cazul.

  19. #2859 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Bine problema mea era ... daca jocul este UK version sau Europe Region Wide. Pentru corectitudinea informatiei - dupa codul UPC se pare ca e UK si de aici vine confuzia, ideea e ca jocul UK a fost insa distribuit peste tot in EU:

    1. italia
    2. franta
    3. finlanda (am ales si o tara scandinava, ei de obicei au alt canal de distributie)
    4. spania
    5. uk
    6. romania
    7. presupun ca si in alte tari (din pacate ... nu mi-a mai venit nimic in cap)

  20. #2860 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Nu l-as baga la categoria distribuit "peste tot". Sunt sigur ca Italia, Franta si Spania au versiuni cu localizari personalizate in timp ce restul europei beneficiaza de varianta UK, eventual unii nordici (dar nu toti) au varianta UK cu un pachet adaugat de subtitari.

    Dupa cum scria si in descrierea versiunii Germane:
    The Xbox 360 version includes German language (audio and text).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 143 of 452 FirstFirst ... 43 93 133 141 142 143 144 145 153 193 243 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts