Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 462 of 492 FirstFirst ... 362 412 452 460 461 462 463 464 472 ... LastLast
Results 9,221 to 9,240 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9221 SP
    Member musat's Avatar
    Se vor găsi imediat după lansare la "băieți " la preț mai mic decât în magazine.

  2. #9222 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by tzakalaka View Post
    Salut, este greu sa ma decid, sa fac o precomanda la Fifa 17 Deluxe Edition si MAFIA III sau sa astept pana se lanseaza si probabil o sa gasesc mult mai ieftin ? Din experientele anterioare cu FIFA, voi cum ati facut ?
    Multumesc anticipat!
    Niciodata, sub nicio forma, sa nu precomanzi un joc. Vezi cazul No Man's Sky.

  3. #9223 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Nu cumpara fifa day one daca nu esti fanatic, in 2-3 saptamani il vei gasi la pret foarte bun pe bazar sau olx si asa iti vei putea lua si mafia, dar acesta sh, pentru ca fiind un joc de campanie intr-o saptamana de la lansare se vor gasi multe jocuri de vanzare sh, asa le joci pe amandoua si vei plati cat mai putin posibil.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  4. #9224 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Multumesc pentru sfaturi. Asteptam atunci pana dupa lansare .

  5. #9225 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Baietii de la EA care de obicei vindeau jocuri pe net nu prea mai primesc jocuri, mai rarut acum in ultima perioada. Chiar si asa, zic ca merita sa astepti, vor aparea multe la vanzare pe net. Poate o carcasa in italiana, poate promo disc, poate si varianta full english, cum ai noroc.

  6. #9226 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Merita Deus Ex Mankind Divided copie promotionala,sigilata, pentru Xbox One, 130 de lei ?

  7. #9227 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    dacă vrei să îl iei şi să îl termini în câteva zile, dupa care să îl vinzi, merită. altfel eu nu aş păstra o asemenea copie la colecție, iar dacă vrei să o vinzi după căteva luni/un an nu o mai cumpără nimeni, că deja se ieftineşte ediția standard.

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk

  8. #9228 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    a jucat cineva Adrift? merita?
    dar mars war logs?

  9. #9229 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Alta întrebare la care am nevoie de sfaturi. Am ocazia maine sa dau Xbox One-u pe un PS4 ultimate player edition CHU-1216b. Sincer nu ma impresionat foarte mult Xboxu,iar exclusivitatile de la PS4 imi fac cu ochiul.
    Sunt nehotarat din cauza ca PS4-ele nu are garantie. Tipu il are de 8 luni,adusa din Anglia si zice ca a avut grija de ea.
    Voi ce ati face ?

    Trimis de pe al meu SM-G800F folosind Tapatalk

  10. #9230 SP
    Banned Templier's Avatar
    el l-a luat tot SH sau de ce nu are garantie?

  11. #9231 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Templier View Post
    el l-a luat tot SH sau de ce nu are garantie?
    Cica e adus din Anglia.

    Trimis de pe al meu SM-G800F folosind Tapatalk

  12. #9232 SP
    Banned Templier's Avatar
    greu de zis. depinde si ce dai la schimb si ce primesti. tu ai garantie,jocuri? primesti doar consola sau iti mai da o maneta sau jocuri...

  13. #9233 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Exact cum vine la pachet consola plus 2 jocuri. La fel ii dau si eu, numai ca eu am garantie pana in iulie 2018 si hdd e de 500gb

    Trimis de pe al meu SM-G800F folosind Tapatalk

  14. #9234 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Eu personal nu as da X1 cu garantie pe un ps4 fara garantie.

  15. #9235 SP
    Member bdevil's Avatar
    Sa verifici sa nu fie consola PS4 banata. Ca merge doar offline in cazul in care e banata.

  16. #9236 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Am renuntat la idee,cel mai probabil o sa vand PS3-ul,mai pun ceva bani si iau un PS4 nou,din magazin.

  17. #9237 SP
    Junior Member ony81's Avatar
    Salutare! PS4 500 GB (pret 1200) vs PS4 Slim 500 GB (pret 1300)......Exista posibilitatea ca modelul slim sa aiba probleme acum la inceput de drum..?
    Multumesc!

  18. #9238 SP
    Member renatoman's Avatar
    eu nu cred ca sunt probleme la o adica ai garantia de 2 ani daca se intampla ceva, are cateva imbunatatiri varianta slim(consum cu 25% mai mic,mai putin galagios in jocuri si cel mai important wifi 5 ghz). Oricum daca gasesti varianta veche de 1 tb la pret de slim 500 gb, eu zic ca merita mai mult.

  19. #9239 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by ony81 View Post
    Salutare! PS4 500 GB (pret 1200) vs PS4 Slim 500 GB (pret 1300)......Exista posibilitatea ca modelul slim sa aiba probleme acum la inceput de drum..?
    Multumesc!
    Exista posibilitatea ca slim sa aiba probleme, dar PS4 ala de 500gb are sigur probleme daca nu e C1200, prima serie a fost un dezastru. Slimul are multe avantaje, atata ca e urat, dar eu l-as lua oricum.

  20. #9240 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Dacă îl cumperi din magazin ce mai contează? Există posibilitatea să ieși din casă si sa iti cadă în cap un meteorit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 462 of 492 FirstFirst ... 362 412 452 460 461 462 463 464 472 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts