Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 214 of 452 FirstFirst ... 114 164 204 212 213 214 215 216 224 264 314 ... LastLast
Results 4,261 to 4,280 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4261 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Desigur.

  2. #4262 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Si eu am comanda din data de 20-08-2010 si astept cu nerabdare sa fiu sunat sper ca maine cel tarziu sa ma sune si pe mine sau sa primesc codul de la creation center.

  3. #4263 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Am fost sunat pentru fifa 11, ajunge vineri.

  4. #4264 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Ce super complicat e sa cumperi de la voi, sa astepti sa te sune cine stie ce gagica care ori e la cafea, ori vorbeste la tel cu prietenu-su ori e super sictirita. Nu e mai simplu cu un magazin (punct) de desfacere, vine omul singur si-si ridica produsul dupa ce iese de la serviciu, il desigileaza acolo si daca nu e ok primeste altul (Aici ma refer la Bucuresti).
    In plus nu te m complici cu curieri si impachetat in cartoane.
    Mie unul nu imi convine sa astept si telefoane de la domnul curier care poate e la fel de sictirit.

  5. #4265 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Aliosa - dar colegele mele nu prea beau cafea si nici sictirite nu sunt. Telefonul de confirmare se da pentru foarte multi clienti doresc fie sa schimbe comanda, fie adresa de livrare, nu pentru ca dorim noi sa dam telefoane.
    Daca doresti sa il preiei direct din magazin - nu este nicio problema, lucram cam cu toti retailerii din Romania, ai de unde alege si la jocurile mari se fac si evenimente de lansare, marfa e la raft in ziua lansarii. Sper ca ti-am fost de folos.

    ZeroSkillNoob - codul de Creation Center il vom trimite prin email.

  6. #4266 SP
    Junior Member CooL's Avatar
    salut , transportul prin curierat este gratuit ? as vrea sa fac o precomanda pt. fifa 11 si e cam mult daca se mai include si transportul pana la sediul lor(nu pana la destinatar acasa) .. ar junge unde la 290 ron ..

  7. #4267 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Transportul este gratuit daca ai o comanda de peste 189 lei sau daca folosesti codul de pe prima pagina a acestui site ai si reducere.

    De asemenea, daca esti membru al Clubului GameShop poti beneficia de reduceri si transport gratuit pe viata - Club GameShop.ro .

  8. #4268 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Daca am facut un preorder mai demult la black ops o sa primesc skinul?

  9. #4269 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Sigur ca da, iti trimitem un mail dupa ce terminam cu FIFA

  10. #4270 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    in sfarsit a ajuns si la mine civ5

  11. #4271 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Daca aveti cumva o precomanda la FIFA 11 si nu ati primit inca telefon, dati-mi un PM cu adresa de email de pe care s-a facut comanda.

  12. #4272 SP
    Junior Member CooL's Avatar
    Buna ziua , mai aveti pe stoc FIFA 11 ?

  13. #4273 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Pai nici nu s-a lansat Sigur ca mai avem.

  14. #4274 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Fable 3 o sa aduceti??

  15. #4275 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Axeaxel - inca nu am informatii despre acest produs.

  16. #4276 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Salut Razvan. Spune-mi te rog daca veti avea Castlevania Lords of Shadow si Enslaved la data lansarii. Mersi.

  17. #4277 SP
    Junior Member Sali3ri's Avatar
    Razvan, am si eu o intrebare. Fratele meu a luat de la voi acum 1 an si ceva o consola Xbox 360 Elite, varianta cu Halo 3 + ODST. Saptamana asta i s-a cam stricat controllerul, ce se poate face in acest caz? Mersi.

  18. #4278 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Sali3ri - sa ne contacteze prin email. Daca e controller-ul din avatarul tau nu acordam garantie
    Raskolnikov1944 - Enslaved cred ca da. Castlevania nu distribuim.

  19. #4279 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    OK si cum aflu despre Enslaved? Lansarea e in cateva zile.

  20. #4280 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Vom afla in cateva zile exact cand va veni in stoc, nu anticipam intarzieri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts