Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 492 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 196 ... LastLast
Results 1,901 to 1,920 of 9837

Thread: Decizii

  1. #1901 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Fallout 3 !

  2. #1902 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Cum a zis si boga, Fallout3 GOTY!

  3. #1903 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Alone in the Dark

  4. #1904 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Compari un joc bun spre foarte bun cu ceva mediocru. Care crezi ca merita?

  5. #1905 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    am o dilema, am gasit niste jocuri la preturi bune si m-ar interesa
    Kane & Lynch sau Stranglehold?

  6. #1906 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Fallout 3 sau Alone in the Dark Inferno?
    Asta nu e decizie
    Fallout 3

  7. #1907 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Bayonneta sau GTA IV sau Resistance 2 sau LittleBigPlanet sau Resident Evil 5 Sau Killzone 2 sau GoW Collection ?

    lol

  8. #1908 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    in ordinea:
    Gow Collection
    Killzone 2
    Bayonetta
    GTA IV
    Resistance 2
    Little big planet
    Resident evil 5

  9. #1909 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Cred ca o sa iau Bayonetta si GTA IV / LittleBigPlanet. Deciziile dracu.

  10. #1910 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    GTA IV obligatoriu!

  11. #1911 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    GoW Collection

  12. #1912 SP
    Member PumaS's Avatar
    Ce jocuri pot alege pe psp mai dragute momentan am terminat doar GOW - Chain of olimpus . Foarte tare jocul si ma gandeam la ceva asemanator din pacate am vzt ca nu se gaseste GOW2 pe psp . A si mai joc Patapon haios jocul dar nu cred ca ar fi genul de joc care as avea rabdare sa il termin e mai mult fun asa cand nu pot trece la un nivel de GOW ma joc patapon sa mai alunge stresul . Am incercat Silent Hill prea plictisitor .... In opinia voastra un must buy jocuri de psp care ar fi un top 5 macar . Am citit top 5 ul celor de pe gamespot si nu prea sunt p gustul meu .

  13. #1913 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Bayonneta sau GTA IV sau Resistance 2 sau LittleBigPlanet sau Resident Evil 5 Sau Killzone 2 sau GoW Collection ?

    lol
    Daca n-ai jucat GoW 1&2 pana acum, GOW Collection e must-have. Resistance 2 si Killzone 2 sunt 2 FPSuri extraordinare, merita jucate. Little Big Planet e fun. RE5 nu prea e horror, dar ofera destula actiune si arata foarte bine. GTA IV e bun, dar mie nu mi-a placut mai mult decat Killzone 2, GOW Collection si Resistance 2. Bayonetta nu am jucat.

    Sfatul meu... decat sa dai mai multi bani pe un joc mai nou, mai bine cumperi 2 jocuri mai vechi SH.

  14. #1914 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Ce jocuri pot alege pe psp mai dragute momentan am terminat doar GOW - Chain of olimpus . Foarte tare jocul si ma gandeam la ceva asemanator din pacate am vzt ca nu se gaseste GOW2 pe psp . A si mai joc Patapon haios jocul dar nu cred ca ar fi genul de joc care as avea rabdare sa il termin e mai mult fun asa cand nu pot trece la un nivel de GOW ma joc patapon sa mai alunge stresul . Am incercat Silent Hill prea plictisitor .... In opinia voastra un must buy jocuri de psp care ar fi un top 5 macar . Am citit top 5 ul celor de pe gamespot si nu prea sunt p gustul meu .
    Daca vrei fun garantat ia-ti neaparat Def Jam: Fight for NY In opinia mea e un must-have title pentru PSP.

  15. #1915 SP
    Member PumaS's Avatar
    ok o sa il incerc ... sa vedem cum e , multumesc si un top 5 must have in opinia ta ?

  16. #1916 SP
    Member OxygeN's Avatar
    cum a zis si hyphyp aia e ordinea

  17. #1917 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    ok o sa il incerc ... sa vedem cum e , multumesc si un top 5 must have in opinia ta ?
    Greu de facut un Top 5 /must-have si nu neaparat best games/.. dar sa incercam

    Pai ar fi pe locul 1. GoW: Chains of Olympus /io mi-am cumparat PSP cu jocul bundle deci a fost si primu joc jucat si terminat pe aceasta consola/, 2. Daxter /e greu sa nu-ti placa/, 3. GTA: Liberty City Stories /dupa ce te obisnuiesti cu controlul merge ca uns/, 4. SSX On Tour /tricks = fun/, 5. Def Jam: Fight for NY la egalitate cu NBA Street Showdown /ambele realizari de exceptie ale celor de la EA/.

    Mentiuni de onoare: MGS Portable Ops Plus, Crisis Core si Tekken Dark Ressurection /la astea conteaza destul de mult daca esti fan al seriei/.

    Dupa cum observi recomandarile mele sunt bazate pe titluri mai vechi, pentru simplul motiv ca nu mai detin PSP de aproximativ un an si nu ma pot pronunta asupra unor titluri pe care nu le-am butonat. Anyway, hope this helps

  18. #1918 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Assassin's Creed: Bloodlines si Killzone Liberation sunt jocuri interesante pentru PSP (eu o sa le cumpar cum se iveste ocazia).
    Deasemenea parca m-ar tenta si Avatar...

  19. #1919 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Bayonneta sau GTA IV sau Resistance 2 sau LittleBigPlanet sau Resident Evil 5 Sau Killzone 2 sau GoW Collection ?

    lol
    Resistance 2

  20. #1920 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Metro 2033 sau CoD World at War? sau Resident Evil 5?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 492 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 196 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts