Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 50 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 ... LastLast
Results 761 to 780 of 992

Thread: The Elder Scrolls V: Skyrim / Anniversary Edition

  1. #761 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Maine pleaca spre tine. Da-mi PM cu adresa etc.

  2. #762 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Donez Skyrim PS3, in stare impecabila.
    Primu' care posteaza aici ca il doreste si dovedeste ca il vrea pentru a-l juca si nu in scopuri de bisnita il primeste. Transportul il plateste "castigatorul". Imi rezerv dreptul de a cere o poza peste cateva saptamani cu discul, consolegames in fundal si o dovada ca data la care e facuta poza e reala. Atat.
    Nu putea fi de Xbox ?

  3. #763 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Foarte frumos! Boga, sa-l stapanesti sanatos! [invidie, ciuda ca n-am fost mai rapid] Eu n-am postat c-o sa-l iau probabil pe Xbox [/invidie, ciuda ca n-am fost mai rapid]

  4. #764 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Maine pleaca spre tine. Da-mi PM cu adresa etc.
    You're the best Dar, tinand cont ca de-abia mi-a venit UFC-ul si sta sa vina si ME3-ul, o sa ma retrag respectuos din deal Chiar nu-i genu meu de joc si, chiar daca rula fluent la 60 FPS, tot un Fallout sau Mass Effect prefer in locul lui.

    In alta ordine de idei, ar fi tare daca l-ai dona unei domnite gamerite, asa de 8 martie

  5. #765 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    OK deci Boga e pe etno din nou. Nu luati in seama ultimele posturi. Castigatorul va fi cel care posteaza imediat dupa postul ACESTA!

  6. #766 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    EU!

  7. #767 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Frumos din partea ta Rasko. Eu ti-as sugera sa il pui la o licitatie ca in felul acesta ajuti si forumul. Oricum, respect!

  8. #768 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am decis sa-l donez astfel din mai multe motive. Oricum voi mai participa si la licitatii, toata lumea stie ca am facut-o de cate ori am avut ocazia.
    Pizzi, da-mi te rog datele tale in pm si ti-l trimit maine.

  9. #769 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    O sa se bucure tare sotia, ca ea o sa-l joace. so, boga avea dreptate, l-ai facut cadou unei gamerite de 8 martie

  10. #770 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Am daedric armor cu armor 337 iar cand incerc sa pun un enchantment pe ea scade armorul la 154. Cum fac sa nu mai scada? Nu sa intamplat asta la boots si gauntlets.

  11. #771 SP
    Member pufy's Avatar
    So dupa 14 ore pot spune ca este interesant ,combatul ma enerveaza ,usor usor am facut cam tot ce se putea face la The Companions . Q: Pe voi nu va seaca faptul ca orice ai face ,daca ai pe cineva cu tine acesta doar se uita la tine cu o puppy face si nu-si da cu parerea sau faptul ca nu le poti cere parerea cu ceva(nu vreau sa fac un spoil dar la un quest chiar mergea un second opinion),macar aici puteau sa vina si ei cu ceva nou,nu cred ca ar fi deranjat pe cineva un trust sistem

    @Strike105x ,ai mare dreptate aici ,il joc pe ps3 iar maine/poimaine o sa iau si Oblivion ca sa ma tina ocupat,ce ma mai deranjeaza este faptul ca atunci cand vorbesti cu un NPC nu iti mai face un mic zoom la fata lui ca sa vezi facial animation ,sunt convins ca mai tineti minte Vampire The Masquerade:Bloodlines pe PC, acel facial animation era fenomenal in vremea aceea .

    Cat despre grafica pe ps3 este chiar draguta ,pot doar sa-mi imaginez cum este pe Pc

  12. #772 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    ^Din pacate NPC-urile si AI-ul nu a fost niciodata punctul forte al Bethesda... daca il joci pe PC atunci in viitor vei putea sa te bucuri de niste Ai-uri si caractere mai pline de viata (cum a fost cazul si in oblivion).

  13. #773 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

  14. #774 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Mi-am cumparat si eu astazi Skyrim in sfarsit si am inceput sa joc cu rasa Khajiit. Imi ofera si mie cineva niste tips & tricks sa profit la maxim de abilitatiile felinei mele? Ce perk-uri ar trebui sa imbunatatesc la inceput?

    Merci xo

  15. #775 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Welcome to the club!

    Aici depinde pe ce clasa vrei sa iti dezvolti caracterul. Clasa in acest joc nu conteaza deloc deoarece abilitatile de la inceput nu aduc nici un avantaj pe parcursul jocului. Singura rasa care are un avantaj este Altmer care incepe cu +50 magicka. Daca vrei spune pe ce clasa ai vrea sa joci si ce arme sa folosesti si te ajut cu un build de inceput.

  16. #776 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Joculetul donat de Rasko a ajuns viu si nevatamat, dupa cum se poate observa in pozele atasate. Multumesc frumos.
    Attached Images Attached Images 2012-03-14-14.20.39.jpg 2012-03-14-14.20.06.jpg 2012-03-14-14.20.23.jpg bule.jpg

  17. #777 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Just wanted to make someone's day(in this case months of gaming)
    Attached Images Attached Images lurking.jpg

  18. #778 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Multumesc inca o data

  19. #779 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar


    ---------- Post added 15-03-2012 at 09:45 PM ----------


  20. #780 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Trupa equilibrium c�ntă Skyrim Theme �n cadrul turneului PaganFest:


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 50 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 41 Last Post: 14-05-2021, 18:51
  2. Replies: 4 Last Post: 21-06-2017, 08:55
  3. Replies: 0 Last Post: 29-10-2011, 22:29
  4. Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 15:46
  5. Replies: 7 Last Post: 08-08-2011, 09:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts