Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 381 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 74 124 ... LastLast
Results 461 to 480 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #461 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Dar ce se intampla cu ShopTo fratilor, ca nu-mi mai accepta comenzi de cand si-au modificat interfata saitului.
    Apropo... naspa schimbare!!! Eu unul nu am mai gasit optiunea, de exemplu, de a afisa jocurile dupa pret.

  2. #462 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Primesti un singur aviz pentru toate. Asa am avut eu cand am primit mai multe pachete.

    Cat despre thehut, problema nu e de la ei ci de la Royal mail din UK. De cand au fost dati afara oameni de acolo intarzie comenzile. Ultimele mele comenzi la thehut au ajuns intre 20 si 30 de zile (5 pachete) in timp ce altor useri de pe forum le veneau comenzile in 4-5 zile.

  3. #463 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Primesti un singur aviz pentru toate. Asa am avut eu cand am primit mai multe pachete.

    Cat despre thehut, problema nu e de la ei ci de la Royal mail din UK. De cand au fost dati afara oameni de acolo intarzie comenzile. Ultimele mele comenzi la thehut au ajuns intre 20 si 30 de zile (5 pachete) in timp ce altor useri de pe forum le veneau comenzile in 4-5 zile.
    am comandat si eu ceva acum doua saptamani la sendit, din cate stiu eu sunt parte a aceluiasi grup cu thehut. niciodata nu mi-a ajuns ceva de la ei in mai mult de o saptamana dar acum a durat fix doua saptamani. am vazut pe plic atunci cand a venit ca era expediat cu swiss post, mi-am amintit ca s-a mai discutat aici pe forum ca thehut si probabil mai nou si sendit expediaza unele pachete de la un depozit din afara UK.

  4. #464 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Si eu am avut colete expediate din Suedia de thehut (de exemplu Fallout 3 Collectors Edition). De data asta toate coletele erau din UK.

  5. #465 SP
    Senior Member huber's Avatar
    eu dabea astazi am primi hartia aceea de la thehut ce trebe sa o semnez ca sa imi premesc bani sau jocul inapoi dupa 3 luni prin mail am primit-o maine o trag la imprimanta si o trimit . Khan si shopto trimite tot prin Royal Mail si imi ajung jocurile in 3-4 zile .

  6. #466 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    huber, shopto trimite prin alt serviciu Royal Mail care e Signed delivery. Adica trebuie sa semnezi la primire, livrarea se face automat la usa clientului - nu te duci la posta, ai si tracking la comanda. Dar si pretul e dublu.

    Nu esti primul si nici ultimul caruia i s-au pierdut pachete. Si pe mine m-au apucat nervii cand am vazut ca aveam pachete care nu veneau de 3 saptamani, si Konsolar primea GRID dupa 4 zile de la comanda
    In schimb in perioada asta mi s-a pierdut un colet comandat de pe ebay. Noroc cu seller-ul ca mi l-a retrimis.

  7. #467 SP
    Member Bugghy's Avatar
    Nu am inteles treaba cu hartiile la thehut. Daca se pierde coletul trebuie sa le semnezi hartii ca sa iti dea banii? Nu ajunge un simplu mail? O sa ma duc luni la posta sa ii pun sa caute prin colete daca am vreunul. Nu stiam de chestia cu avizul. Eu asteptam sa vina aviz si pentru celelalte pachete...
    Oricum, mi-a lasat un gust amar thehut dupa ultimele comenzi. Nu mai iau de la ei de acum incolo. Cu ShopTo nu am avut probleme, iar comenzile ajung in 4 zile lucratoare (provincie).

  8. #468 SP
    Junior Member nakajima's Avatar

    xbox360

    vreau sa cumpar consola xbox360 premium si am gas la pret convenabil pe hut si zavvi...ce recomandati sa fac comanda sau alte situri

  9. #469 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar

  10. #470 SP
    Junior Member nakajima's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    da...dar pe gameshop premium e 10 milioane....pe hut si zavvi era intre 7-8

  11. #471 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Da,dar nu ai garantie

  12. #472 SP
    Junior Member nakajima's Avatar

    xbox360

    da...dar nu ma intereseaza...sa fie sigur ca il primesc...si sa nu fie stricat(pareri hut si zavvi)

  13. #473 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    cel mai sigur prin RobertDinu ...
    Dar sincer mai bine il cumperi de la noi si ai si garantie si dormi si linistit noaptea ...

  14. #474 SP
    Junior Member nakajima's Avatar
    preturile de pe zavvi.co.uk includ tva?

  15. #475 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Quote Originally Posted by nakajima View Post
    preturile de pe zavvi.co.uk includ tva?
    Sunt finale dar nu cred ca trimit asa ceva in ROMANIA!

  16. #476 SP
    Junior Member nakajima's Avatar
    pai multi au facut comenzi de pe site-ul asta. Includ TVA sau nu?

  17. #477 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Preturile sunt finale includ tot dar iti zic sigur ca nu trimit asa ceva in ROMANIA!CD-uri, DVD-uri jocuri trimit dar asa ceva nu!

  18. #478 SP
    Junior Member nakajima's Avatar
    nu stiu de pe ce site sa imi iau consola pe toate sunt scumpe pe asta era mai ieftin

  19. #479 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Este posibil sa-ti trimita in Romania, dar transportul fi sigur ca nu se va face prin posta ci cel mai probabil prin curier. Deci cheltuielile de transport vor fi maricele, eu iti sugerez cel mai bine sa cumperi de la noi, pretul este ok, ai garantie 3 ani, livrare direct acasa fara dureri de cap.

  20. #480 SP
    Senior Member huber's Avatar
    da shopto trimite/trimite-a si in romania, de acolo mi-am luat eu ps3 , si transportul afost 15 lire prin TNT , dar acuma este 30 .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 381 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 74 124 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts