Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 139 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast
Results 101 to 120 of 2768

Thread: Coltul de rai al consolistului

  1. #101 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Foarte bune pozele. Vad ca s-au mai schimbat cateva "coltzishoare" fata de ultimele poze care le-am vazut.

    @Dj Mo esti printre putinii la care vad 2 TV-uri puse unul langa altul. E ca sa te joci in liniste cand altii se uita la TV? Sau unul e pt Xbox unul pentru PS3 ?

    @Bobby am si eu esarfa exact ca aia... si tot langa TV sta .

    @novi nu pot sa nu remarc ca in una din pozele puse de tine, se vede un crampei din scaunul ala al tau care stii ca imi place asa de mult .

    O sa pun si eu poze, dar maine de dim ca acu sunt acumulatorii de al aparat la incarcat, si daca fac cu tel ies nasol. Oricum eu trebuie sa schimb ceva neaparat. Ca abia mi-am luat TV-ul, si nu gasesc configuratia perfecta pt coltisorul meu.

  2. #102 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Mihai, La mo unul dintre tv-uri este pentru el ( cel mare) iar cel mic de sus este cel al sotiei .. poli sau rapid ? Pe care dintre ele le esti suporter?

    @khan : boxele, toata lumea si-a pus sistemul audio asa ca am pus si eu boxele Esarfa este accesoriu chiar si asa sunt 2 echipe pe el deci tot trebuie lumea sa ghiceasca cu cine tin.

    Scaunul meu s-a rupt Trebuie sa imi iau altul.

  3. #103 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Daca esti "Editor in Chief" vezi ce patesti..ti s-a rupt scaunul de la atat fatait in fata site-ului CG.Acu trebuie sa ii ceri lu Monky despagubiri

  4. #104 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Sa stii ca mi-ai dat o idee buna. Maine ma duc cumpara altul si apoi trimit factura spre decontare la Monky. Din cauza lui stau in scaun atata timp.

  5. #105 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    tin sa cred ca nu timisoara

  6. #106 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Si eu sunt in cautare de scaun. Mi-au cazut ochii pe unu, dar mi se pare cam scump pt buzunarul meu.

    Na ca pun si eu o poza.

    @Bobby cat despre echipa preferata... vezi ca-i un indiciu acolo pe birou
    Attached Images Attached Images picture-001.jpg

  7. #107 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Mihai ce film era pe tv?sunt curios ca imi plac astea mai "epice"

  8. #108 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Scorpion King 2. Da nu e cine stie ce. Insa e in 720p si voiam sa testez cum se vede pe TV.

  9. #109 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Mersi
    Iar in legatura cu echipa preferata...cumva Dinamo?vad cheia aia rosie pe acolo

  10. #110 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Nu, este Rapid. Langa monitor este abonamentul!! Imi place foarte mult de tot imprimanta. Little and black Not big and white cum o am eu.

    Cat despre esarfe si fulare am obsesia ca pe fiecare stadion pe care merg sa imi cumpar cate ceva. Am de la arsenal, chelsea, villareal, barcelona. Si vreau sa imi largesc colectia, sa mai merg si pe alte stadioane.

  11. #111 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Monitorul (pe care ma bate gandul sa-l schimb) Xbox-ul si mouse-ul (care e de imprumut... ca al meu e in service ), deci ca sa fie totul pe placul lui monky (care e fan BLACK) mai am un pic . Monitorul si mouse-ul le rezolv rpd, insa nu stiu daca merita sa-mi iau Elite doar pentru culoare . Nu-s chiar asa de obsedat .
    Ma cam streseaza firele de sub birou, dar nu stiu ce sa fac cu ele...

    @Bobby, vad ca deja ne asemanam in mai multe privinte . Am fulare cu Real Madrid x X2, Fiorentina, AS Roma, Juventus, Milan, Olanda si cam atat. Aveam ocazia sa-mi iau si cu Barca... dar nu nu am vrut

  12. #112 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Ma gandeam dupa ce am postat ca s-ar putea si fie Rapid...dar nu am observat abonamentul,tot dupa culoarea la cheie ma ghidam
    Io unul,nu sunt microbist si ma uit decat foarte rar la meciuri,poate cand joaca Steaua-Dinamo,nationala sau ceva de prin Champions League cu ai nostri.

  13. #113 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaif27 View Post
    .
    Ma cam streseaza firele de sub birou, dar nu stiu ce sa fac cu ele...
    Prinde-le intr-un singur cordon toate, leaga-le cu un zipper din ala pe care apoi il prinsi un pic cu banda de spatele biroului si nu vei mai avea niciodata nicio problema cu ele

  14. #114 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaif27 View Post
    Scorpion King 2. Da nu e cine stie ce. Insa e in 720p si voiam sa testez cum se vede pe TV.
    Nu te supara, dar cum ai reusit sa bagi tu 720p pe TV? Si eu am un SAMSUNG de 82cm, dar cum bag si eu un HD prin Media Player nu il vede DELOC Celelalte le vede, avi, etc. Trebuie sa fie HD-ul intr-un format anume sau ce?

  15. #115 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Sau a conectat tv direct la PC cu un cablu VGA (ca la monitor). Adica il are setat ca al2lea monitor. Cum am si eu aici. Asa ca atunci cand vreau un film 720p il deschid in player si mut fereastra pe TV si gata, film HD pe TV direct de pe PC. Bine, este nevoie si de o placa video cu 2 iesiri video (in cazul meu 7600gt cu 2 iesiri DVI)

  16. #116 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Sau a conectat tv direct la PC cu un cablu VGA (ca la monitor). Adica il are setat ca al2lea monitor. Cum am si eu aici. Asa ca atunci cand vreau un film 720p il deschid in player si mut fereastra pe TV si gata, film HD pe TV direct de pe PC. Bine, este nevoie si de o placa video cu 2 iesiri video (in cazul meu 7600gt cu 2 iesiri DVI)
    Hmm, cat costa cablul VGA de care vorbesti tu? Eu am un cablu TV - Out, e bun de ceva?

  17. #117 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Este un cablu normal de monitor. Cel ce leaga PC de Monitor. Bine, nu stiu la alta televizoare dar la Sony Bravia am mufa de PC (asa scrie acolo), adica mufa VGA.

  18. #118 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Oke, mersi pentru info, o sa caut zilele astea

  19. #119 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Uite aici despre ce vorbeam. Vezi daca ai si mufa la tv ca altfel iei degeaba. Cablul acela TV-OUT daca nu ma insel se baga in mufa SCART sau ceva de genu asta nu ?
    Attached Images Attached Images dsc03460.jpg dsc03464.jpg dsc03456.jpg screenshot024.png

  20. #120 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Da mai, am VGA la TV ce naiba Mersi mult pentru poze I'll look after it

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 139 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul colectionarilor By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 1756 Last Post: 07-07-2023, 19:52
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Coltul programatorului By Dudel in forum Software
    Replies: 21 Last Post: 18-03-2014, 21:36
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts