Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 492 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 145 195 ... LastLast
Results 1,881 to 1,900 of 9837

Thread: Decizii

  1. #1881 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Darksiders, BioShock 2 și apoi Dante.

  2. #1882 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    Bioshok 2 vs Darksiders vs Dantes Inferno ??
    Bioshock 2 trust me.
    Nemaivorbind ca are si multiplayer.

  3. #1883 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Darksiders!

  4. #1884 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Quote Originally Posted by X Zaktan XI View Post
    Depinde pentru ce platforma vrei sa le iei...
    Daca e pt. PS2,alege Carbon,daca e pt. PSP,alege Vice City (pe ps2 Vice City e un port de psp,deci iti dai seama cum arata )
    Pe PSP vreau.O sa merg pe mana ta Zaktan merci.

  5. #1885 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Pentru PSP sa stii ca si NFS Carbon e super ok,mult mult mai bun decat varianta pentru PC.

  6. #1886 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    hai sa vedem.

    Bad Company 2 sau God of War 3 ?
    amandoua le iubesc, n-am bani numai de unul luna asta

  7. #1887 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    hai sa vedem.

    Bad Company 2 sau God of War 3 ?
    amandoua le iubesc, n-am bani numai de unul luna asta

    Desi BC2 este o experienta multiplayer incredibila si un joc pe care il voi savura multe luni de acum inainte cred ca stii raspunsul meu:

  8. #1888 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ia BC2 acum pentru ca a aparut de ceva timp si ia GoW3 luna viitoare , poate se mai si ieftineste .

  9. #1889 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Dacă tu consideri că o să ai răbdare �ncă o lună de zile să priveşti lista PSN şi să vezi cum bagă alţii la GOW3 de sar sc�ntei, �n timp ce tu joci un FPS (granted, unul excelent), ia-ţi negreşit BFBC2.

  10. #1890 SP
    Member ramusg's Avatar
    Daca ai jucat GOW demo atunci ai cam vazut cum o sa fie tot jocul, lupte repetitive cu soldatei , cate un boss ( diferit) la fiecare nivel, aceiasi adversari dintre zeitati, ai vazut cum e grafica, etc. Era bine daca existau mai multe centre de inchiriere a jocurilor fara multiplayer, scapam mai ieftin si nu strangeam praf pe jocuri.. Acum depinde ce varsta ai, eu am trecut de vremea cand imi placea la nebunie genul asta de joc, tai in carne vie in stanga si-n dreapta tot jocul si admiri grafica.

    BC2 este un FPS, dar un FPS etraordinar, vb de multiplayer, campania nu prea ma intereseaza, ai parte de un nivel de adrenalina ridicat, virtual vorbind, un gameplay extraordinar si o garantie a faptului ca luni bune nu o sa te plictisesti, banii dati pe el se amortizeaza prin perioada lunga de joc.

    GOW o sa-l termini in maxim 6-7 ore de joc si asta depinde numai de talentul tau la acest gen de joc, apoi, o sa-ti spui ca a fost o experienta unica insa cam trecatoare si cam scumpa ( depinde de varsta). Cam asta e , sfatul meu e sa gasesti un prieten de la care sa imprumuti GoW si sa-l joci iar BBC sa-l achizitionezi pt multe zile si nopti de gameing. Bafta.

  11. #1891 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    stiu foarte bine ce pot ambele jocuri, am si scris ca le iubesc pe ambele; acuma in loc sa dau cu banul astept si aici pareri

    am ceva ani in spate, dar varsta cu taiatul in stanga si dreapta nu va trece curand

  12. #1892 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    Daca ai jucat GOW demo atunci ai cam vazut cum o sa fie tot jocul, lupte repetitive cu soldatei , cate un boss ( diferit) la fiecare nivel, aceiasi adversari dintre zeitati, ai vazut cum e grafica, etc. Era bine daca existau mai multe centre de inchiriere a jocurilor fara multiplayer, scapam mai ieftin si nu strangeam praf pe jocuri.. Acum depinde ce varsta ai, eu am trecut de vremea cand imi placea la nebunie genul asta de joc, tai in carne vie in stanga si-n dreapta tot jocul si admiri grafica.

    BC2 este un FPS, dar un FPS etraordinar, vb de multiplayer, campania nu prea ma intereseaza, ai parte de un nivel de adrenalina ridicat, virtual vorbind, un gameplay extraordinar si o garantie a faptului ca luni bune nu o sa te plictisesti, banii dati pe el se amortizeaza prin perioada lunga de joc.

    GOW o sa-l termini in maxim 6-7 ore de joc si asta depinde numai de talentul tau la acest gen de joc, apoi, o sa-ti spui ca a fost o experienta unica insa cam trecatoare si cam scumpa ( depinde de varsta). Cam asta e , sfatul meu e sa gasesti un prieten de la care sa imprumuti GoW si sa-l joci iar BBC sa-l achizitionezi pt multe zile si nopti de gameing. Bafta.

    Sa inteleg ca eu daca sunt fan Kratos la 30 de ani sunt putin retard?

    Sau nu am ajuns la maturitatea necesara sa aleg jocuri cu grafica proasta si puzzles inteligente?

    Oh nevermind me Kratos got me stoned today...

  13. #1893 SP
    Member Painkiller's Avatar
    god of war 3. nici nu se pune problema. god of war > all.

  14. #1894 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    e ca si cum ai compara...sa imi iau ciocolata...sau suc?
    unul e multiplayer excelent..fun etc...celalalt are clasa lui...care o domina
    parerea mea: GOWWWWWW 3 clar...il termini in cateva zile maxim...si poti sa il dai imediat la bazar si sa iti iei bad company 2 [nu cred ca poti spune acelasi lucru si despre bad company2]

  15. #1895 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    God of War 3 fara indoiala

  16. #1896 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    Cum a spus si Hyp cumperi acum Gow3 il termini in cateva zile si apoi il vinzi si cumperi Bad Company 2 sau il dai la schimb pe BC2+o diferenta.

  17. #1897 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Gata, m-am hotarat; iau BFBC2 luna asta.
    In niciun caz nu iau GOW3 sa il termin in cateva zile si sa il dau. E un joc pentru eternitate.
    Pana atunci insa voi savura putin MP de calitate.
    Multumesc pentru sfaturi.

  18. #1898 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Gata, m-am hotarat; iau BFBC2 luna asta.
    In niciun caz nu iau GOW3 sa il termin in cateva zile si sa il dau. E un joc pentru eternitate.
    Pana atunci insa voi savura putin MP de calitate.
    Multumesc pentru sfaturi.

  19. #1899 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Fallout 3 sau Alone in the Dark Inferno?

  20. #1900 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Fallout 3 sau Alone in the Dark Inferno?
    Fallout 3 no contest Sau mai bine zis.. Fallout 3 GOTY.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 492 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 145 195 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts