Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 289 of 452 FirstFirst ... 189 239 279 287 288 289 290 291 299 339 389 ... LastLast
Results 5,761 to 5,780 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5761 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    sa fim seriosi...nu RvsS e de vina ptr ce se intampla..nu el "conduce" Gameshop...doar ca in calitate de "purtator de cuvant" al Gameshop pe forum ,in capul lui se sparg toate oalele...nu e frumos..
    Si asa ia-ti umplut frigiderul pentru 2-3 ani...

    In alta ordine de idei..deja dau precomanda la Figurina Altair

  2. #5762 SP
    Member muski's Avatar
    Am sunat sa intreb de comanda facuta de 2 ori... ( macar de idee asa ) , degeaba nu raspunde nimeni, iar a 3-a oara cand s-a vazut probabil ca devin "insistent' mi-au inchis telefonul... - probabil au prea multa treaba

    Adica cum RvsS, vrei sa spui ca m-i s-a parut mie? telefonul suna si mi-au inchis ce naiba ( a fost un PIXEL mort ) ... , in jur de 3 jumatate 4 fara un sfert, sa fiu mai exact - si tin sa preciz ca am inteles la ce te-ai referit prin raspunsul tau merci.

    Nu e o problema majora oricum, sper sa fiu sunat maine si sa mai fie pe stoc ce am comandat atat ...

  3. #5763 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    muski - nu iti inchide nimeni telefonul, linia este aproape mereu folosita cu telefoane catre clienti.

  4. #5764 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Figurina Altair - Confirmata, vine maine ( sper )
    Tricou - Confrimat, vine maine ( sper )
    Gold 3 Luni - nu mai e in stoc si asta a fost prima comanda facuta chiar cand s-a anuntat prima oara ca se pot da comenzi..
    Well... sa vedem ce mai e in stoc..daca am ramas cu niste extra bani..pai hai sa-i pun la bataie. Oricum respect RvsS un om mai mult decat de treaba si de ajutor!

  5. #5765 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Vreau sa mulumesc gameshop, pentru ca nu a avut nici un joc din cele 2 jocuri exclusive pentru ps 3 Uncharted 2 si gran turismo.La uncharted 2 nu imi faceam mari sperante, dar gran turismo scrie in stoc.
    Tekken 6 cu mult timp in urma aceeasi problema.Voi face doar precomenzi la gameshop pentru ca nu prea am noroc sa prind ceea ce vreau la un pret bun.Comenzi vineri 20 si 22 sunat probabil printre ultimi pe ziua de azi.

  6. #5766 SP
    Junior Member JohnY's Avatar
    Eu am dat comanda sambata seara pe la 20:30 dar inca nam fost sunat.Credeti ca e vreo problema ca am scris cand am dat comanda la detalii sau ce era ca numai dupa ora 17:00 poate sa vina pachetul?

  7. #5767 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RaverX - intr-adevar dupa ora 17 nu se lucreaza, dar cred ca vei mai fi sunat in zilele urmatoare.

  8. #5768 SP
    Member stefipsy's Avatar
    cei care am fost anuntati telefonic astazi dimineata , coletele vor ajunge pe maine ? sau intarzie pana miercuri ? ..ca sa stiu cum sa-mi fac programu' pe maine dimineata

  9. #5769 SP
    Member kosashu's Avatar
    SI eu cand am facut comanda, Uncharted 2, GT5 si God of War scriau ca sunt in stoc. Nu am fost sunat. Probabil ca nu mai sunt pe stoc... Asta e... Ghinion. O sa le iau de pe Amazon daca nu le voi primi de la Gameshop. Bafta!

  10. #5770 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by kosashu View Post
    SI eu cand am facut comanda, Uncharted 2, GT5 si God of War scriau ca sunt in stoc. Nu am fost sunat. Probabil ca nu mai sunt pe stoc... Asta e... Ghinion. O sa le iau de pe Amazon daca nu le voi primi de la Gameshop. Bafta!
    uncharted si gt 5 nu mai sunt...bafta

  11. #5771 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    kosashu - GT 5 nu mai este, Uncharted 2 nu mai este, God of War(presupun ca 3 de PS3) - ar trebui sa mai fie in stoc.

  12. #5772 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    kosashu - GT 5 nu mai este, Uncharted 2 nu mai este, God of War(presupun ca 3 de PS3) - ar trebui sa mai fie in stoc.

    Daca e in stoc ca si Street Fighter 4 CE e clar sa tot faci comanda.....

  13. #5773 SP
    Member Aliosa's Avatar

  14. #5774 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    FallouT - SF 4 este in stoc de PS3, de Xbox 360 si de PC. Doar variantele de colectie nu mai sunt in stoc.

  15. #5775 SP
    Member stefipsy's Avatar
    cei care am fost anuntati telefonic astazi dimineata , coletele vor ajunge pe maine ? sau intarzie pana miercuri ? ..ca sa stiu cum sa-mi fac programu' pe maine dimineata

  16. #5776 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Aliosa - da, este acelasi, stocul este extrem de limitat.

    ---------- Post added 21-02-2011 at 06:32 PM ----------

    stefipsy - in mod normal ar trebui livrate maine 9-18 prin Fan Courier.

  17. #5777 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Srry de double post!

    My bad!

  18. #5778 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Eu am prins tot ce ma interesa, mai putin COD WAW CE, care sincer nu ma asteptam oricum sa-l prind, pentru ca e un produs care nu se mai fabrica. Totul ok din partea mea.

    Totusi si faza cu onoratul aleatoriu al comenzilor mi se pare logica. De ce ? Simplu: pentru ca astfel au o sansa si cei care au auzit mai tarziu de promotie. Daca nu faceau asa, practic cine stia de promotie epuiza stocul fara ca cei care au asteptat chiar si pana la 00:01 (sperand sa se incadreze exact in ceea ce zicea banner-ul) ramaneau pe dinafara.

    PS: Eu am dat comanda un picut mai tarziu din momentul cand a postat Razvan unda verde aici pe forum.
    PPS: Parerea mea e ca onoratul comenzilor putea fi si pe criteriul: "clientii fideli au prioritate". Dar aici deja pierdeau niste clienti noi, care pe viitor puteau fi valorosi. Concluzia: foarte bine gandita strategia. Felicitari celui care a conceput-o.

  19. #5779 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Preferam sa aflu cat mai tarziu si sa prind GT 5 sau Uncharted 2.

  20. #5780 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    o dedicatie , sunt bucuros ca nu am mai prins nimic, asteptam alte promotii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts