Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 99 of 99

Thread: Mw2 sau Black Ops ?

  1. #81 SP
    Junior Member TomaSebi's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    PSN-urile noastre le găsești aici sau prin semnăturile noastre (vezi subsolul posturilor). Problema e că nu știu c�ți dintre noi vor să joace cu cineva ca tine �n echipă.

    Iar dacă din comentariul lui eagle-eye la care ai făcut quote �nțelegi că omul preferă să campeze ... ai o problemă. Gravă. Stilul de luptă descris de el �ncercăm majoritatea de pe aici să-l punem �n pactică, lucrul �n echipă pentru a c�știga meciul, nu piruete individuale sau alte gheisme pentru senzație.
    Ok cum spui tu.
    Maine o sa jucam un privat cu totii sa vad care dontre voi ma bate la mw2 sau la black ops sau le ce vrea muschiu vostru.
    In orice caz nu mi se pare prea fair sa ma faceti voi pe mne cocalar.Nici nu ma cunoasteti, habar nu aveti cine sunt si va permiteti jigniri gratuite.
    Nu stiu cat la suta este vina mea si cat este acelor care jignesc fara sa ma cunoasca.
    Iar tu cu "problema grava"...Nu stiu de cate ori v-am jignit eu pe voi.
    Aici se discuta despre jocuri & altele.
    Data viitoare fiti si voi mai atenti cand jigniti persoanele ca nu am 5 ani.

  2. #82 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Omule, ai o problemă dacă tu asociezi lucrul �n echipă cu campingul. La asta m-am referit, tu ce ai �nțeles de fapt de te simți jignit?

  3. #83 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by TomaSebi View Post
    Ok cum spui tu.
    Maine o sa jucam un privat cu totii sa vad care dontre voi ma bate la mw2 sau la black ops sau le ce vrea muschiu vostru.
    In orice caz nu mi se pare prea fair sa ma faceti voi pe mne cocalar.Nici nu ma cunoasteti, habar nu aveti cine sunt si va permiteti jigniri gratuite.
    Nu stiu cat la suta este vina mea si cat este acelor care jignesc fara sa ma cunoasca.
    Iar tu cu "problema grava"...Nu stiu de cate ori v-am jignit eu pe voi.
    Aici se discuta despre jocuri & altele.
    Data viitoare fiti si voi mai atenti cand jigniti persoanele ca nu am 5 ani.
    Bai tu skillosule, maine nu o sa jucam un privat cu totii ca sa vezi cine te bate la mw2/b-ops sau acuma ne faci si programul din timpul liber? Crede-ma ca nici dracu nu vrea sa joace cu tine datorita faptului ca iubesti sniperitu in viteza si piruetele Sissy... no gata... auzi la el... cata modestie...

  4. #84 SP
    Junior Member TomaSebi's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Omule, ai o problemă dacă tu asociezi lucrul �n echipă cu campingul. La asta m-am referit, tu ce ai �nțeles de fapt de te simți jignit?
    Faptul ca un user m-a facut cocalar mai sus nu o consideri jignire ?
    Si oricum nu am spus ca tactica sa o consider CAMPING.
    Ci pur si simplu sunt impotriva faptului ca daca un player incearca sa faca cateva kill-uri frumoase este "un kinder de 12 ani"...sau unu "care nu stie sa joace"...sau mai ales "un cocalar".
    Bineinteles ca jocul se bazeaza pe spirit de echipa.Dar asta iese cel mai bine atunci cand joci cu prietenii tai si poti comunica si toate cele , atunci cand intri intr-un meci oarecare cam toti sunt pe cont propriu deoarece fiecare incearca sa isi faca killstreak-urile sale..punctele sale etc etc.Iar in momentul acela poti juca ceva mai spectaculos.
    Sper sa intelegeti ceea ce vreau eu sa spun.

    ---------- Post added 26-12-2010 at 10:05 PM ----------

    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Bai tu skillosule, maine nu o sa jucam un privat cu totii ca sa vezi cine te bate la mw2/b-ops sau acuma ne faci si programul din timpul liber? Crede-ma ca nici dracu nu vrea sa joace cu tine datorita faptului ca iubesti sniperitu in viteza si piruetele Sissy... no gata... auzi la el... cata modestie...
    Vorbeste in numele tau..sau cumva controlezi mintile tuturor useri-lor de pe forum.
    Sau probabil ti-e frica .
    Si oricum nu joaca nimeni cu mne/in echipa.. ci impotriva mea

  5. #85 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by TomaSebi View Post
    Faptul ca un user m-a facut cocalar mai sus nu o consideri jignire ?
    Si oricum nu am spus ca tactica sa o consider CAMPING.
    Ci pur si simplu sunt impotriva faptului ca daca un player incearca sa faca cateva kill-uri frumoase este "un kinder de 12 ani"...sau unu "care nu stie sa joace"...sau mai ales "un cocalar".
    Bineinteles ca jocul se bazeaza pe spirit de echipa.Dar asta iese cel mai bine atunci cand joci cu prietenii tai si poti comunica si toate cele , atunci cand intri intr-un meci oarecare cam toti sunt pe cont propriu deoarece fiecare incearca sa isi faca killstreak-urile sale..punctele sale etc etc.Iar in momentul acela poti juca ceva mai spectaculos.
    Sper sa intelegeti ceea ce vreau eu sa spun.

    ---------- Post added 26-12-2010 at 10:05 PM ----------



    Vorbeste in numele tau..sau cumva controlezi mintile tuturor useri-lor de pe forum.
    Sau probabil ti-e frica .
    Si oricum nu joaca nimeni cu mne/in echipa.. ci impotriva mea
    Jur ca mor de frica... Mi frica sa nu ma bata un tip din nu stiu ce oras la un joc pe console. Revenim, cati ani ai? (poate ca nu a fost ok sa vorbesc in numele altora de pe forum, dar de cand ma joc cu cei pe care ii consider prieteni CoD tind sa cred ca am invatat ce le convine si ce nu )

  6. #86 SP
    Junior Member TomaSebi's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Jur ca mor de frica... Mi frica sa nu ma bata un tip din nu stiu ce oras la un joc pe console. Revenim, cati ani ai? (poate ca nu a fost ok sa vorbesc in numele altora de pe forum, dar de cand ma joc cu cei pe care ii consider prieteni CoD tind sa cred ca am invatat ce le convine si ce nu )
    Ok.

  7. #87 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Meh, nu inteleg de ce se cearta lumea aici. Inteleg ca fiecare are aprecierea sa, dar nu trebuie sa se recurga la cearta.


    Mie personal mi`a placut mai mult MW2 decat Black Ops, si nu ma refer la matchmaking, gameplay and ****, ci strict la feelingul jocului. Nu se compara cu Black Ops, MW2 parca e mai... "friendly". Peace!

  8. #88 SP
    Junior Member TomaSebi's Avatar
    Quote Originally Posted by MateRiaLLo View Post
    Meh, nu inteleg de ce se cearta lumea aici. Inteleg ca fiecare are aprecierea sa, dar nu trebuie sa se recurga la cearta.


    Mie personal mi`a placut mai mult MW2 decat Black Ops, si nu ma refer la matchmaking, gameplay and ****, ci strict la feelingul jocului. Nu se compara cu Black Ops, MW2 parca e mai... "friendly". Peace!
    Asta este si parerea mea.
    Si daca vezi mai sus eu nu am inceput cu nimic.Totul se rezuma la comentarii rautacioase, iar eu nu am deschis threadul pentru asta.
    Imi pare bine ca mai sunt si oameni ca tine care sa discute ceea ce trebuie.
    Peace.

  9. #89 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Baiatu' nu are in cap decat "senzatie, quickscope, 360, Machinima, pwn NoooBZ, daram serverele, va dau cu harta in cap" si alte copilarii. O sa-i treaca cu varsta. Daca se pastreaza arhiva asta, o sa rada peste 5 ani de ce debiteaza acum.

    Daca nu mai postam, il ajutam.

  10. #90 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by TomaSebi View Post
    Se pare ca nu ati inteles ca eu nu am facut acest thread pentru a decide ce sa cumpar ( in principiu stiu si eu sa cumpar un joc fara parerile altora).
    Threadul este pentru pareri.
    1) Eu nu sunt cocalar si nici nu ascult manele fiindca imi fac sila.
    2)Voi jucati cum va place.Fiecare are stilul sau. Mie imi place sa fac kill-uri cat mai frumoase si impresionante atunci cand joc cu sniperul.
    3)Tare mult as vrea sa am psn-urile voastre sa va vad cum jucati voi la un privat frumos cu sniperul.
    PUNCT

    ---------- Post added 26-12-2010 at 09:08 PM ----------



    Si frate e clar cum joci tu mw2 ...CAMPER STYLE nu-i asa.

    ---------- Post added 26-12-2010 at 09:10 PM ----------


    Nu stiti altceva decat sa lasati comenturi rautaciose..nimic altceva.
    ok..pai daca stii ce joc sa cumperi si fara parerile altora atunci de ce a mai facut thread-ul ?

    sa ne facem ca vorbim ?n-are nicio logica...doar ai spus ca nu te intereseaza parerile altora...

  11. #91 SP
    Junior Member TomaSebi's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    ok..pai daca stii ce joc sa cumperi si fara parerile altora atunci de ce a mai facut thread-ul ?

    sa ne facem ca vorbim ?n-are nicio logica...doar ai spus ca nu te intereseaza parerile altora...
    Pai mai omule TOCMAI ca acest thread nu este deschis pentru a stii ce sa cumpar.
    Este EXCLUSIV pentru pareri despre avantajele si dezavantajele fiecarui titlu.
    KAPISH ?
    Citeste si tu mai multe comenturi si o sa vezi..offf

  12. #92 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Dude, ai inteles gresit, nu te-am facut cocalar. Prin ANALOGIE te-am comparat cu un cocalar, nicidecum ca ai fi unul. Adica acel cocalar crede ca face senzatie prin manele in autobuz, asa cum tu crezi ca faci senzatie (aici cel putin, unde cei mai multi jucam serios) cu quickscopurile. So, nu te-am facut cocalar, sunt sigur ca nu esti, ca altfel nu stiai ce-i aia consola, forum si in loc de TomaSebi ti se zicea 3xtr3mul.

  13. #93 SP
    Junior Member TomaSebi's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Dude, ai inteles gresit, nu te-am facut cocalar. Prin ANALOGIE te-am comparat cu un cocalar, nicidecum ca ai fi unul. Adica acel cocalar crede ca face senzatie prin manele in autobuz, asa cum tu crezi ca faci senzatie (aici cel putin, unde cei mai multi jucam serios) cu quickscopurile. So, nu te-am facut cocalar, sunt sigur ca nu esti, ca altfel nu stiai ce-i aia consola, forum si in loc de TomaSebi ti se zicea 3xtr3mul.
    ..3xtr3mul ..tare asta.
    Ma bucur ca am clarificat problema.

  14. #94 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si threadurile asta de "comparare" a unui lucru cu altul nu-s o idee buna pentru ca apar ori fanboys, ori hateri, ori flameri. Fa un test, cauta pe net Xbox360 vs PS3 si peste tot unde vei intra o sa vezi ca din discutii normale degenereaza in certuri si injuraturi. N-are niciun sens threadul asta, daca cineva nu se poate hotari intre BO sau MW2 se uita la reviewuri sau pe threadurile oficiale, in niciun caz aici.

  15. #95 SP
    Junior Member TomaSebi's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Si threadurile asta de "comparare" a unui lucru cu altul nu-s o idee buna pentru ca apar ori fanboys, ori hateri, ori flameri. Fa un test, cauta pe net Xbox360 vs PS3 si peste tot unde vei intra o sa vezi ca din discutii normale degenereaza in certuri si injuraturi. N-are niciun sens threadul asta, daca cineva nu se poate hotari intre BO sau MW2 se uita la reviewuri sau pe threadurile oficiale, in niciun caz aici.
    Da dar asa cum sunt toate celelalte thraduri de discutii asa am deschis si eu unul legat de aceste 2 jocuri

  16. #96 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar

  17. #97 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by TomaSebi View Post
    Pai mai omule TOCMAI ca acest thread nu este deschis pentru a stii ce sa cumpar.
    Este EXCLUSIV pentru pareri despre avantajele si dezavantajele fiecarui titlu.
    KAPISH ?
    Citeste si tu mai multe comenturi si o sa vezi..offf
    Then again...de ce ai nevoie de "avatanjele si dezavantajele fiecarui titlu" nu inteleg...doar asa ca sa ne facem ca vorbim..daca tu esti deja pro-MW2..pentru ce mai vrei sa afli dezavantajele sau avantajele lui sau ale lui Black Ops ?cand tu te-ai decis deja asupra jocului care iti place (si nu ptr a vrea sa-l cumperi..probabil sau sigur deja il ai)

    presupunem ca deschid si eu maine un thread Uncharted 2 vs Gears of War 2 (eu un fiind un PS3 owner) doar asa pentru pareri si ca sa ma bat cu pumnu' in piept ca Uncharted e mai tare...si dand cate o replica la fiecare user care nu e de aceiasi parere cu mine..
    cam asta ai facut tu prin thread-ul asta..

    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    ti se zicea 3xtr3mul.
    si avea nr la masina B 01 ERU

  18. #98 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    si avea nr la masina B 01 ERU
    Aici nu bag mana-n foc, nu i-am vazut masina (daca are)

  19. #99 SP
    Junior Member TomaSebi's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Aici nu bag mana-n foc, nu i-am vazut masina (daca are)
    ..am masina dar nu am acel numar de inmatriculare ...funny oricum

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts