Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 375 of 492 FirstFirst ... 275 325 365 373 374 375 376 377 385 425 475 ... LastLast
Results 7,481 to 7,500 of 9837

Thread: Decizii

  1. #7481 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Initial ma gandisem sa-mi iau GTA 5, dar cand am vazut ca valoreaza cat cele 3 jocuri la un loc m-am cam razgandit. Cred ca o sa merg totusi pe GTA 5, asta dupa ce o sa mai scada pretul putin. Sper ca pana la iarna de sarbatori sa scada sub 200 lei.

  2. #7482 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    GTA nu se ridica, nici pe departe, la nivelul God of War. Cel putin pentru mine. Practic ai mitologie greaca ( aduca CULTURA ) imbinata cu o metafora foarte frumoasa a povestii, presarata cu stropi de filozofie vs. limbaj trivial si viata intre negri, pe strada. Depinde mult de ce cauti tu la un joc, though.

  3. #7483 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Toate cele 4 jocuri mentionate de mine sunt in top 10 ca serii de jocuri(topul meu personal). La GTA 5 ma atrage multiplayer-ul, ca asa il cumparam peste vreo 2 ani

  4. #7484 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by David9 View Post
    Initial ma gandisem sa-mi iau GTA 5, dar cand am vazut ca valoreaza cat cele 3 jocuri la un loc m-am cam razgandit. Cred ca o sa merg totusi pe GTA 5, asta dupa ce o sa mai scada pretul putin. Sper ca pana la iarna de sarbatori sa scada sub 200 lei.
    Slabe sanse, The Last Of Us e un joc care au standare cam egale si sunt jocuri de calitate ceea ce inseamna ca pretul nu o sa scada in urmatoarele cateva luni sub 200 de lei
    Am trecut de aproximativ 3 luni de la lansarea TLOU.. GTA V o sa merite din plin fiecare centima.

  5. #7485 SP
    Junior Member MareleVlad's Avatar
    Daaaa, cum sa nu... sincer eu cand ma gandesc la GoW ma gandesc la "cultura" si la "mitologia greaca" mai ales cand ma bagam sa regulez gagicile pentru puncte... Noi vorbim despre jocuri... si sa nu faci confuzie... sunt jocuri... nici un fel de treaba cu nici o cultura, greaca sau de orice alt fel

  6. #7486 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Slabe sanse, The Last Of Us e un joc care au standare cam egale si sunt jocuri de calitate ceea ce inseamna ca pretul nu o sa scada in urmatoarele cateva luni sub 200 de lei
    Am trecut de aproximativ 3 luni de la lansarea TLOU.. GTA V o sa merite din plin fiecare centima.
    Stiu ca sunt sanse slabe, dar merg pe ideea ca poate o sa scada pretul cu ocazia sarbatorilor de iarna

  7. #7487 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Sigur, jocul nu pleaca de pe rafturi (mai de graba se golesc la cate pre-orders sunt )

  8. #7488 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by MareleVlad View Post
    Daaaa, cum sa nu... sincer eu cand ma gandesc la GoW ma gandesc la "cultura" si la "mitologia greaca" mai ales cand ma bagam sa regulez gagicile pentru puncte... Noi vorbim despre jocuri... si sa nu faci confuzie... sunt jocuri... nici un fel de treaba cu nici o cultura, greaca sau de orice alt fel
    Nu ai jucat Metal Gear Solid, Heavy Rain, Mass Effect, Deus Ex si altele, nu ?

    David9: Mergi pe GTA5, in afara de GoW3, celelalte nu sunt chiar extraordinare.

  9. #7489 SP
    Junior Member MareleVlad's Avatar
    Le-am incercat pe toate, dar doar Metal Gear Solid-ul m-a prins si l-am terminat.

    Dar de ce intrebi? Nu vad ce treaba are Solid Snake cu cultura sau mitologia greaca...

  10. #7490 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by Pancu View Post
    The last of us sau diablo 3?
    Last of Us

    ---------- Post added 05-09-2013 at 23:13 ----------

    Quote Originally Posted by David9 View Post
    GTA 5 sau God of War 3 + inFamous 2 + Prototype?
    Al doilea pack

  11. #7491 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by MareleVlad View Post
    Daaaa, cum sa nu... sincer eu cand ma gandesc la GoW ma gandesc la "cultura" si la "mitologia greaca" mai ales cand ma bagam sa regulez gagicile pentru puncte... Noi vorbim despre jocuri... si sa nu faci confuzie... sunt jocuri... nici un fel de treaba cu nici o cultura, greaca sau de orice alt fel
    Doamne fereste sa inveti ceva in timp ce te joci. Da' dupa ce? Din 10 ore de gameplay, mai bine sa tii minte numai gagicile regulate de tine, ca asa esti maxim castigat. Apropo, ideile tale nu au coerenta absolut deloc... Pe oamenii care nu stau bine cu regulile gramaticale ii inteleg oarecum, ca nah, se mai schimba din 10 in 10 ani si e greu sa invatam din nou, dar sa fii in stare sa formulezi o idee e esential indiferent ce clasa sociala, varsta, ori capacitati intelectuale. Oare sa aiba asta legatura cu superficialitatea de care dai dovada? Cine stie...

    @David9
    Fara sa mai stai pe ganduri, The Last of Us.

  12. #7492 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    ^ David9 se refera la ce sa aleaga dintre GTA V sau God of War 3 + inFamous 2 + Prototype... Eu doar am comparat cele doua jocuri (GTA 5 si TLOU)

  13. #7493 SP
    Member Florix09's Avatar
    Tekken Tag Tournament 2 sau Soul Calibur V ?

  14. #7494 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by David9 View Post
    GTA 5 sau God of War 3 + inFamous 2 + Prototype?
    GoW3+ InFamous+ Prototype ... si apoi mai astepti sa scada pretul la GTA 5

  15. #7495 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Florix09 View Post
    Tekken Tag Tournament 2 sau Soul Calibur V ?
    Soul Calibur V.

  16. #7496 SP
    Member rascalov's Avatar
    Saints Row 4 sau Assassin's Creed III?

  17. #7497 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Saints Row 4 IMHO

  18. #7498 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by rascalov View Post
    Saints Row 4 sau Assassin's Creed III?
    Sunt diferite, nu cred ca se poate face o comparatie. As merge pe AC3, totusi.

  19. #7499 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    AC3

  20. #7500 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by rascalov View Post
    Saints Row 4 sau Assassin's Creed III?
    AC3

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts