Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 164 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 114 ... LastLast
Results 261 to 280 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #261 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by theste99 View Post
    Formula de succes care a cucerit toti plozii de 150 de kile. Toti retardatii care habar n-au sa joace in echipa. Toti ignorantii care platesc pe acelasi joc an de an cate 90 de dolari

    Auzi la asta, distrugerea cladirilor, jocul in echipa si vehiculele sunt dezavantaje. Treci inapoi la COD
    Clasicul hater de CoD ......

  2. #262 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Quote Originally Posted by theste99 View Post
    Formula de succes care a cucerit toti plozii de 150 de kile. Toti retardatii care habar n-au sa joace in echipa. Toti ignorantii care platesc pe acelasi joc an de an cate 90 de dolari

    Auzi la asta, distrugerea cladirilor, jocul in echipa si vehiculele sunt dezavantaje. Treci inapoi la COD

    Si care e problema ta daca prefer sa fiu independent pe `campul de lupta`? Cu ce e mai prejos un joc care iti da sansa sa folosesti scavenger in loc sa stai dupa ammo packurile aruncate sau nu de colegii de squad?! Distrugerea cladirilor e realista si de efect, dar nu-mi mai place asa de mult cand un ghiolban ma omoara cu tancul distrugand peretii cu cateva bubuituri trase la plesneala. Parca e mai de finete si mai skillful sa pui crosshairul armei pe tinta decat sa nivelezi harta cu tancul, nu crezi?

    ---------- Post added 11-06-2011 at 05:16 PM ----------

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    spune un fan COD
    Am precomanda la ambele (MW3 si BF3) iar la BFBC2 am peste 35 de platine facute.

  3. #263 SP
    Member theste99's Avatar
    Da, ce skillfull e in CoD cu perk-urile alea. Vrei skill, joaca CS unde ai doar cateva arme si atat.

    De parca in razboi esti luat la suturi ca omori adversaru cu tanku'.

    Penibil, un joc e criticat pentru ca e realist.

  4. #264 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Perkuri sunt si in BFBC2 si isi au rostul lor, te ajuta sa-ti individualizezi stilul de joc. Evident, in COD ai si posibilitatea de a juca fara perkuri si atasamente (Barebones).

    Penibil e sa cauti realism intr-un joc video. In BC2 iti luai un headshot cu un Spas 12, te resuscita un medic si dupa o secunda erai ca nou. Realist, `ca in razboi`, nu?

  5. #265 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by Downshifting View Post
    iar la BFBC2 am peste 35 de platine facute.
    Wow. Cum ai reusit?

  6. #266 SP
    Member Downshifting's Avatar


    Am 43, mai exact. Cum am reusit? Jucand aproape exclusiv Squad Death Match, pt ca hartile erau mai mici (deci mai multa actiune) si mult mai putine vehicule (deci mai mult gun-on-gun). Odata ce elimini hartile ridicol de mari si multitudinea de vehicule, BF devine un joc chiar bun.

    Asta daca nu cumva te refereai la trofeu...

  7. #267 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by iPwNy0MOma View Post
    Clasicul hater de CoD ......
    clasicul datator cu parerea..

  8. #268 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by Downshifting View Post
    Asta daca nu cumva te refereai la trofeu...
    Ba da, scuze, uitasem ce inseamna "platina" in Bad Company 2.

  9. #269 SP
    Banned Kellerman's Avatar
    Nu am urmarit conversatia de la inceput, dar cineva m-a trimis pe ultimele pagini si m-am crucit cand am vazut ce prostii zic unii. Va place mai mult BFBC2 pe console doar pentru ca e de 24 de playeri si nu 32 ? adica, voi vorbiti serios ? sper ca e o gluma, ca daca nu, e vai si amar.

    Cat despre Battlefield 3, ce sa zic, in sfarsit se vede platforma pentru care "IT'S MEANT TO BE PLAYED" cum ar spune nvidia.

    Stiu ca va roade invidia ca sunteti cu 100 de ani in spate dpdv tehnologic la cutia pe care va jucati, dar asta nu e un motiv sa incepeti cu cretinisme gen "imi place mai mult ca e 24 players only ci nu 32 sau 64".

    Dragii mosului, nu o sa aveti harti mai mici pt. 24 players, o sa le aveti aceleasi.

  10. #270 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Kellerman View Post
    Stiu ca va roade invidia ca sunteti cu 100 de ani in spate dpdv tehnologic la cutia pe care va jucati, dar asta nu e un motiv sa incepeti cu cretinisme gen "imi place mai mult ca e 24 players only ci nu 32 sau 64".

    Dragii mosului, nu o sa aveti harti mai mici pt. 24 players, o sa le aveti aceleasi.
    here we go again

  11. #271 SP
    Banned Kellerman's Avatar
    Where ? ca eu vad doar o singura cale.

  12. #272 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Si eu vad doar o singura cale pentru tine .
    Attached Images Attached Images banhammer.jpg

  13. #273 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Omule, asta este un forum plin de oameni care se joaca pe cutii cu o tehnologie veche de 100 de ani. Tu ce cauti aici?

  14. #274 SP
    Banned Kellerman's Avatar
    Pentru ce ? nu am voie sa imi exprim punctul de vedere ? punctul meu de vedere e simplu si limpede pentru toti. Terminati cu cretinismele si incercati sa vedeti realitatea. Versiunea pe PC este infinit mai buna decat cea de pe console. Un shooter NU se va putea juca niciodata competitiv si pentru feeling de pe un gamepad. Word.

  15. #275 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Am scris o gramada de lucruri care pana la urma le am sters.

    Nu ti mai zic decat atat: PC = HACKURI.

  16. #276 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Kellerman View Post
    Pentru ce ? nu am voie sa imi exprim punctul de vedere ? punctul meu de vedere e simplu si limpede pentru toti. Terminati cu cretinismele si incercati sa vedeti realitatea. Versiunea pe PC este infinit mai buna decat cea de pe console. Un shooter NU se va putea juca niciodata competitiv si pentru feeling de pe un gamepad. Word.
    sir you are right. acum ne lasi in mediocritatea noastra si sa ne "bucuram" de tehnologia veche si de jocurile cu pac-pac care sunt pe console?

  17. #277 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by Kellerman View Post
    Pentru ce ? nu am voie sa imi exprim punctul de vedere ? punctul meu de vedere e simplu si limpede pentru toti. Terminati cu cretinismele si incercati sa vedeti realitatea. Versiunea pe PC este infinit mai buna decat cea de pe console. Un shooter NU se va putea juca niciodata competitiv si pentru feeling de pe un gamepad. Word.
    Tu din ce pestera ai iesit ma? Vezi ca te cheama rudele inapoi. Inainte sa incepi sa versi pe aici ideile tale retardate mai informeaza-te putin. Adevarul e ca d-aia joaca aia din MLG Call of Duty pe consola, pentru ca cei care joaca acolo nu sunt decat niste jucatori de mana a 2-a si habar nu au ce e ala gaming adevarat. As vrea sa pot juca bc2 pe pc cu tine si eu sa folosesc controller, sa vezi ca se poate juca destul de bine si pe o bucata de plastic cu 2 bete. Cand spun ca varianta de consola pentru BC2 este mai buna crede-ma ca stiu ce vorbesc, am fost tester la jocul ala si stiu exact cum a fost gandit jocul si unde sunt avantajele. In caz ca nu stiai, platforma de baza pe care a fost dezvoltat BC2-ul este Xbox 360, nu pc-ul tau de 1000 de euro, si netcode-ul si hartile sunt concepute pentru 24 de jucatori. Daca ai pune mana si ai juca pe pc si apoi pe o consola o sa vezi cum pe pc trebuie sa tragi in fata caracterelor atunci cand sunt in miscare pentru ca hitbox-ul este de rahat.

    Dragii mosului, nu o sa aveti harti mai mici pt. 24 players, o sa le aveti aceleasi.
    Si ma rog de unde ai tu informatiile astea? Uite ca eu stiu dintr-o sursa sigura ca hartile sunt mai mici pentru console, inainte sa vii sa ne povestesti ce iti mai trece tie prin cap cand stai pe buda da-ti 2-3 palme si spala-te cu putina apa pe fata, poate te trezesti... desii ma indoiesc.

    Macar cu atat sa te mandresti si tu, ca ai un PC de mii de euro, dar nu prea ai la ce sa il folosesti pentru ca jocurile la care poti sa il storci le numeri pe degetele de la o mana. Din cate vad PC-ul pierde din ce in ce mai multe jocuri bune, in curand nu o sa poti decat sa joci farmville si solitaire pe el.

  18. #278 SP
    Banned Kellerman's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post

    Nu ti mai zic decat atat: PC = HACKURI.
    Nu inteleg, explicate.


    Nefraim, se poate juca bfbc2 pe pc cu gamepad. Te invit la o partida, la orice ora vrei tu. Eu cu mouse si tastatura si tu cu gamepad, ok ? sa vedem care e mai tare. Uite, aduna-ti toata satra de aici, faceti-va o echipa si imi fac si eu o echipa, voi jucati cu gamepaduri si noi cu mouse si tastatura. Daca va batem, va desfiintati forumul ? ia hai ca sunt curios cat de smardoi esti.


    P.S: Atata timp cat exista Blizzard si Valve, PC gamingul face pipi de sus si din avion pe toate cutiile electrice.

  19. #279 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Kellerman View Post
    Nu inteleg, explicate.


    Nefraim, se poate juca bfbc2 pe pc cu gamepad. Te invit la o partida, la orice ora vrei tu. Eu cu mouse si tastatura si tu cu gamepad, ok ? sa vedem care e mai tare. Uite, aduna-ti toata satra de aici, faceti-va o echipa si imi fac si eu o echipa, voi jucati cu gamepaduri si noi cu mouse si tastatura. Daca va batem, va desfiintati forumul ? ia hai ca sunt curios cat de smardoi esti.


    P.S: Atata timp cat exista Blizzard si Valve, PC gamingul face pipi de sus si din avion pe toate cutiile electrice.
    pai da man, doar Blizzard si Valve fac jocuri. titluri precum: Uncharted, Gears of War, God of War, Gran Turismo , Forza Motorsport, Metal Gear Solid, Killzone, Halo, Heavy Rain, Final Fantasy si lista poate continua cum sunt? nasoale nu? pai ce jocuri sunt exclusiv PC in afara de starcraft? si Valve fac jocuri pentru console in caz ca nu stiai. oricum iti zic de pe acum bye-bye

  20. #280 SP
    Member Mavone's Avatar
    Stimțai coforumiști, eu nu �nţeleg de ce se aduce at�t de mult aminte de BC2 �ntr-un topic care este intitulat Battlefield 3. Probabil că există o problemă de comunicare, �nsă din c�te ştiam, conform decalaraţiilor celor de la DICE, jocul �n cauză (Battlefield 3) are ca developing platform PCul nicidecum consolele; că ne mint e una, dar că au avut curajul ca la E3 să prezinte acest FPS pe PC tind să cred că este o declarație care ar trebui să-i pună pe mulți pe g�nduri.

    Battlefieldul la vremea lui a fost un joc al cărui succes s-a bazat pe faptul că avea un număr mare de jucători și la vremea respectivă așa ceva era nemaivăzut pe piață. Asta l-a făcut aparte și asta �l face diferit față de competiția de pe piață. (bine, acum �ntre noi fie vorba, momentan nu prea există competiție pentru ei deoarece Call of Duty sau Medal of Honor este o cu totul altă m�ncare de pește av�nd la bază o cu totul altă idee singurul numitor comun fiind faptul că sunt un First Person Shooter)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 164 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 114 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts