Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 76 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast
Results 501 to 520 of 1512

Thread: Action Figures

  1. #501 SP
    Junior Member TheOtherAI's Avatar
    si eu vreau sa mi-l iau pe asta cat de curand Bodo.

  2. #502 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    si al doilea
    Attached Images Attached Images 24082009101.jpg

  3. #503 SP
    Junior Member cheafynelu's Avatar
    stiti cumva din ce sunt facute figurinele?Cele "editie limitata" nu din plastic.
    Multumesc

  4. #504 SP
    Banned nufu's Avatar
    stie care va daca mai e magazinul acela de jucari in auchan era unul cu figurine medievale dar cam scump.
    arata superb dragonul acesta,dar eu as vrea sami iau un dragon medieval ca cei care erau pe atunci.
    http://www.crazytoys.ro/jucarii/Anim...-Reignyth.html
    am mai vazut pe la mare prin eforie nord niste figurine din dragon ballz son goku si trunks

  5. #505 SP
    Member Skaar's Avatar
    Daca vrei dragoni foarte bine realizati, ia-ti af-uri din seria Mcfarlane Dragons:
    SPAWN.COM >> TOYS >> HORROR >> MCFARLANE?S DRAGONS: QUEST FOR THE LOST KING
    Nu vei gasi nicaieri af-uri mai bine realizate decat cele de la Mcfarlane.

  6. #506 SP
    Banned nufu's Avatar
    fire dragon e cool ami place mult dar pretul?

  7. #507 SP
    Member Skaar's Avatar
    Preturile sunt in jur de 20� bucata si poti, din pacate, sa le cumperi numai din strainate de pe siteuri cum ar fi amazon/ebay. Eu mi-am luat prin RoberDinu din Anglia dar el nu se mai ocupa de asa ceva.
    Daca vezi vreunul care iti place pe ebay poti cumpara prin Bodopsx.

  8. #508 SP
    Banned nufu's Avatar
    o sa-mi iau ceva dar mai intai vreau sa-mi iau un ps3 si dupa acea figurine.
    poate cineva sami spuna de unde sami iau o jucarie cu o pompa mica de mana care scoate aerul din ea si o lasa in vid eu am avut una rosie si este acoperita in cauciuc credd si in ea are niste bilute din cate ami aduc aminte.

  9. #509 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    fara cuvinte

    din pacate o problema la Yuna (o arma missing...sper sa o rezolv cu sellerul cumva)
    Attached Images Attached Images 10092009155.jpg 10092009156.jpg 10092009160.jpg

  10. #510 SP
    Banned nufu's Avatar
    imi raspunde si mie cineva la intrebarea de mai sus?

  11. #511 SP
    Member viezure's Avatar
    Geary: Don't be a baby, T-Bag. It ain't that hot.
    T-Bag: Not that hot?! (points to an African American prisoner) When this guy woke up this morning, he was white!


    ps: as avea de vanzare un af de la Mcfarlane, dragonul auriu din Beowulf, ar fi cineva interesat?
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg

  12. #512 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Geary: Don't be a baby, T-Bag. It ain't that hot.
    T-Bag: Not that hot?! (points to an African American prisoner) When this guy woke up this morning, he was white!
    Arata super, dar imbraca-l repede. Nu de alta, dar capul zici ca e o sculptura laser iar restul corpului este de papusa chinezeasca de 2 lei

  13. #513 SP
    Member viezure's Avatar
    Pai normal ca-l imbrac, hainele sunt deja pe drum din hong kong

  14. #514 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Am si eu cateva AF-uri, cine e interesat let me know.

    http://www.consolegames.ro/forum/f41...ction-figures/

    Am si un Ice Dragon de la McFarlanes's DRAGONS.

  15. #515 SP
    Member viezure's Avatar
    Au venit si hainele Mai am incaltarile si standul, plus mici modificari pe care i le voi face in zona gatului
    Attached Images Attached Images 1.jpg 3.jpg 4.jpg 6.jpg 9c-copy.jpg

  16. #516 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    12,5 inch
    Attached Images Attached Images redfield.jpg redfield2.jpg wesker3.jpg wesker4.jpg

  17. #517 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    CINE IMI SPUNE SI MIE CE AF ESTE ACESTA?!?!?!? plss..eu nu am reusit sa gasesc nimic despre el inca...tot ce va pot spune este ca e facut de mcfarlane in "combinatie" cu EA in 2001.
    povestea lui este ca acum cativa ani buni am fost intr-o tabara, un pusti il avea din america parca, eu aveam un breloc de vreo 4 cm de la bran cu un schelet ce a costat vreo 10.000 lei la vremea aia....mie mi-a placut aful ala (luandu-l ca jucarie la varsta aia) lui i-a placut brelocul meu si i-am propus un schimb..a acceptat si asa m-am ales cu el..ma uitam ieri prin niste saci si l-m redescoperit. este destul de detaliat si bine facut doar ca are vreo 2 -3 semne de uzura(ca deh...a trecut prin mainile a 2 copii) insa nimic vizibil din prima..e probabil sa fie de la vreo serie ce action man sau ceva de genul asta daca facea mcfarlane asa ceva.
    Attached Images Attached Images unknown.jpg

  18. #518 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Incearca sa cauti chiar la ei:
    SPAWN.COM >> INFO >> RELEASE DATES

  19. #519 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    n-am gasit nimic si m-am uitat prin toate ms d link oricum

  20. #520 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Todd McFarlane to Collaborate On New Version of Ultima Online; Ultima Online: Lord Blackthorn's Revenge to Feature More Than 30 New Monsters.

    este unul din cei 30 monsters din ULTIMA ONLINE

    LORD BLACKTHORN is 7 1/16 inches tall with eight articulation points (including a claw hand) and base. Once an influential nobleman, Lord Blackthorn has forsaken his fellow Britannians and traded his humanity for Exodus' dark power. His body has been combined with mechanics and demonic magic to make him nearly invincible. Now partnered with Exodus, he stands ready to seize control of Britannia and claim the throne he believes should be his.

    http://spawn.com/news/news.aspx?id=5309

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 76 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts