Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 179 of 381 FirstFirst ... 79 129 169 177 178 179 180 181 189 229 279 ... LastLast
Results 3,561 to 3,580 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #3561 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Am si eu o intrebare . Am un Visa Electron la Banca Transilvania ...pot plati pe zavvi/thehut cu el ?

  2. #3562 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    da

  3. #3563 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    e perfect ...multumesc !

  4. #3564 SP
    Member Hazer's Avatar
    Poate sa-mi trimita cineva un cod de reducere pentru zavvi pe PM? Urmeaza sa dau o comanda de vreo 55 lire si ar prinde bine un mic discount.

  5. #3565 SP
    Member SilentHill's Avatar
    IPaul, treaba NU difera de la oficiu postal la oficiu postal, toti au aceleasi reguli. Iti cere sa vada ce ai in pachet in cazul in care trimiti in afara UE. La fel ca si la primire, ti-l deschide in caz ca pachetul este venit din afara UE.

  6. #3566 SP
    Junior Member Catalin Anton's Avatar
    Am comandat si eu pt. prima data pe The Hut ,data expedierii zic ei ca a fost pe 03.02.2012. Din experienta celor care ati mai comandat standard delivery, mai am vreo sansa sa-l primesc sau e ratacit pe undeva intre the hut si posta romana...
    Postasul zice ca nu am primit nimic de genul asta,il stiu de multi ani,e un tip ok.

  7. #3567 SP
    Member Iarba's Avatar
    Cod reducere 10% thehut : 2036-L9C3-5BGX

  8. #3568 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Daca are cineva un cod de reducere pt zavvi i-as fi recunoscator. Vreau sa impusc niste produse de peste 80 de lire si mi-ar prinde bine discount-ul.

    Multumesc anticipat si astept un cod pe PM,

    L.

  9. #3569 SP
    Junior Member Polski's Avatar
    Daca dau preorder la Mass Effect 3 pe amazon.uk, imi vine jocul pana vineri/sambata?

  10. #3570 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Polski View Post
    Daca dau preorder la Mass Effect 3 pe amazon.uk, imi vine jocul pana vineri/sambata?
    Putin probabil. Daca faceai precomanda din timp, il puteai avea la lansare. ShopTo de exemplu sunt foarte eficienti.

  11. #3571 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by Polski View Post
    Daca dau preorder la Mass Effect 3 pe amazon.uk, imi vine jocul pana vineri/sambata?
    Nu prea, amazon livreaza cu o zi inaintea lansarii. Avand in vedere ca jocul se lanseaza vineri, de la ei iti ajunge luni-marti.

  12. #3572 SP
    Junior Member Polski's Avatar
    Nu cred ca ajunge asa repede, am mai facut comenzi la ei si au durat 1 saptamana pana au ajuns. Pe Shopto.net nu pot face precomanda pentru ca nu am card de credit

  13. #3573 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Am si eu o intrebare legata de ridicarea unui pachet de la posta.
    Fiindca urmeaza sa-mi expire buletinul la sfarsitul lunii, azi am fost si am depus actele pt reinnoire si mi-au oprit buletinul vechi.
    Mie in zilele urmatoare imi va sosi o comanda care sigur va fi cu aviz si ridicare de la posta. Oare e posibil sa ridic pachetul legitimandu-ma cu altceva (de ex permisul de conducere pe care e trecuta si adresa + eventual copia dupa buletin daca e nevoie de alte date)?

  14. #3574 SP
    Member party_man's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Am si eu o intrebare legata de ridicarea unui pachet de la posta.
    Fiindca urmeaza sa-mi expire buletinul la sfarsitul lunii, azi am fost si am depus actele pt reinnoire si mi-au oprit buletinul vechi.
    Mie in zilele urmatoare imi va sosi o comanda care sigur va fi cu aviz si ridicare de la posta. Oare e posibil sa ridic pachetul legitimandu-ma cu altceva (de ex permisul de conducere pe care e trecuta si adresa + eventual copia dupa buletin daca e nevoie de alte date)?
    coletul sta 10 zile la posta eu cred ca ai timp sa ridici cu noul buletin marfa daca nu te stie cucoana de la posta.

  15. #3575 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Merge cu permisul sau o copie dupa buletinul vechi fara probleme...

    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Am si eu o intrebare legata de ridicarea unui pachet de la posta.
    Fiindca urmeaza sa-mi expire buletinul la sfarsitul lunii, azi am fost si am depus actele pt reinnoire si mi-au oprit buletinul vechi.
    Mie in zilele urmatoare imi va sosi o comanda care sigur va fi cu aviz si ridicare de la posta. Oare e posibil sa ridic pachetul legitimandu-ma cu altceva (de ex permisul de conducere pe care e trecuta si adresa + eventual copia dupa buletin daca e nevoie de alte date)?

  16. #3576 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Mersi, pana la urma am gasit pachetul in cutia postala si n-a mai fost nevoie..

  17. #3577 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Am luat mk9 komplete edition ps3 de la emag si nu are coduri pt film si muzica pt ca e zona 2 - super in EU

  18. #3578 SP
    Member theSrN's Avatar
    Extra 11% Off pe Sendit.com
    Your Unique Code: 2123-S5X8-45PS

  19. #3579 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Care-i faza cu jocurile trimise de zavvi, de ce sunt considerate scrisori deși arată ca niște colete de dimensiuni mici? P�nă acum poștașul �mi lăsa preaviz, �nsă ultimele două jocuri pe care le-am primit mi-au fost lăsate pe cutia de scrisori �n scara blocului, noroc că le-a găsit cineva și a avut bunăvoința să mi le aducă la ușă.

    Care ar fi soluția ca pe viitor să nu am surprize neplăcute, �nchirierea unei căsuțe poștale? Dacă a făcut cineva acest lucru, care este diferența �ntre o căsuță poștală nominală și una nenominală?

  20. #3580 SP
    Member Wagram's Avatar
    Scapă-i poştaşului 10 lei din c�nd �n c�nd şi ţi le aduce �n dinţi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts