Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 88 of 381 FirstFirst ... 38 78 86 87 88 89 90 98 138 188 ... LastLast
Results 1,741 to 1,760 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #1741 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Mutu,vorbeste cu Donely , om de nota 10
    http://www.consolegames.ro/forum/f41.../index148.html

  2. #1742 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar

  3. #1743 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by goodfellam View Post
    Ce ziceti, buna afacere daca am pus pe cineva sa imi ia de craciun asa ceva?
    Bioshock 2 - Collectors Edition (PS3): Amazon.co.uk: PC & Video Games
    Bioshock: Amazon.co.uk: PC & Video Games
    Unele dintre cele mai bune jocuri.Good choice man

  4. #1744 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    De-abia astept sa imi vina B2. Le-am luat ca m-a uimit, pur si simplu m-a uimit, Bioshock Infinite si sa le joc inainte de el.

  5. #1745 SP
    Member iUser's Avatar
    Mai stiti ceva de oferta de la Carrefour? PS3+Infamous-999 RON , in weekend vreau sa-mi cumpar un PS3! (copii , Mos Craciun mi-a dat banii , sa nu credeti ca nu exista )

  6. #1746 SP
    Junior Member FRKALEX's Avatar
    Quote Originally Posted by Mozambic View Post
    Mai stiti ceva de oferta de la Carrefour? PS3+Infamous-999 RON , in weekend vreau sa-mi cumpar un PS3! (copii , Mos Craciun mi-a dat banii , sa nu credeti ca nu exista )
    Teoretic ,oferta inca este valabila ( 1 - 24 Decembrie) dar in magazine nu au . Si eu vroiam sa cumpar unul , m-au facut sa ma duc degeaba in 2 magazine (baneasa si ploiesti) . La telefon spuneau ca au dar in magazine pauza..

    Mai bine te duci in FLANCO AFI Palace Cotroceni si iei Bundle-ul PS3 320GB + Gran Turismo 5 la 1300 Ron , nu stiu exact daca mai e valabil , poate ne spune cineva informat de pe-aici

  7. #1747 SP
    Member iUser's Avatar
    Suna bine acea oferta , vad ce fac vineri/sambata/duminica. Oricum , daca e cineva mai bine informat , asteptam sfaturi .

  8. #1748 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Am o comanda pe Amazon facuta de pe la jumatatea lui noiembrie care tot nu a ajuns. E drept ca baietii mi-au pus inca de la inceput estimated delivery pe 14 decembrie.. dar pana acum toate comenzile de pe Amazon mi-au ajuns in cel mult 6 zile lucratoare. A mai avut cineva probleme cu ei?

  9. #1749 SP
    Junior Member POLOHUNTER2011's Avatar
    Mai bine te duci in FLANCO AFI Palace Cotroceni si iei Bundle-ul PS3 320GB + Gran Turismo 5 la 1300 Ron , nu stiu exact daca mai e valabil , poate ne spune cineva informat de pe-aici
    __________________
    1399 mai exact , cred ca este cel mai ieftin . Multumesc pentru pont .

  10. #1750 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Stie cineva unde se gaseste Helghast edition ptr Killzone 3 (inafara de US),s-a confirmat si pentru Uk,dar e ciudat ca nici un site nu l-a listat inca.

  11. #1751 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Este confirmat și pentru Europa de fapt, nu doar UK, �nsă momentan nu-i băgat pe nici un shop pe care-l știm. Oricum, mai e vreme p�nă-n februarie să-și facă apariția.

  12. #1752 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    merita sa-mi iau kinect? am auzit ca e destul de nasol dar parca as vrea ceva de gen WII (dar cu grafica mult mai buna) pe XBOX. are cineva de pe aici? m-ar putea ajuta si pe mine? dar mi se pare putin cam scump...

  13. #1753 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    merita sa-mi iau kinect? am auzit ca e destul de nasol dar parca as vrea ceva de gen WII (dar cu grafica mult mai buna) pe XBOX. are cineva de pe aici? m-ar putea ajuta si pe mine? dar mi se pare putin cam scump...
    Am eu si sa iti zic sincer nu seamana deloc cu Wii.PS move e identic cu wii,Kinect e controller free,si este exceptional,dar daca nu iti place sa dansezi sau sa te joci cu tigrii,nu ti-l recomand,m-ai asteapta pana se anunta jocuri.

  14. #1754 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    N-am Kinect/PS Move/Wii, insa le-am testat pe toate. Wii e foarte fun, are multe jocuri; PS Move e cam la fel, putin mai precis, insa inca nu exista foarte multe jocuri care sa merite; Kinect... controller free, nu cred ca vor exista vreodata jocuri pentru el. Daca as avea bani de Kinect... i-as investi in altceva. Poti cumpara multe jocuri pentru consola sau un Wii sau altceva.

  15. #1755 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    poate ca-mi voi luat kinect generatia 2 sau 3 care vor fi probabil mult imbunatatite fata de versiunea actuala.

  16. #1756 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Nu cred ca vedem alte generatii prea curand, ar fi o prostie din partea lor. Poate pe urmatoarea generatie de console, daca nu renunta la el pana atunci (in favoarea unei tehnologii mai bune).

  17. #1757 SP
    Member iUser's Avatar
    Cat mai costa transportul de pe thehut/shopto(pentru 2 jocuri de exemplu)?

  18. #1758 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Am si eu o mica nelamurire,pot cumpara de pe Steam jocuri,cu un Card de Romania?

  19. #1759 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Da,normal.

  20. #1760 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by Mozambic View Post
    Cat mai costa transportul de pe thehut/shopto(pentru 2 jocuri de exemplu)?
    De pe thehut am cumparat acum 2 saptamani si transportul a fost 1,15 euro la joc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 88 of 381 FirstFirst ... 38 78 86 87 88 89 90 98 138 188 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts