Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 133

Thread: Primele premii Ubisoft !

  1. #41 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Ce oameni domn',ce oameni..Jucati ma de placere,va bateti pentru un joc amarat de parca nu ati mai vazut.

  2. #42 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Xtm View Post
    Ce oameni domn',ce oameni..Jucati ma de placere,va bateti pentru un joc amarat de parca nu ati mai vazut.
    Lasa man sa fie competitie. Asa e frumos. Adica, ma uitam cand jucam singur la Arcade, parca n-avea nici-un fun... cand au aparut high-score-urile am simtit si eu ca trebuie sa trag mental de mine sa fac un scor macar pe langa... daca nu peste

  3. #43 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu mai fi rautacios. Cum Dzeu sa zici ca e treaba de kindergarding cand e campion la "What's her bra size ?". Hell yeah, eu nu stiu nici marimea la ale mele, daramite la toate vedetele
    Nu te supara, nu vreau sa fiu rautacios, dar care-i filozofia in a da start la What's her bra size de pe alt website, sa notezi toate raspunsurile corecte, si apoi sa joci jocul de pe forum? Tu crezi ca a stiut la perfectie fix toate marimile? NOT!

  4. #44 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    The bra thing is just great!

  5. #45 SP
    Member N3O2005's Avatar
    next big hit -> what's her thong size

  6. #46 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SpitFire View Post
    Nu te supara, nu vreau sa fiu rautacios, dar care-i filozofia in a da start la What's her bra size de pe alt website, sa notezi toate raspunsurile corecte, si apoi sa joci jocul de pe forum? Tu crezi ca a stiut la perfectie fix toate marimile? NOT!
    Well, macar a "muncit" pt. asta, nu ? In plus, fyi nu mai este el campionul. Acum cateva minute
    paul is the new What`s Her Bra Size? champion! Today
    Ahahahahahaaaa In plus, vorba lui DonAdryan... asa mai ne crestem si noi nivelul de "cultura generala"

  7. #47 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar
    Quote Originally Posted by SpitFire View Post
    Nu te supara, nu vreau sa fiu rautacios, dar care-i filozofia in a da start la What's her bra size de pe alt website, sa notezi toate raspunsurile corecte, si apoi sa joci jocul de pe forum? Tu crezi ca a stiut la perfectie fix toate marimile? NOT!
    Asta asa e.Recunosc,sunt vinovat.Dar sa nu uitam:nu sunt singurul care are punctaj 100,mai sunt si unii cu 98.Imi pare rau ca nu am fost asa ingenios.Trebuia sa las si eu 2,3 raspunsuri gresite sa nu sar in ochi.
    Acum mi-am dat seama ca de depasit pe RonanN1 n-o sa pot.De tre zile ma tot chinui.Ma multumesc cu locul 2.Si vorba lui Xtm,pana la urma totul ar trebui sa se rezume la distractie.

  8. #48 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Well, macar a "muncit" pt. asta, nu ? In plus, fyi nu mai este el campionul. Acum cateva minute

    Ahahahahahaaaa In plus, vorba lui DonAdryan... asa mai ne crestem si noi nivelul de "cultura generala"
    Pai da... Doar suntem oameni culti, nu gluma! Oricum ceva "cultura generala" avem si noi, nu trebuie neaparat sa trisam... Cateva erau chiar usoare...

  9. #49 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    MonkY, hai la Slingo! -- alea-s baza! hehe

  10. #50 SP
    Member Snake's Avatar
    Eh si voi. Rau e ca va pune saracu' MonkY tone de jocuri, rau e ca le scoate. Rau e cand sunt usoare, rau e cand sunt grele. Rau e ca da premii, rau e daca n-ar da. Just enjoy the games, have fun and have a smoke

  11. #51 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    No smoking in here, please! I just quit!

    PS: Cineva sa-i taie netu' lui Ronnie, ca ne omoara aici...

  12. #52 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Nu nu, uita-te cine e pe primul loc

  13. #53 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Ronnan e

  14. #54 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Xtm View Post
    Ronnan e
    Nu e. Uita-te la Leaderboard: http://www.consolegames.ro/forum/arc...&module=league
    In pagina de premii arata pe cei care au fost pana la urmatorul refresh pe locurile respective. Si castigatorul tot de pe Leaderboard va fi adjudecat, pentru ca se updateaza instant. Poate se termina cu un egal, ca vad ca amandoi trag tare

  15. #55 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Pai nush cum e cu leaderboard-ul ala, insa Ronan are de 3 ori mai multe locuri intai decat Uzi... Dar Uzi are media mai buna...

  16. #56 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DonAdryan View Post
    Pai nush cum e cu leaderboard-ul ala, insa Ronan are de 3 ori mai multe locuri intai decat Uzi... Dar Uzi are media mai buna...
    Concluzia: unul joaca sa iasa pe locul 1, iar altul joaca mai bine

  17. #57 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

    Thumbs up Arcade mania

    ...vă rog să mă ascultați și pe mine două secunde..că nu mai �nteleg nimic. Deci...

    Eu joc pentru hi-Score. Iau jocurile �n ordine...și le joc p�nă fac hi-Score și intru �n top 3 sau mai bine. Oki. Sunt și jocuri care-mi plac, de exemplu Slingo!, la care aș putea să joc o veșnicie. Sunt super! Și �mi place că am cu cine mă bate . Oki. Dar eu n-am �nțeles un lucru....Daca eu joc și trag tare să ies �n față cum de nu se ia �n considerare linkul de aici?

    http://www.consolegames.ro/forum/arcade.php


    ...cum adică unul joaca mai bine ca celălalt? Păi dacă juca mai bine era �n fața mea...

    Nu știu de ce se ia �n considerare acest link....

    http://www.consolegames.ro/forum/arcade.php?act=Arcade&module=league


    ...și nu primul link. Care-i logica? Pe linkul al 2-lea nu se arată competiția...se arată cine a jucat mai mult la secțiunea Arcade.

    Sorry, nu vreau să fiu �nțeles greșit...dar daca se ia �n considerare linkul 2...eu mă retrag. Eu consider că nu este corect...

    De exemplu intră cineva �ntr-un joc și stă �n el 10 ore...se joacă aiurea chiar dacă nu are ca target locurile 1, 2 sau 3...doar ca sa crească punctele aiurea. Iar după ce termină..chiar dacă e pe locul 8 la acel joc..el e pe primul �n leaderboard.

    ...aia nu e competiție, e mocăneală.

    Competiție inetrvine atunci c�nd de lupți pentru ceva -- �n cazul nostru hi-Score! N-ai hi-Score?...nu ești aici? http://www.consolegames.ro/forum/arcade.php nu contezi...(ca să zic așa).

    Ca să dau un exemplu...mai banal

    E ca și cum..un pilot de curse...c�știgă 10 curse...și constată că muncit deageaba că premiul �l ia defapt un alt pilot care și-a luat bolidul și a �nceput să facă ture aiurea doar ca să str�ngă X Km.

    Dacă e așa, eu m-am retras. Nu joc la mocăneală.

    Sper că n-am supărat pe nimeni, și dacă am supărat �mi cer scuze.

    Salut.

  18. #58 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ronan, continuam discutia aici, pentru ca nu sunt toti pasionati de Arcade: http://www.consolegames.ro/forum/f60...-arcade-mania/

  19. #59 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Monky, concursul de la " Coltul de rai al consolistului " cand se termina ?

  20. #60 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Toate concursurile se termina in noaptea de vineri spre sambata, la ora 0:00

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Tombola lunara cu premii By catza86 in forum Offtopic
    Replies: 123 Last Post: 25-01-2013, 22:03
  2. Kudosnetwork Premii sau Bani By donatelo in forum Offtopic
    Replies: 17 Last Post: 11-05-2011, 13:19
  3. Uncharted 2: vanzari si premii By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 22-02-2010, 09:57
  4. flOw si flOwer aduc premii By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 28-08-2008, 17:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts