Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 18 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 358

Thread: Ce consola ti-ai dori ?

  1. #1 SP
    Senior Member huber's Avatar

    Ce consola ti-ai dori ?

    Aici puteti scrie ce consola a-ti dori sa cumparati, sa cereti sugesti unde o puteti gasi la cel mai bun pret , daca isi merita pretul, care model este mai bun ,care sunt cele mai mari defecte la ea sau pur si simplu ca aceea o doriti.

    Incep eu mi-as dori sa imi cumpar un WII dar nu stiu de unde am fost la altex si am vazut la 999 de ron este un pret bun ?


    Offtopic : daca mai exista un thread asemanator rog un moderator sa il stearga pe acesta.

  2. #2 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    de mult timp vreau sa imi cumpar un psp , dar nu reusesc .de fiecare data intervine alceva.

  3. #3 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Nu vreau sa fac reclama dar uite aici un site de unde eu personal mi-am luat Nintendo Wii-ul la un pret foarte bun ITGalaxy - magazin online de componente IT -.... ca in Romanica cum se intampla de obicei pretul s-a marit in ajunul sarbatorilor eu am luat consola in vara la numai 900 ron sia cum 2 sapt era 920 ron ca si-a luat un prieten.

  4. #4 SP
    Senior Member huber's Avatar
    ciypriyan: eu ti-as putea recomnada daca doresti sa iti cumperi un psp ,din magazin ( flaco altex media galaxy) de unde ai si garantie,daca doresti sa iti cumperi modelul psp 3004 incearcal in magazin deoarece s-ar putea sa aibe problema cu display-ul ,cei drept asa nu inseamna ca toate au dar mai sunt din 200 de bucati 5 care au, poti sa gasesti pachetul la altex cu fifa 09 sau nfs undercover la 750 de ron care dupa parerea mea este la un pret bun fata de slim & lite care este 669 fara joc si este un model mai vechi cum doresti acuma depinde cum stai si cu bugetul daca nu intervine altceva .

    consol3: mersi frumos dar acuma vad ca este pretul 980 deci nu este prea mare diferent si nici nu stiu daca este transportul gratuit , mersi inca o data si bafta .

  5. #5 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    ciypriyan: eu ti-as putea recomnada daca doresti sa iti cumperi un psp ,din magazin ( flaco altex media galaxy) de unde ai si garantie,daca doresti sa iti cumperi modelul psp 3004 incearcal in magazin deoarece s-ar putea sa aibe problema cu display-ul ,cei drept asa nu inseamna ca toate au dar mai sunt din 200 de bucati 5 care au, poti sa gasesti pachetul la altex cu fifa 09 sau nfs undercover la 750 de ron care dupa parerea mea este la un pret bun fata de slim & lite care este 669 fara joc si este un model mai vechi cum doresti acuma depinde cum stai si cu bugetul daca nu intervine altceva .

    consol3: mersi frumos dar acuma vad ca este pretul 980 deci nu este prea mare diferent si nici nu stiu daca este transportul gratuit , mersi inca o data si bafta .
    oricum nou doresc sa cumpar , nu SH .

  6. #6 SP
    Senior Member huber's Avatar
    ok deci sper sa iti fie de ajutor cele spuse de mine. si bafta la shopping.

  7. #7 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    . thanx

  8. #8 SP
    Junior Member Dunno's Avatar
    Eu imi doresc foarte mult un X-360 Pro, dar m-am ales cu un PS2.E bun si asta pana la vara cand imi iau si eu xbox,mai ales ca poate pretul va mai scadea putin.
    (ps2=450=modare xbox+x clamps)
    Foarte bun siteul indicat de consol3. preturi foarte bune!
    Voi cum ati cumparat xbox-ul? In rate sau cu banii jos?:-s
    Attached Images Attached Images untitled.png

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Dunno: cum sa cumperi man un Xbox 360 Pro de pe site-ul acela cu 1402 RON cand aici este 899 RON ?

  10. #10 SP
    Member vTGS's Avatar
    eu o sa imi cumpar de craciun un xbox 360 pro de la gameshop(the best)

  11. #11 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Eu as vrea toate consolele din lume.

  12. #12 SP
    Junior Member Dunno's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Dunno: cum sa cumperi man un Xbox 360 Pro de pe site-ul acela cu 1402 RON cand aici este 899 RON ?
    Am incercat sa fac o gluma dar se pare ca nu mi-a iesit.Evident ca nu sunt idiot sa dau 1200 pe un xbox vechi ,mai ales core.
    btw,merci mult pentru site.Credeam ca varianta pro are hdd de 20gb.

  13. #13 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Dunno: la gameshop sunt cele mai ieftine din ce am vazut eu prin alte magazine dar daca doresti varianta cu 20 de GB gasesti aici + doua jocuri .

    Luigi: si eu sincer mi-as dori toate consolele din lume dar asta depinde si de buget si de timpul pe care .

  14. #14 SP
    Junior Member Dunno's Avatar
    @huber_93,thx.Doar ca nu vad care sunt alea 2 jocuri cadou.Eu astept sa apara xbox cu jasper(am scris corect?) si garantie 3 ani..

  15. #15 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Man nici eu nu le vad poate este ceva la alegere nu stiu dar vezi si tu clar ca scrie + 2 jocuri deci probabil o sa iti dea ceva.

  16. #16 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    eu as vrea un PSP

  17. #17 SP
    Junior Member ady27tdi's Avatar
    OFF : Eu as vrea sa-mi dati aici un sfat http://www.consolegames.ro/forum/f29...op-de-urgenta/ ca vad ca nimeni nu intra prin sectiunea hardware ...

  18. #18 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Consola Xbox360 de la Domo este Value Pack care vine cu jocurile Forza Motorsport 2 si Viva Pinata.Este xboxul fara HDMI

  19. #19 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Un PS3 sau un NDS lite +(un Nikon d40)

  20. #20 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Nu-mi doresc nimic. Le-am avut sau le am pe toate. Imi doresc sa imi mearga PS3-ul, sa nu mai am probleme si cu asta. Si atat!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 18 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 17 Last Post: 04-09-2014, 15:42
  2. Platinum Games ar dori sa lucreze la Okami 2 By Tudoran in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 07-03-2013, 09:29
  3. Replies: 32 Last Post: 06-03-2012, 22:12
  4. Unde ati dori sa calatoriti ? By zinodaur in forum Travel & Fashion
    Replies: 22 Last Post: 30-12-2009, 17:17
  5. As dori si eu un pic de ajutor ! By alinbulina in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 20 Last Post: 04-09-2009, 22:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts