Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 207 of 452 FirstFirst ... 107 157 197 205 206 207 208 209 217 257 307 ... LastLast
Results 4,121 to 4,140 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4121 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    John1992 - intrebarile de acest gen le primesc la fiecare lansare si nu am cum sa estimez dinainte.

    In principiu, toate produsele se primesc la lansare daca:
    1. Reusim sa contactam telefonic persoana care a comandat.
    2. Produsele vin la timp si nu sunt intarzieri care nu tin de noi de la producator.
    3. Curierul reuseste sa gaseasca pe cineva la adresa.

    Pe scurt: Da. Pe "lung": noi facem mereu tot posibilulul, depinde de cele 3 de mai sus.

  2. #4122 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    RonanN1 - nu distribuim produse Sega.
    Nuuuuuuuuuuuuuuuu! - Bine
    Attached Images Attached Images shawn-michaels.jpg

  3. #4123 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    3 produse noi Xbox 360 pot fi precomandate:

    Listare platforma

    Controller Xbox 360 Halo Reach si 2 console bundle Xbox 360 + Halo Reach.

  4. #4124 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    3 produse noi Xbox 360 pot fi precomandate:

    Listare platforma

    Controller Xbox 360 Halo Reach si 2 console bundle Xbox 360 + Halo Reach.
    Era si timpul, numai eu cat te-am stresat cu acest bundle.
    Totusi, cand preconizezi ca va intra pe stoc?

  5. #4125 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Dar jocul normal nu il aduceti odata?

  6. #4126 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    rulzmaker - pe data de lansare de pe site.
    FormableTube - nu am info daca va fi versiunea cu coperta in engleza inca.

  7. #4127 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    rulzmaker - pe data de lansare de pe site.
    Excelent ! Abia astept sa vina. Puteti onora toate precomenzile care vor fi facute pentru ele ?
    Am dat de ieri precomanda, de cand am vazut postul tau.

  8. #4128 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, sigur. Data se poate modifica putin, cu cateva zile pentru ca nu stiu exact cand se trimite de la producator, dar nu va fi o lipsa de stoc.

  9. #4129 SP
    Member Harilip's Avatar
    hello
    o sa aduceti in viitorul apropiat poate postere sau mai multe si diverse figurine de colectie gen : Master Chief, Big Daddy etc ?

  10. #4130 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    hello
    o sa aduceti in viitorul apropiat poate postere sau mai multe si diverse figurine de colectie gen : Master Chief, Big Daddy etc ?
    Oh, God! Ar fii extraordinar.

  11. #4131 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    RvsS, salutare! Am facut precomanda la Halo Reach Legendary. Sa inteleg ca editiile cuprind continutul descarcabil?

  12. #4132 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, editiile Limited si Legendary sunt identice cu cele din restul Europei, contin toate DLC-urile, totul este in engleza. Editia standard nu o aducem din aceasta cauza.

    Stiu despre problema ta la Alan Wake si tocmai de aceea am vrut sa ma asigur ca aducem doar versiunile care sunt complete.

  13. #4133 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan, ceva concursuri anul ăsla? (se apropie sf. anului ).

  14. #4134 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Vom face lansari la mai multe jocuri si vom avea concursuri la ele probabil. Este putin cam devreme sa dezvalui tot ce se va intampla, dar va fi o toamna aglomerata.

  15. #4135 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Sunteti in grafic cu data de la Reach?

    ---------- Post added 08-09-2010 at 04:35 PM ----------

    Pe cat de bucuros am fost cand am vazut ca suna gameshop, pe atat de dezumflat am fost dupa convorbire. Ajunge jocul pe 17.

  16. #4136 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Buna ziua,

    la Halo Reach, jocul va ajunge saptamana viitoare. Exista insa o veste proasta:
    nu vom primi suficiente unitati din editia Legendary. Se pare ca exista peste tot lipsa de stoc si vom primi foarte putine unitati. Colega mea va suna in ordinea in care au fost facute precomenzile de acum ca sa confirme sau infirme faptul ca vom putea onora comanda.

    Stiu ca este o veste neplacuta, dar sper ca avand informatia de acum sa aveti timp sa achizitionati acest produs din alta parte.

    Referitor la data de livrare, jocul este asteptat la sf. saptamanii viitoare, cat mai repede speram. Il vom trimite imediat cum este in stoc.

    Produsul a fost scos de pe site pentru ca nu mai este stoc disponibil, dar colega mea va suna ca sa confirme comenzile. Multumesc.

  17. #4137 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Daca nici un pre-order dat din timp nu sunteti in stare sa-l onorati nu inteleg de ce mai afisati produsele pe site.

  18. #4138 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut, ai dreptate, de aceea se scot de pe site.

    Este o decizie a producatorului de a trimite catre noi (si din ce am inteles si catre alte teritorii) o foarte mica parte din editiile de colectie. Nu stiu daca este vorba despre probleme la fabricatie sau alte motive, dar asta a anuntat producatorul.

  19. #4139 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Nu ma refer acum cand e prea tarziu si ati indus lumea in eroare sa anuleze comenzi din alta magazine, ci de la inceput. La voi ar trebui pus un mare disclaimer pe prima pagina "comanda si te anuntam noi daca il primesti sau nu".

  20. #4140 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut, nu este prea tarziu, tocmai de aceea anuntam acum si nu saptamana viitoare. Acum a anuntat producatorul, acum anuntam si noi. Efectiv nu aveam de unde sa stim dinainte ca nu vor onora comanda.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts