Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 155 of 492 FirstFirst ... 55 105 145 153 154 155 156 157 165 205 255 ... LastLast
Results 3,081 to 3,100 of 9837

Thread: Decizii

  1. #3081 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Just Cause 2 - fun, poveste slabuta, peisaje frumoase, multe ore de joc, putin repetitiv
    Mafia 2 - poveste foarte buna, peisaje superbe (mai ales iarna), este mai scurt, are mai multe vehicule (plus ca sunt ceva mai interesante) etc.

    Sunt jocuri destul de diferite, daca vrei doar explozii si foarte mult fun cumpara Just Cause 2, altfel cumpara Mafia 2. Orice ai cumpara, ambele jocuri sunt foarte bune, nu faci o alegere gresita. Totusi iti recomand Mafia 2, mie mi s-a parut mai interesant.

  2. #3082 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Mafia 2 all the way!

  3. #3083 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Just Cause 2 zic eu... te poti distra la nesfarsit aruncand chestii in aer lol

  4. #3084 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Mafia 2 dupa parerea mea!

  5. #3085 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    iti recomand Mafia 2

  6. #3086 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    DiRT 2 sau Metro 2033? (PC)

  7. #3087 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Miata: Am jucat demo-ul la Mafia 2 si Just Cause 2 si am jucat Mafia 1 si Just Cause 1 pe PC si iti spun ca Mafia e peste Just Cause. Deci iti recomand Mafia 2 !

    psypc2: Metro 2033 pare un joc bun dar nimic extraordinar ( si nu e genul meu de joc) pe cand Dirt 2 e must-have daca iti plac racing-urile macar putin.

  8. #3088 SP
    Member Harilip's Avatar
    2 jocuri complet diferite dar o singura solutie
    God of War Collection sau Demon's Souls?!

  9. #3089 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    2 jocuri complet diferite dar o singura solutie
    God of War Collection sau Demon's Souls?!
    Demons Souls e bestial . Merită toți banii .

  10. #3090 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Oricare varianta o vei alege, nu vei fi dezamagit .

    God of War => pentru un joc de Ps2, grafica este foarte buna, iar gameplay-ul este excelent. In plus, story-ul este unul din punctele forte, mai ales in Gow2, unde am ramas mut cand am vazut cate intorsaturi de situatie erau.

    Demon's Souls => Desi nu l-am jucat, grafica mi se pare una de exceptie, story-ul si gameplay-ul la fel. In plus, e un RPG, deci te tine 60+ ore. Partea buna/rea este ca e f*cking hard .

    Ca o concluzie: Daca ti-a placut mitologia greaca si iti plac hack'n slash-urile in general, mergi pe Gow Collection. Daca iti plac RPG-urile, unele elemente de mitologie, tensiunea, sa te enervezi ca mai apoi sa ai o satisfactie imensa, mergi pe Demon's Souls. Oricum, ambele merita toti banii.

  11. #3091 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Demon's Souls.


  12. #3092 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    DiRT 2 sau Metro 2033? (PC)

    Clar Metro 2033,e un shooter foarte bun...si au o actiune si poveste destul de reusite!

  13. #3093 SP
    Junior Member verbuncu's Avatar
    XBOX 360 sau PS3 ? (daca se poate sa-mi dati si niste argumente ... chiar as vrea sa cumpar una din cele mentionate de Craciun)

  14. #3094 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    DiRT 2 sau Metro 2033? (PC)
    Metro 2033 (atmosfera incredibila, m-a facut sa vreau sa citesc cartea)... Dirt 2 mai bine il iei pe PS3/Xbox360.

    ---------- Post added 01-12-2010 at 11:53 AM ----------

    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    2 jocuri complet diferite dar o singura solutie
    God of War Collection sau Demon's Souls?!
    Grea decizia... Demon's Souls daca vrei niste provocari ca lumea si GoW daca ai jucat sau vei juca GoW 3.. e un univers incredibil.

    ---------- Post added 01-12-2010 at 11:55 AM ----------

    Quote Originally Posted by verbuncu View Post
    XBOX 360 sau PS3 ? (daca se poate sa-mi dati si niste argumente ... chiar as vrea sa cumpar una din cele mentionate de Craciun)
    As zice PS3. Motive: online multiplayer gratis, exclusivitati de milioane (vezi Demon's Souls, God of War, Uncharted, Killzone, Gran turismo 5, etc), mult mai fiabil decat Xbox (RROD), Bluray incorporat... si mai sunt si alte plusuri dar astea ajung zic eu lol

  15. #3095 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by verbuncu View Post
    XBOX 360 sau PS3 ? (daca se poate sa-mi dati si niste argumente ... chiar as vrea sa cumpar una din cele mentionate de Craciun)
    Daca nu te deranjeaza sa le iei sh, atunci cumpara-le pe amandoua. Plusuri si minusuri are fiecare asa ca decat sa dai 13 mil pe una noua, in banii astia devii proprietarul celor 2 console.

  16. #3096 SP
    Junior Member FRKALEX's Avatar
    Uncharted 2 / Smackdown vs Raw 2011 / COD Black ops [ PS3 ]

  17. #3097 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Uncharted 2 all the way, este un joc superb.
    Btw, jocul are o varianta "Game of the Year", pe aia s-o cumperi, nu vei regreta!

  18. #3098 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    CoD Black Ops - Get it while it's hot/ sau daca vrei sa astepti pana se ieftineste,cumpara Uncharted 2.Ma gandeam sa te bagi direct in Black Ops ca sa prinzi multa populatie de ciuruit.Nu m-am mai jucat de foarte multa vreme Uncharted 2 MP,asa ca nu mai stiu daca se mai joaca,in vara erau destui de multi prezenti,dar...acum,don't know.

  19. #3099 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Exista 2 categorii de jocuri: Uncharted 2 si restul

  20. #3100 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Nici nu stau sa ma gandesc, UNCHARTED 2 FTW !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts