Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 381 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 88 138 ... LastLast
Results 741 to 760 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #741 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Codul respectiv iti apare pe extrasul bancar. Du-te cel mai bine la banca, daca nu ai internet banking, si cere un extras de cont. Vei vedea in dreptul tranzactiei cu PayPal ceva de genul ****EXPUSE, unde **** este codul de 4 cifre pe care trebuie sa-l bagi.
    Stiu Grey, dar nu am cum sa ajung la banca si nici la Home Banking ca nu mi-am luat prostia aia dupa mine. Eu sunt plecat acum, nu sunt in tara. Astept mail de la astia.

  2. #742 SP
    Member felixxx's Avatar
    suna la banca, eu nu am asteptat dupa extras si am sunat in jumatate de ora dupa ce mi-am facut contul la banca. ti-l dau si prin telefon.

  3. #743 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    Stiu Grey, dar nu am cum sa ajung la banca si nici la Home Banking ca nu mi-am luat prostia aia dupa mine. Eu sunt plecat acum, nu sunt in tara. Astept mail de la astia.
    Mane, codul ala nu iti vine pe e-mail, trebuia sa citesti cu atentie. Il gasesti doar in extrasul de cont, este atasat tranzactiei

  4. #744 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    Stiu Grey, dar nu am cum sa ajung la banca si nici la Home Banking ca nu mi-am luat prostia aia dupa mine. Eu sunt plecat acum, nu sunt in tara. Astept mail de la astia.
    alta optiiune in afara de ce ti-a spus grey nu este si eu am avut problema asta dar pana la urma am rezolvata cu raiffeisenonline

  5. #745 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Salut, mi-am facut si eu acum multa vreme un cont paypal si am tot uitat de chestia cu acel cod de activare.
    Oare dupa aceasta lunga perioada (cateva luni bune) mai pot sa aflu acel cod daca ma duc la banca? (mentionez ca folosesc ING bank)

  6. #746 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Salut, mi-am facut si eu acum multa vreme un cont paypal si am tot uitat de chestia cu acel cod de activare.
    Oare dupa aceasta lunga perioada (cateva luni bune) mai pot sa aflu acel cod daca ma duc la banca? (mentionez ca folosesc ING bank)
    In mod sigur codul ti-a expirat si valoarea de 1.5 euro ti s-a intors inapoi in cont, daca a trecut mai mult de o luna. Poti in schimb sa ceri din nou un cod de activare pe contul de PayPal.

  7. #747 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Am sunat la banca si in cateva minutele s-a rezolvat. Grey, in mailu care l-am primit ziceau ca-mi trimit si codul dupa cateva zile, asta daca nu am acces la home bank sau la extrasul de cont.

  8. #748 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Eu tin minte ca mi-au spus clar ca acel cod il pot vedea doar de la banca (extras de cont sau internet banking), oricum, e bine ca s-a rezolvat. Vezi sa nu spargi toti banii pe ebay acum, tentatia e mare

  9. #749 SP
    Junior Member SisterRay's Avatar
    Atenţie că "mail" acela nu �nseamnă e-mail, ci corespondenţa care vine cu poşta. N-aţi auzit niciodată prin filme expresia "your check is in the mail"?

  10. #750 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Eu am patit o destul de urat cu paypal ul acum cateva luni. Am bagat codul gresit de prea multe ori si mi au blocat cardul. Am tot vorbit cu ei si a ramas sa le dau un fax cu "credit card statement and a copy of your photo I.D". Nici in ziua de azi nu am mai trimis faxul acela...

  11. #751 SP
    Manager paul's Avatar

  12. #752 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Zice ceva de Visa Electron pe undeva? Ca nu gasesc.. si oferta e intr-adevar tentanta

  13. #753 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Zice ceva de Visa Electron pe undeva? Ca nu gasesc.. si oferta e intr-adevar tentanta
    Pai oare conteaza, ca tot Visa e...

  14. #754 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Am comandat eu cu Visa Electron si mi-a aplicat discount-ul.

  15. #755 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Who-hoo .. 3 jocuri de 360 la 36 RON bucata.. si un Mario 64 DS

    Intrebare: Eu am ales doar produsele livrabile din stoc in 24h. A incercat cineva cu produsele livrabile in 5-10 zile? Ca daca merg si alea mai intra o comanda

    ---------- Post added 01-09-2009 at 12:01 AM ---------- Previous post was 31-08-2009 at 10:43 PM ----------

    Tocmai am testat... nu merge.

    PRODUSELE TREBUIE SA FIE IN STOCK 24H. Pacat.. majoritatea celor de DS nu sunt asa.

  16. #756 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Nu ni le spui si noua care sunt?

  17. #757 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Voiam sa astept pana la Ce ne-am cumparat Azi.. dar fie

    Blue Dragon
    Rainbow Six Vegas
    Condemned 2

    Si evident.. Mario 64 DS.. care a costat cat 2 din ele

  18. #758 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Eu maine ma duc sa imi bag niste banuti pe card si iau Monster Madness si Resistance Retribution, 130 ron cu tot cu transport, nu e rau zic eu.

  19. #759 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    salut, vreau sa imi cumpar din nou xbox360, arcade-jasper, aceasta consola are memorie interna sau card? dupa ce imi dau seama ca e jasper? dar daca si pro si elite sunt jasper nu refuz.
    astept sfaturi.

  20. #760 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    ai 256 mb memorie interna
    Attached Images Attached Images xbox360c.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 381 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 88 138 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts