Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 472 of 492 FirstFirst ... 372 422 462 470 471 472 473 474 482 ... LastLast
Results 9,421 to 9,440 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9421 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ok, astept anunțul pentru Flash Sale si il iau daca nu văd altceva mai bun. Până la urmă nu pierd nimic, jocul e cadou de la Moș Sony

  2. #9422 SP
    Junior Member rimidalv's Avatar
    Salut.
    Nu stiu daca pun intrebarea in topicul care trebuie, dar am nevoie de ajutor pt a lua o decizie
    Vreau sa imi iau un ps4 de 1TB si nu imi dau seama care e mai bun, varianta slim sau cea "normala"?
    As avea nevoie de un ajutor repede... ca mosu' trebuie sa ia cadoul in cateva ore
    Si inca ceva: pot sa iau varianta slim cu watch dogs si watch dogs 2 la pachet, sau varianta normala cu uncharted4 si parca si niste casti. Voi pe care ati alege-o?

  3. #9423 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    eu as merge pe varianta slim iar watchdogs utile sunt decente

  4. #9424 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    Slim si setul watchdogs!
    Uncharted 4 il iei separat cu ~100 lei (in ariande bazar sau altex mai prinzi pe la 130)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #9425 SP
    Junior Member rimidalv's Avatar
    Asa ma gandeam si eu.
    Desi vanzatorul din magazin ma indruma clar spre varianta cealalta. Plus ca varianta slim cu watch dogs-urile era undeva pe la marginea magazinului
    Pentru a juca un joc multiplayer trebuie sa platesti abonament la PSN? Despre ps4 nu stiu prea multe, am avut (si mai am) un ps3 si acolo ca sa joci multiplayer trebuia sa ai jocul original, cu cod, si cont pe PSN. Dar nu plateam nimic pt a juca multiplayer.
    Ma intereseaza daca dupa ce iau ps4 si jocuri, le pot juca in varianta multiplayer.

  6. #9426 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Le poți juca multiplayer doar daca ai plătit abonamentul playstation plus. Doar jocurile multiplayer free to play funcționează fara plus din ce stiu. Atat. Nu mai exista coduri la fiecare joc in parte, deci si jocurile sh vor funcționa in mp.

  7. #9427 SP
    Junior Member rimidalv's Avatar
    Asta ar fi o veste bunicica, daca se pot juca si cele sh multiplayer.
    Pe joc se specifica undeva ca e multiplayer free to play? Deci toate jocurile la mana a doua merg mp?

  8. #9428 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Toate jocurile sh merg multiplayer daca ai abonament ps+. Jocurile free to play se descarca de pe store direct din consola. Au secțiune speciala. Sunt sigur ca ai mai auzit de jocuri in sistem free to play.

  9. #9429 SP
    Junior Member rimidalv's Avatar
    Multumesc mult pentru raspunsuri.

    ---------- Post added 23-12-2016 at 10:43 ----------

    Mi-am dat seama ca mai am o intrebare
    Pt ps3 am avut cont pe ps uk (neplatit). Pt ps4 trebuie sa imi fac alt cont de Romania daca vreau sa platesc abonament?

  10. #9430 SP
    Junior Member Vimpely's Avatar
    Salutare ! Ce parere aveti de husele din silicon pentru Dualshock 4.

    Se merita achizionarea lor ?
    Ca si pret sunt in jur de 15-17 lei cele din clip (sunt half cover ca sa nu te incomodeze la butoane, bine exista si full cover adica acopera tot controlerul).

  11. #9431 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Neata !!! Rocket league am vazut ca are un pret bun pe PS Store , e un joc chiar asa de fun ? Am vaZut niste clipuri pe Youtube si vreau sa fiu sigur de achizitie !!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #9432 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    e fun, mai ales cu prietenii

    PFFFFFFFF, m-au rupt astia cu tona de reduceri pe PSN
    am si eu o lista, daca a jucat cineva va rog sa ma ajutati cu o parere:

    Homefront The Revolution
    Resident Evil 4
    Metal slug anthology
    republique
    layers of fear masterpiece edition

    care jocuri merita si in ce ordine?

  13. #9433 SP
    Member nutzule's Avatar
    1. RE 4
    2. Layers of fear
    3. Republique
    4. Metal slug
    5. Homefront

  14. #9434 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nioh sau Nier Automata? Singura diferenta e ca la Nioh stiu sigur ca are full english support

  15. #9435 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Inca nu au apărut, eu as spune ambele. Nier daca vrei ceva mai dinamic gen DMC, Nioh pentru combat tehnic si slow-paced gen Dark Souls, nu prea se pot compara.

  16. #9436 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ambele nu pot ca te rup la pret la inceput. Stiu genu ca unu e gen Dark Souls si celalalt ca DMC, tocmai daia imi este greu sa aleg

  17. #9437 SP
    Member Sherwood's Avatar
    Salut

    Am de ales de la Altex un joc din 2...ce ma sfatuiti (cei care au jucat ambele jocuri)....tocmai fiindca sunt total diferite si ca gen,durata (pretul e in aceeasi zona) :

    1-Until Down la 78 lei (i-mi place genu de joc...Heavy Rain a fost exceptional/mi-au placut in general jocurile scoase de Quantic Dream)
    sau
    2-Fallout 4 la 85lei (i-mi plac in general rpg-urile de toate felurile,mi-au placut si Fallout 3 si NV,Skyrim ).

    Doar 1 joc ....celalalt mai incolo... spre vara (ca mai am niste jocuri mari de terminat).

    Thanks

  18. #9438 SP
    Member PumaS's Avatar
    Untill dawn este superb dar se termina relativ repede in schimb fallout este de durata . Eu as merge pe Untill Dawn

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  19. #9439 SP
    Member sahara's Avatar
    Si eu as alege until dawn. Ce-i drept nu sunt fan fallout.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  20. #9440 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    +1 pentru Until Dawn. Chiar daca se termina repede, il poti rejuca, facand alte alegeri.
    Fallout, cel putin in opinia mea, e cam boring. Si plin de buguri pe deasupra.

    PS: Imi, nu i-mi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 472 of 492 FirstFirst ... 372 422 462 470 471 472 473 474 482 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts