Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 303 of 452 FirstFirst ... 203 253 293 301 302 303 304 305 313 353 403 ... LastLast
Results 6,041 to 6,060 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6041 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Am comandat si eu Killzone 3 + Red Dead Redemption Undead Nightmare = 390 ron si cu discountul de la codul de membru 370 ron iar cu noua oferta 185 ron, nu pot sa zic decat multumesc Gameshop.ro

  2. #6042 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    Daca folosesc pretul de membri la produse dar pretul este mai mare de 360 de lei primesc reducerea sau o primesc doar daca nu folosesc codul de membri?

    Pagina Produsului -> Este in stoc?
    .......

  3. #6043 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by OxygeN View Post
    Am comandat si eu Killzone 3 + Red Dead Redemption Undead Nightmare = 390 ron si cu discountul de la codul de membru 370 ron iar cu noua oferta 185 ron, nu pot sa zic decat multumesc Gameshop.ro
    Nu cred ca o sa se aplice si discount-ul pt. cardul de membru.
    Daca introduci codul de pe cardul de membru/prima pagina CG.. vei avea transport gratuit. (asta daca este o comanda mai mica de 189 RON)
    Cel putin asa a fost la promotia -50% pentru orice valoare.

  4. #6044 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Cand revine little big planet 2 de ps3 pe stoc ?

  5. #6045 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Nu poti avea rabdare? Ai pus intrebarea astazi. Este duminica, daca nu stiai.

  6. #6046 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Este duminica, daca nu stiai.
    Ok, pentru luni de-acuma: exista vreo sansa de a se face un refresh in stocurile afisate pe site? Asta pentru a evita nennnnnnumaratele intrebari daca jocul X sau Y exista clar in depozit.

    ---------- Post added 27-02-2011 at 10:43 PM ----------

    Dragon Age II Meh, de actualizat si in stoc, nu mai exista de fapt Dragon Age 2 Signature Edition.

  7. #6047 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    comandat Killzone 3+The Saboteur ...cred ca asta va fi forma tuturor comenziilor(cel putin ptr PS3 owners) :KZ3+random game

  8. #6048 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Me too
    Killzone 3 + Modern warfare 2 ( collection game ) = 409

    Toate comenzile pana la epuizarea stocurilor , ca dupa aia o sa planga astia ca nu mai au ce comanda

  9. #6049 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    vedeti ca acum nu mai apare killzone 3 ca fiind pe stoc...

    deci ma indoiesc ca l-a prins careva pana la ora 10:15 la comanda incat sa-l scoata asa de repede de pe site.
    mai mult ca sigur a ramas gresit si ieri ca fiind pe stoc.


    no comment.

  10. #6050 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Am facut eu o comanda pe la 9 si ceva si era in stoc. Acum sa vedem ce o sa mi se spuna la telefon.

  11. #6051 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pai programul incepe la 10, ora la care au si modificat stocul repede cand au vazut probabil sutele de comenzi pentru killzone.

    si dupa cum spuneam exista doua variante:

    1. stocul era deja dus de vineri, caz in care am facut degeaba comanda.
    2. cand au inceput programul au vazut ca sunt foarte multe comenzi pentru killzone 3 si desi mai au bucati in stoc au decis sa-l scoata de pe site.

    sa vedem acum ce o a fie.
    il asteptam pe Razvan sa-si bea cafeluta de dimineata si sa arunce un ochi pe forum.

    ---------- Post added 28-02-2011 at 11:02 AM ----------

    rectificam...
    m-au sunat si vine maine coletul!

  12. #6052 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - te rog mult de tot sa nu mai faci presupuneri. Multumesc.

    ---------- Post added 28-02-2011 at 11:04 AM ----------

    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    gameshop accepta retur de produse in 10 zile de la cumparare daca au fost desigilate ? Daca da, care e procedura ? Mi-a ajuns vineri Kinect (plus un joc de care nici nu m-am atins, e inca sigilat) si nu prea e pt mine, am monitor de 23" si daca stau departe (cum are nevoie Kinect) nu vad nimic pe ecran

    Ar fi super sa-l pot returna...
    Salut,

    deci produsul este complet functional, nu are nicio problema, dar totusi ai dori sa il returnezi pentru ca nu ai restul de hardware necesar pentru a-l folosi ? Daca am inteles corect ma voi interesa si voi reveni cu un raspuns pentru tine. Multumesc.

  13. #6053 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pai daca ne-ai lasat in ceata... ce sa facem si noi.. o luam pe ghicite.

    no offense dar nu m-am luat de nimeni.
    acum daca te-au suparat unii nu te lua de toti.

  14. #6054 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Amur View Post
    Razvan crezi ca o sa mai primiti COD Modern Warfare 2 pt Xbox 360?
    Nu in urmatoarele 2-3 saptamani.

    ---------- Post added 28-02-2011 at 11:06 AM ----------

    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    pai daca ne-ai lasat in ceata... ce sa facem si noi.. o luam pe ghicite.

    no offense dar nu m-am luat de nimeni.
    None taken, dar raman pe thread lucruri scrise si oamenii isi fac o parere gresita pentru ca nu mai editeaza nimeni. Ramane scrise presupuneri care nu au legatura cu realitatea. Mi le poti trimite mie pe PM daca vrei

    ---------- Post added 28-02-2011 at 11:06 AM ----------

    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    o noua promotie

    Daca comand de ex : Killzone 3 si Modern warfare 2 = 409 ron
    Platesc ramburs doar 204,5 ( 50 % reducere ) ? Si mai sunt inscris si la o tombola pentru kinect ?
    Da, corect.

    ---------- Post added 28-02-2011 at 11:07 AM ----------

    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    Daca folosesc pretul de membri la produse dar pretul este mai mare de 360 de lei primesc reducerea sau o primesc doar daca nu folosesc codul de membri?

    Pagina Produsului -> Este in stoc?
    Se face reducerea de 50% de la pretul standard, nu se mai aplica alt discount (cel de membri). Produsul mentionat este in stoc.

    ---------- Post added 28-02-2011 at 11:08 AM ----------

    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    de data asta oare comenzile se vor lua in ordine?
    Da, am discutat sa se procedeze asa. Multumesc.

    ---------- Post added 28-02-2011 at 11:10 AM ----------

    Quote Originally Posted by OxygeN View Post
    Am comandat si eu Killzone 3 + Red Dead Redemption Undead Nightmare = 390 ron si cu discountul de la codul de membru 370 ron iar cu noua oferta 185 ron, nu pot sa zic decat multumesc Gameshop.ro
    Este discount de 50% la pretul standard, nu de la pretul cu discount de membri.

    ---------- Post added 28-02-2011 at 11:10 AM ----------

    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    Cand revine little big planet 2 de ps3 pe stoc ?
    Nu avem o data exacta deocamdata.

    ---------- Post added 28-02-2011 at 11:13 AM ----------

    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Ok, pentru luni de-acuma: exista vreo sansa de a se face un refresh in stocurile afisate pe site? Asta pentru a evita nennnnnnumaratele intrebari daca jocul X sau Y exista clar in depozit.

    ---------- Post added 27-02-2011 at 10:43 PM ----------

    Dragon Age II Meh, de actualizat si in stoc, nu mai exista de fapt Dragon Age 2 Signature Edition.
    Update de stoc a fost facut. Acum se proceseaza comenzile din weekend. Exista o foarte mica posibilitate sa nu mai "prinzi" produsul comandat astfel:
    - Jocul este in stoc acum (dimineata). Se suna, se confirma comenzile, se proceseaza, se scad din stoc. Ajunge la comanda ta si nu mai este stoc. El apare inca in stoc pe site momentan, pana la urmatorul update, dar s-a terminat prin procesarea comenzilor efectuate inainte de a ta. Repet - asta este destul de rar intalnit.

    Dragon Age 2 - sa nu mai confundam ofertele de pe site-ul oficial cu cele din diferite teritorii. Signature Edition exista in continuare, nu are legatura cu precomanda de pe site-ul oficial.

    ---------- Post added 28-02-2011 at 11:16 AM ----------

    Referitor la Killzone 3 - s-au inregistrat comenzile si se vor onora in limita stocului disponibil, in ordinea in care au fost efectuate. La prima vedere - se vor onora aproape toate comenzile pentru acest titlu, dar sa asteptam terminarea procesarii comenzilor. A fost scos de pe site pentru ca probabil se va termina stocul dupa confirmarea comenzilor si nu mai este pe drum un alt stoc deocamdata. Va fi afisat pe site din nou in momentul in care stoc va fi din nou disponibil (nu exista inca o data exacta deocamdata).

  15. #6055 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    KZ3 nu mai e ...am fost sunat acum 2 min

  16. #6056 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Am fost sunat si eu. KZ3 + Just Cause 2 la ~185 de lei. Chiar nu ma asteptam /mai ales dupa mica dezamagire de saptamana trecuta - n-am mai scris aici, dar Razvan stie despre ce e vorba /. In fine, felicitarile mele pentru GS.

  17. #6057 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    da, trebuie sa recunoastem aportul lui Razvan in treaba asta, mai ales ca a vorbit ca de aceasta data sa se onoreze comenzile in ordine!

    un mare plus pentru Gameshop!
    Bravo!

  18. #6058 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Salut,

    deci produsul este complet functional, nu are nicio problema, dar totusi ai dori sa il returnezi pentru ca nu ai restul de hardware necesar pentru a-l folosi ? Daca am inteles corect ma voi interesa si voi reveni cu un raspuns pentru tine. Multumesc.
    Produsul e functional, am si hardware-ul necesar, dar nu-l pot folosi in conditii optime (trebuie sa stau prea in spate si am un monitor de 23" - nu mai vad nimic pe el). In plus nu-l deloc multumit de cum se comporta, dar asta e strict problema mea.

    Ideea e daca se poate returna sau nu si daca da - ce anume trebuie sa fac si cum primesc banii.

    Multumesc.

  19. #6059 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    KZ3 nu mai e ...am fost sunat acum 2 min
    o mica observatie:

    Killzone 3 apare iar ca fiind pe stoc?
    Pagina Produsului

  20. #6060 SP
    Junior Member Rob3rt17's Avatar
    Cand o sa aveti Uncharted 2 in stoc?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts