Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 105 of 492 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 155 205 ... LastLast
Results 2,081 to 2,100 of 9837

Thread: Decizii

  1. #2081 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    DevilBringer-MW2

  2. #2082 SP
    Banned Mario's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Am si eu o nedumerire :

    Vreau LBP GOTY si GoW Collection ( GoW3 il iau chiar dupa el ) , si nu stiu ce sa iau in mai . As fi vrut sa iau in mai LBP ( asa sa iau o pauza de la kill-uri ) si in prin iulie dupa ce vin din vacanta sa iau GoW . Si sunt nedumerit, Sackboy imi spune sa iau LBP in mai dar Kratos imi spune sa iau GoW. Iau o pauza la sfarsit-ul lui iunie - inceputul lui iulie cand sunt in vacanta . Deci voi ce ziceti LBP acum si GoW in iulie sau GoW acum is LBP in iulie ?
    Stiu sigur ca multi o sa spuneti GoW dar vreau si motive , si nu dinalea " GoW e mai bun" , ceva care sa ma faca sa il iau acum .
    Iati LBP acuma iar in iunie cumpara GOW COL. deoarece o sa joci aceste titluri unu dupa altul si vor fi mult mai clare,e ca si cum te-ai uita la un film ai pune pauza si te-ai mai uita dupa o sapt...numai are nici o logica.

  3. #2083 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Pana in iulie are timp sa le termine pe toate 3.

  4. #2084 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Acum GoW si dupa LBP. GoW are o poveste superba de oferit, foarte multa actiune si te tine in priza pe toata durata jocului. LBP e fun, mai ales in co-op, si relaxant. Ambele merita, dar eu zic sa iei GoW.

  5. #2085 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Why not play LBP as Kratos Sackboy?

  6. #2086 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Ce sa fac ? Mi-am luat Uncharted 2 si l-am terminat. Acum am ocazia sa-l schimb pe Modern Warfare 2, un joc care-mi place foarte mult pe MP. Desi imi place, MW2 il am si pe PC original, insa as fi vrut sa-l incerc si pe PS3. Merita sa dau Uncharted 2?

  7. #2087 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Ce sa fac ? Mi-am luat Uncharted 2 si l-am terminat. Acum am ocazia sa-l schimb pe Modern Warfare 2, un joc care-mi place foarte mult pe MP. Desi imi place, MW2 il am si pe PC original, insa as fi vrut sa-l incerc si pe PS3. Merita sa dau Uncharted 2?
    No way, baga Uncharted 2 multi pentru ca face toti banii si pana te plictisesti de el strangi bani pentru BC2

  8. #2088 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Pastreaza Uncharted 2, n-are rost sa ai 2 copii MW2, chiar daca ar fi pe platforme diferite.

  9. #2089 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Multumesc M-am deschis Raman la Uncharted 2.

  10. #2090 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Ma tot bate prietena la cap in legatura cu Final Fantasy XIII,ea fiind fana inca de pe timpul Ps2-ului,eu nu am jucat niciodata un FF.Ca un next-buy,e o decizie buna sa imi cumpar jocul acesta chiar daca nu am jucat precedentele?Am vazut multe trailere si nu prea imi place sistemul de combat.Grea decizie...grea...

  11. #2091 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    cumpara-l.. chiar si numai pentru animatii merita.
    nu conteaza ca nu le-ai jucat pe celelalte, nu are legatura pe partea de story.

  12. #2092 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Cumpara-l man!E un joc foarte bun!

  13. #2093 SP
    Member DRAGOS10's Avatar
    volan G25 sau Volan porche 911 fanatec?

  14. #2094 SP
    Banned Spyker's Avatar
    G25

  15. #2095 SP
    Member DRAGOS10's Avatar
    ms am vazut ca g27 e putin mai bun , o sa raman pe g25 sau g27 ms

  16. #2096 SP
    Member Dasani's Avatar
    merita sa imi mai cumpar God of War Collection avand in vedere ca am terminat ambele parti pe PlayStation2? sau sa imi strang bani pentru God Of War III?

  17. #2097 SP
    Member HawK's Avatar
    Daca le-ai terminat pe PS2 ai putea strange bani de GOWIII, dar totusi nu strica sa le mai joci odata in HD.

  18. #2098 SP
    Member Dasani's Avatar
    nahhhh,cred ca o sa strang bani pe GOW III,si cand se va mai ieftini GOW Collection il voi adauga si pe el la colectie

  19. #2099 SP
    Banned Spyker's Avatar
    un tv LCD pt consola, sau pc+monitor 22" (monitorul il voi folosi pt consola si pc)
    dispun de 22 mil

  20. #2100 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pentru consola TV LCD , logic !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 105 of 492 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 155 205 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts