Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 381 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 114 164 ... LastLast
Results 1,261 to 1,280 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #1261 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Salutare,

    vreau sa-mi iau casti cu microfon pt PS3, n-am nevoie de wireless, poate fi cu USB. Pana acum am gasit oferta asta , insa modelul asta are o singura casca. Stie cineva?, exista casti normale, cu microfon si conexiune USB pt PS3 si daca da, unde gasesc si eu oferte? Mersi anticipat.

  2. #1262 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Iti recomand sa cumperi casca oficiala PS3 pentru calitate foarte buna.O poti gasi la userii care vand pe aria Bazar.

  3. #1263 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nu. atat ca al2lea trebuie sa semnezi de primire si are tracking. e mai safe

  4. #1264 SP
    Member MihaY's Avatar
    Am reusit sa introduc cardul, acum mi-a luat 1.50 EUR si trebuie sa dau un cod care il vad in tranzactie, eu am un card de la BRD Mastercard si nu gasesc nicaieri pe site-ul BRD unde as putea sa imi vad tranzactiile.Cine mai are card de la BRD si si-a introdus cardul in PayPal sa imi zica si mie unde a gasit acel cod.Multumesc.

  5. #1265 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Suna la BRD,relatii cu clientii si intreba ce cod le apare in dreptul tranzactiei cu paypal.Eu asa am procedat

  6. #1266 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    man ti-am explicat

    iti trebuie online banking sau de pe extrasul de la banca. pe situl lor cum crezi ca ai putea vedea tranzactiile personale?

  7. #1267 SP
    Senior Member boga's Avatar
    La International Signed For semnezi cand iti aduce postasu acasa meseria sau primesti aviz si trebuie sa te duci la posta.. si sa semnezi?

  8. #1268 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    posibil si una si alta. depinde de oficiu. la mine ori imi aduce ori imi face aviz (asa am intelegerea cand nu poate aduce sa faca aviz )

  9. #1269 SP
    Member MihaY's Avatar
    Am reusit sa rezolv faza cu 1.50 EUR, acum imi arata PayPal balance: 3.00 EUR dar eu am pe card 100 lei si nu stiu cum sa fac ca sa imi arate si pe PayPal acei 100 lei.Cum fac?

  10. #1270 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Paypal-ul nu o sa-ti arate niciodata cati bani ai pe card, ca nu e banca. Mi se pare ca nici nu poti sa depui pe Paypal, de la noi, poti doar sa platesti cu el si ti se ia automat de pe card.

  11. #1271 SP
    Member MihaY's Avatar
    Am reusit oricum.Multumesc!

  12. #1272 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Downshifting View Post
    Salutare,

    vreau sa-mi iau casti cu microfon pt PS3, n-am nevoie de wireless, poate fi cu USB. Pana acum am gasit oferta asta , insa modelul asta are o singura casca. Stie cineva?, exista casti normale, cu microfon si conexiune USB pt PS3 si daca da, unde gasesc si eu oferte? Mersi anticipat.
    https://www.orange.ro/magazin-online...h-nokia-bh-105

  13. #1273 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    O oferta buna la METRO POLICOLOR!
    Attached Images Attached Images p1100722.jpg

  14. #1274 SP
    Junior Member raul79's Avatar
    novi unde ai gasit oferta asta la care metro?

  15. #1275 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    La METRO POLICOLOR unde se termina autostrada dinspre CONSTANTA!Mi-a adus-o cineva de acolo ieri cand s-a DESCHIS!E valabila pana pe 19!

  16. #1276 SP
    Member MihaY's Avatar
    As dori sa imi iau asta Play.com (UK) : Guitar Hero: Metallica (Guitar Bundle) : Xbox 360 - Free Delivery prin RD, dar am o nelamurire, chiatra este compatibila cu toate jocurile GH, dar, chitara poate functiona pe PS3?Am cautat pe net dar chiar nu am gasit.

  17. #1277 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    e compatibila cu toate jocurile de la GH3 si cu RB

    nu va merge pe alta consola (e totusi controller)

  18. #1278 SP
    Member MihaY's Avatar
    Da, ma gandeam eu Multumesc.

  19. #1279 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Cine imi recomanda si mie un monitor lcd pt un xbox 360? sa fie de la 20" in sus iar bugetul maxim de 600 de lei

  20. #1280 SP
    Junior Member sarin07's Avatar
    de pe amazon.co.uk se pot cumpara doar cele care le vand ei(care au ca reseller amazon.co.uk).doar ei trimit in ro?iar la ebay.co.uk cum este?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 64 of 381 FirstFirst ... 14 54 62 63 64 65 66 74 114 164 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts