Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 114 of 164 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 ... LastLast
Results 2,261 to 2,280 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2261 SP
    Member theste99's Avatar
    Cum se numeste harta aia in care se parasuteaza aia din nush ce baza ? Apare si aici in numeroase video-uri (ala cu LEEEEROY JENKINS si Robotelu de la engineer)

  2. #2262 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Damavand Peak

  3. #2263 SP
    Junior Member arodoet's Avatar
    cine vrea sa facem o echipa romaneasca WHITE SAMURAj este gametagul meu. da-ti add daca sunteti intereseati

  4. #2264 SP
    Member prise's Avatar
    la voi merge sa va conectati pe servere? eu nu reusesc de ieri.

  5. #2265 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Am cumparat si eu Battlefield 3 Limited Edition sigilat pt ps3 si cand l-am desfacut nu avea nicio carticica cu online pass-ul, nici macar manualul, decat discul. Vi s-a intamplat?

  6. #2266 SP
    Junior Member inhumanDisease's Avatar
    Tare ciudat, eu nu am patit asta niciodata.De unde l-ai luat ?

  7. #2267 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    De la cineva de pe forum. La alte jocuri ati intalnit situatia asta?

  8. #2268 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    L-ai luat sigilat?

  9. #2269 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Am cumparat si eu Battlefield 3 Limited Edition sigilat pt ps3
    sigilat precum am zis

  10. #2270 SP
    Junior Member Bobo Man's Avatar
    Poate a fost smecherit de vanzator sau poate doar ai avut ghinion. In ambele cazuri cel mai bine iei legatura cu vanzatorul si poate te intelegi cu el...

  11. #2271 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Depinde de sigiliu . Era cel original sau unul standard .

    Eu am luat de la Gameshop cu sigiuliu pus de ei , dar avea key ul de activare in carcasa

  12. #2272 SP
    Member geosnyper's Avatar
    foarte ciudat..e prima oara cand aud de asa ceva..!..de la cine de pe forum ai luat ?

  13. #2273 SP
    Member prise's Avatar
    Numai are nimeni probleme de conectare la servere? de trei zile nu reusesc, imi da failed si sa veridic setarile la retea. Daca dau test la conecsiune cand merge cand nu merge. A mai patit cineva?

  14. #2274 SP
    Member lucian43's Avatar
    acum nu am probleme
    am avut o perioada inainte de sarbatori, a durat 2~3 zile, nu reuseam sa ma conectez
    imi dadea aceeasi eroare, sa-mi verific conexiunea la internet.

    am observat ca serverele s-au umplut de incepatori (gasesc de multe ori jucatori level 1, level 4~5), e o invazie, de multe ori nu reusesc sa fac nimic cu ei in echipa si ies (rage quit). La inceput nu imi explicam fenomenul, de ce intra ata de multi jucatori noi abia acum? cand jocul a fost lansat pe 25.10.2011. Mi-am dat seama mai tarziu ca a venit Craciunul si mosul aduce la copii ce isi doresc ei cel mai mult (jocuri, Battlefield 3 fiind unul de top, asta l-au ales).

    Prise este posibil sa mearga mai greu ca si conexiunea e mai agomerata acum de sarbatori pana dupa revelion, toata lumea are liber si stau zombicidati in fata calculatorului trimitant mesaje cu urari la neamuri sau butonand pe messenger cu cei de peste hotare !
    Patience...

    santapc.gif

  15. #2275 SP
    Teraflops Graft's Avatar


    Că tot a venit vorba de sărbători, un mic cadou �nt�rziat (clic pe imagine).

  16. #2276 SP
    Member prise's Avatar
    Quote Originally Posted by lucian43 View Post
    acum nu am probleme
    am avut o perioada inainte de sarbatori, a durat 2~3 zile, nu reuseam sa ma conectez
    imi dadea aceeasi eroare, sa-mi verific conexiunea la internet.

    am observat ca serverele s-au umplut de incepatori (gasesc de multe ori jucatori level 1, level 4~5), e o invazie, de multe ori nu reusesc sa fac nimic cu ei in echipa si ies (rage quit). La inceput nu imi explicam fenomenul, de ce intra ata de multi jucatori noi abia acum? cand jocul a fost lansat pe 25.10.2011. Mi-am dat seama mai tarziu ca a venit Craciunul si mosul aduce la copii ce isi doresc ei cel mai mult (jocuri, Battlefield 3 fiind unul de top, asta l-au ales).

    Prise este posibil sa mearga mai greu ca si conexiunea e mai agomerata acum de sarbatori pana dupa revelion, toata lumea are liber si stau zombicidati in fata calculatorului trimitant mesaje cu urari la neamuri sau butonand pe messenger cu cei de peste hotare !
    Patience...

    Attachment 153933
    Multumesc pentru raspuns. Sper sa fie de la asta problema si sa se remedieze cat mai rpd.

  17. #2277 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Prise De la cine ai internet ?
    Romtelecom ? Era un tutorial pt DMZ ( asta l am gasit eu )

    Incearca . Chestia cu " sunt sarbatorile , noi valuri de playeri " nu afecteaza internetul chiar asa de rau .

  18. #2278 SP
    Member prise's Avatar
    Am internet de la Digi. Ps3-ul l-am trecut pe DMZ o perioada nu a mai facut figuri, azi totusi a mers dar din 3-4 meciuri la unul imi dadea disconect.
    E bine si asa, decat deloc

  19. #2279 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Tocmai am terminat de jucat c�teva runde, nu am avut nici o problemă cu serverele, deci s-ar putea să fie o problemă la tine.

  20. #2280 SP
    Member prise's Avatar
    Mai mult ca sigur e ceva din router si nu ma pricep eu la setari. Totusi ma mira ca uneori merge si uneori nu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 114 of 164 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts