Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 76 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 74 ... LastLast
Results 461 to 480 of 1512

Thread: Action Figures

  1. #461 SP
    Member klausn's Avatar
    caut figurine cu personajele din corpse bride (mireasa moarta) !!! Daca are cineva sa imi deie pm !!!

  2. #462 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    check bodo...again..cauti pe ebay si ii zici lui..

  3. #463 SP
    Member klausn's Avatar

    Exclamation

    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    check bodo...again..cauti pe ebay si ii zici lui..
    SI EU POT SA CUMPAR DE PE EBAY !!!! Doar ca intreb daca voi nu aveti din intamplare in colectiile voastre minunate astfel de figurine.Daca aveti,PM me.

  4. #464 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    extraordinar...chiar poti? si atunci de ce te mai chinui? e mai simplu sa dai comanda si sa-ti vina in cateva zile decat sa stai sa cauti pe aici.

  5. #465 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    extraordinar...chiar poti? si atunci de ce te mai chinui? e mai simplu sa dai comanda si sa-ti vina in cateva zile decat sa stai sa cauti pe aici.
    Da chiar pot,nu stii sa citesti? Am spus si mai sus,poate aveti careva si sa nu mai cumpar de dincolo.Mai astept un pic daca nu fac comanda dincolo.

  6. #466 SP
    ocy
    Junior Member ocy's Avatar
    Am eu un bust de la gentle giant "Corpse Bride" de 7",daca esti interesat fa-mi o oferta (eu am dat 40 de $)desi nu cred ca vrei sa cumperi,ai deschise n threaduri cu vand/schimb/cumpar aici cat si pe alt forum pe care le-ai facut doar pentru a aduna posturi,poze n-am cum sa fac dar gasesti la ei pe site.

  7. #467 SP
    Junior Member shinorbi's Avatar
    Faceam azi curatenie si le-am gasit. Figurinele nu sunt chiar la nivelul pe care le aveti voi, dar merg.

    1. Stone Armored Goliath din "Gargoyles"
    2. Batman din "Batman & Robin"
    3. Raphael din "TMNT II: The Secret of the Ooze"
    4. Vinnie din "Biker Mice from Mars"
    5. Super Shredder si Donatello in miniatura; broasca din spate se desface si se transforma intr-un mini Technodrome.

    P.S. Scuzati calitatea pozelor, sunt facute cu telefonul.
    Attached Images Attached Images image-755-.jpg image-756-.jpg image-757-.jpg image-758-.jpg image-761-.jpg

  8. #468 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Asta mica cred ca e cea mai pretioasa ... O am din 2003. Este originala Nintendo.

    Colectia de dragoni nu este gata pentru photoshooting
    Attached Images Attached Images sdc10021.jpg

  9. #469 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    MARIO REEEEETARD!! ...e genial...genial, i tell you! pune-l la vedere ca merita

  10. #470 SP
    Member viezure's Avatar
    Tocmai i-am cumparat pe urmatorii Ce vedeti sunt capetele pe care le voi atasa unor corpuri, ulterior imbracate. Deci, ii fac pe bucati ca ies mai ieftin \ /
    Attached Images Attached Images .jpg b.jpg c.jpg a1.jpg b1.jpg c1.jpg a2.jpg

  11. #471 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Tocmai i-am cumparat pe urmatorii Ce vedeti sunt capetele pe care le voi atasa unor corpuri, ulterior imbracate. Deci, ii fac pe bucati ca ies mai ieftin \ /
    Ma uit asa le ele si ma gandesc : - Ce bine sunt lucrate,isi merita banii !

  12. #472 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    am auzit-o si p-asta , sa fac AF pe bucati sa iasa mai ieftin.

  13. #473 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    pai iese mult mai ieftin sincer. la cat costa separat sa iei all parts fata de retail

  14. #474 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    daca are rabdare sa le caute si sa le "constuiasca"...felicitari lui!

  15. #475 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    daca are rabdare sa le caute si sa le "constuiasca"...felicitari lui!
    Daca tot vrea sa le "construiasca" atunci sa ia resin-uri si gata... poate atunci sa le si vopseasca exact cum doreste. Asa, mi se pare un pic Barbie... ii scoti capul la modelul vechi si pui la modelul nou (sau mai rau, lui Ken)

  16. #476 SP
    Member mariuck's Avatar
    nu stiu ce se intampla cu monky... nimic nou la colectie

  17. #477 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by mariuck View Post
    nu stiu ce se intampla cu monky... nimic nou la colectie
    Nu mai imi face si tu sange rau. Nu mai am loc... nici macar centimetri liberi, daramite sa mai pun vre-o figurina noua. Poate sa trec si eu la bubbleheads, ca ocupa putin

    P.S. Am vre-o 10 care stau saracele in cutii prin dulapuri. Dar lasa ca ma fac eu mare si ma mut !

  18. #478 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Daca tot vrea sa le "construiasca" atunci sa ia resin-uri si gata... poate atunci sa le si vopseasca exact cum doreste. Asa, mi se pare un pic Barbie... ii scoti capul la modelul vechi si pui la modelul nou (sau mai rau, lui Ken)

    Una-i resinu', alta-i ce cumpar eu, iar dupa parerea mea, sculpturile la astea de 12" sunt mult mai detaliate fata de un resin. Ma rog, tu le consideri barbie, eu le consider ca cele de ceara de la madame tussauds.

  19. #479 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Una-i resinu', alta-i ce cumpar eu, iar dupa parerea mea, sculpturile la astea de 12" sunt mult mai detaliate fata de un resin.
    Eu zic sa te mai documentezi despre resin-uri. Si ce ai tu acolo, daca-i dai vopseaua jos, tot un resin ramane. Nu exista "mai detaliat decat un resin" intrucat resin-ul este modelul pe care ti-l poti picta, vopsi, da cu spray singur...
    [QUOTE=viezure;153641Ma rog, tu le consideri barbie, eu le consider ca cele de ceara de la madame tussauds.[/QUOTE]
    N-am zis de ele ca mi se par Barbie, ci sistemul in sine. Sa pui capul de la unul, corpul de la altul, maini si tot asa... Dar, fiecare cu placerile lui. Macar in felul acesta poti pune capul unui Batman pe corpul lui tanti Wonderwoman

  20. #480 SP
    Member viezure's Avatar
    Nu stiu unde am zis eu ca pun capu' de la unu' pe corpul de la altul, lui two face de ex. ii voi lua toate piesele lui originale de la hot toys.

    Cat despre resin, nu sunt convins ca ai in totalitate dreptate, ambele au un feeling diferit, cele de 12" se simt nitel mai moi. Iar despre pictat/vopsit, ma indoiesc ca as face treaba macar 0,1% de bine ca HT.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 76 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 74 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts