Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 249 of 381 FirstFirst ... 149 199 239 247 248 249 250 251 259 299 349 ... LastLast
Results 4,961 to 4,980 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #4961 SP
    Member theste99's Avatar
    Nu trebuie sa completezi nimic.

    Dai reply la mail si stergi scrisul cu rosu, apoi completezi cu numar de telefon aferent contului de paypal.

    Daca ai 0727zzz la paypal, in email tot 0727zzz trebuie sa scrii, altfel iti vor anula comanda si vreo 2-3 zile nu te vor lasa sa cumperi nimic de la ei.

  2. #4962 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by darkr3surrecter View Post
    Bun, dupa 300000000000+ ore am primit acest email in care bineinteles nu se poate completa nimic. Le-am trimis email la suport si i-am avertizat ca nu merge sa completez, sa-mi trimita alt email mai rpd. Vreo sugestie ceva? rupe-mi-s-ar de verificarea lor, vreau codul de 16 pounds mai rpd.
    Uite ce am făcut eu, e normal sa iti verifice contul

    http://www.consolegames.ro/forum/sho...d.php?p=955021

  3. #4963 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    ShopTo are ceva probleme cu siteul...
    shopto-probleme.jpg

    https://twitter.com/shoptonet/status/315731804667645952

    ShopTo ‏@shoptonet @davederrave1444 Hi, our site is currently experiencing some difficulties. Please bear with us.

  4. #4964 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Eu cumpar pt Uk card preplatit de pe www.offgamers.net

    Pentru a nu avea probleme, cei care aveti Visa Electron, selectati la plata VISA, nu Electron, ca nu merge. In 2 inute va apare codul pe site. Am luat de vreo 6 ori de acolo fara probleme.

  5. #4965 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Mie cel mai ieftin mi se pare tot www.allromedia.com (RobertDinu) .
    £25 = 117 RON (4.68 RON / 1£)

    Chiar daca nu este instant ca pe alte site-uri, primesti codul in cateva minute.

  6. #4966 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    dupa eroarea asta cand m-am logat, mi-au disparut jocurile care erau la Orders ca "In Progress". What the **** ? I s-a mai intamplat cuiva asta ?

  7. #4967 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Puteti incerca si www.cdkeys.com, par sa aiba cele mai mici preturi la carduri de PSN.

    PSN UK £5 = £4.99
    PSN UK £16 = £13.99
    PSN UK £25 = £20.99
    PSN UK £35 = £29.99

    La preturile astea se mai aplica si un discount de 5% daca le dati Like pe pagina de Facebook.

    Eu nu am cumparat inca de la ei dar am citit doar lucruri bune, par sa fie seriosi.

  8. #4968 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Salut baieti, am primit codul de pe electronic first imediat dupa ce le-am trimis mail, mi-au trimis mail cu codul. N-am mai avut timp sa postez, dar recomand electronic first pt carduri psn cu toate ca dureaza ceva cam mult pana le trimit.

  9. #4969 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Am gasit o metoda prin care se poate cumpara de pe Zavvi.com platind doar 1 lira pe comanda pentru transport:

    1) Accesati siteul normal si introduceti in cos produsele dorite.
    2) Apasati pe View Basket daca doriti sa introduceti un cod de reducere sau sa aplicati Rewardz points.
    3) Accesati Checkout-ul folosind linkul urmator: Select Payment Method | Zavvi.com

    Veti vedea ca atunci cand ajungeti la sectiunea Delivery Option poate fi ales doar International Standard Delivery £0.99

    Va puteti folosi de aceasta metoda pentru a profita de noile reduceri ce au aparut pe site: Sale Games | Massive video games sale from Zavvi | Free UK Delivery

    Metal Gear Rising: Revengeance (Includes Cyborg Ninja DLC) - £19.98
    God of War: Ascension - £33.99
    Hitman Absolution: Deluxe Professional Edition (Includes Exclusive 10” Vinyl Statue) - £29.98
    A incercat cineva aceasta metoda si a primit produsul?

  10. #4970 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by BadSlick View Post
    A incercat cineva aceasta metoda si a primit produsul?
    Renegade a descoperit workaround-ul saptamana trecuta, pe 21 - deci abia in 2 saptamani vom vedea dc. merge.

    Eu tocmai am plasat o comanda pt Hitman Absolution: Deluxe de PS3 + un cod de discount si mi-au luat comanda. Apare in cont ca si order placed. Va tin la curent cand primesc dispatch.

    Cheers,

    L.

  11. #4971 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Eu nici acum nu am primit comanda din 31 ianurie, trimisa exact inainte de introducerea taxei de 16 lire. Sper sa ajunga.

  12. #4972 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Intrebare: are careva pre-order la shopto la GoW Judgment si i-a venit? E prima oara cand nu imi ajunge pre=orderul de la ei in ziua lansarii.
    Nu stiu daca mai e de actualitate pentru tine, insa ai comandat "signed for"? Daca da, afla ca Royal Mail nu mai foloseste Posta Romana pentru recomandate ci GLS Courier, ceea ce presupune o intarziere de cel putin 5 zile peste termenul de livrare consacrat, insa poti sa introduci la ei pe site numarul de tracking. Daca ai folosit expedierea normala, scratch that... n-am nici cea mai vaga idee.

  13. #4973 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    E cea normala, ms de interes. Cand ajung acasa azi, daca nu a venit, e ceva gresit cu siguranta. Sun postasul, daca zice ca nu are nimic, atunci cu siguranta este pierdut....Tare imi e ca imi vine Bioshock infinite pana imi ajunge GoW Judgement...

  14. #4974 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Tocmai ce am cumparat de pe cdkeys.com un card psn uk 16 lire. Am primit mail aproape imediat cu un link unde sa-mi las numaru de telefon sa-mi trimita un cod pe care sa-l introduc pe site-u lor pentru verificare. Am introdus numarul si n-am primit niciun mesaj si am incercat in continuare pana mi-au zis ca am depasit limita de incercari si ca un agent imi va verifica identitatea sau ceva de genu. M-am suparat si le-am trimis email, in circa 10 minute mi-au raspuns la vreo 3 mail-uri si mi-au trimis si codul. Recomand site-ul cu toate ca am avut probleme la verificare, dar cu tot cu probleme nu a durat mai mult de 15 min sa primesc codul dupa ce l-am cumparat.

  15. #4975 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Numărul de telefon l-ai trimis cu codul de tara inclus? Parca 0040 e pt România

    LE discountul ala de 5% e bull****

    Subtotal £119.96
    Discount (CDK8989) -£1.50

  16. #4976 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Numărul de telefon l-ai trimis cu codul de tara inclus? Parca 0040 e pt România
    Nu, l-am trimis fara, mi se pare ca si scria sa scriu fara prefix.

  17. #4977 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    pai si ei de unde sa stie ca tu esti din Romania? fara prefix nu cred ca poti sa primesti sms. am si eu cont la ei si nu am completat date cu adresa, tara, s.a.m.d

  18. #4978 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    LE discountul ala de 5% e bull****

    Subtotal £119.96
    Discount (CDK8989) -£1.50
    Am observat si eu asta. Ori este un bug ori asa a fost intentionat, sa scada 5% doar dintr-un produs. Incearca sa faci comenzi separate pentru fiecare produs si sa verifici daca poate fi aplicat codul de mai multe ori.

  19. #4979 SP
    Member party_man's Avatar
    codurile nu se aplica produselor multibuy

  20. #4980 SP
    Member felixanu's Avatar
    Au reintrodus taxa de livrare pe ZAVVI? Pentru un joc imi arata doar International Tracked - £15.99. Mai sunt si alte modalitati de livrare?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts