Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 475 of 492 FirstFirst ... 375 425 465 473 474 475 476 477 485 ... LastLast
Results 9,481 to 9,500 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9481 SP
    Member adin33's Avatar
    Merita Star Wars Battlefront Ultimate Edition de ps4 135 lei ?

  2. #9482 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Da merita, cu season pass cu tot ce contine, este super ok


    Sent from my iPad using Tapatalk

  3. #9483 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Merită SOMA 12$? Văd că e la preț redus pe PSN US.

  4. #9484 SP
    Member Hider141's Avatar
    Eu as spune ca merita. L-am jucat doar pe PC, dar mi-au placut foarte mult povestea si atmosfera jocului.
    Acum ca mi-ai reamintit de el, cred ca ma apuc din nou de joc.

  5. #9485 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Merita cu varf si-ndesat!

  6. #9486 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ți-am citit recenzia, eram curios mai mult dacă are probleme pe consolă.

    LE: L-am cumpărat

  7. #9487 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Sa dau final fantasy xv pe the last guardian la schimb?

  8. #9488 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Salut , ma gandesc sa iau Far Cry 4 Gold Edition 90 lei de pe ps store. Voi ce ziceti ?

  9. #9489 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca e editia cu seasons pass, absolut!

  10. #9490 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Driveclub sau Project Cars ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #9491 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Project Cars in am pe steam ( este la oferta pe Humble Bundle) si e un simulator reusit, dar mie personal imi place mai mult Driveclub.

  12. #9492 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Driveclub sau Project Cars ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Driveclub, neapărat cu Season Pass!!!

  13. #9493 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Driveclub sau Project Cars ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Depinde daca il joci pe controller sau un volan si daca iti doresti un joc mai realist (nici simulator nu este) sau ceva mai 'arcade' 4fun. Evident Driveclub chiar si pe 'hardcore-mode' este departe de un joc realist, ci unul care se ofera o grafica superba, multe linii drepte pentru o viteza mare si o mecanica usoara pentru condus. Dar ideea complet absurda de a pune frana brusc si iar acceleratia pentru a lua cu succes orice viraj, a fost conceputa pentru un joc simplu si fara mare batai de cap. Bataia de cap incepe la AI-ul care e destul de aggresiv. Pe cand la Project Cars este evident mai greu de controlat masina, mai ales pe un controller.

    Din moment ce nu se pot compara cele 2 jocuri, ar trebuie doar sa te gandesti daca vrei ceva mai 'arcade' (Driveclub) care mai ales pe un controller merge jucat bine ( pe volan esti dezavantajat grav in multiplayer). Pe cand Project Cars clar ofera un mare pas in directia mai 'realista' la care un volan ajuta mult, pentru o senzatia mai reala. Nu ar trebuie uitat ca si acest joc ofera o grafica foarta buna si destul de mult continut, in versiunea GOTY mai ales.

  14. #9494 SP
    Member micul_'s Avatar
    Driveclub.

    Trimis de pe al meu Nexus 5 folosind Tapatalk

  15. #9495 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Am Alien Isolation pt ps3 dar nu l-am jucat. Merita cumparat pt ps4? Daca da, varianta normala cu 40 lei sau The Collection cu 54 lei, merita dlc-urile?

  16. #9496 SP
    Member VictusG's Avatar
    Salutare, Sunt indecis daca sa imi cumpar un Wii U sau sa astept pentru Switch,pretul e aproximativ la fel....Problema la Switch e ca vine cu putine jocuri la inceput, care sincer inafara de Bomberman nu ma tare atrag/nu le-am incercat, ca si Sistem as alege Switch dar la partea de jocuri as alege Wii U....Sunt in dubiu de cateva zile.......Adica la ora actuala credeti ca mai merita Wii U ?

  17. #9497 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Eu as aștepta Switch, vor apărea si jocuri in viitorul apropiat. Plus ca in afara de puterea mica in comparație cu concurenta, consola in sine pare fantastica.

  18. #9498 SP
    Member Leni's Avatar
    si eu as astepta Switch. Eu am fost putin dezamagit de jocurle de Wii U (in comparatie cu predecesoarele de Wii), cu cateva exceptii. Yoshi's Wholly World e foarte fain pentru Wii U, dar il gasesti acum si pe 3DS, in rest MarioKart eu zic ca merita mai degraba cel de Switch, si lista poate continua. Sunt de acord cu Espiritus, cred ca Switch va fi mult mai buna.

  19. #9499 SP
    Member VictusG's Avatar
    Eu ma gandesc sa nu patesc cum am patit cu Ps4, cumparat consola... inca m-am dus pana in Ungaria dupa ea si dupa aceea "mancat praful la ea" ca nu aveam ce jocuri sa ma joc, cam la fel mi se pare si Switch ca o sa fie, Ai dreptate Yoshi's Wholly World chiar imi place cum arata si de Super Mario Bros nici nu mai zic.....numa' pentru astea 2 jocuri mi-as luat un Wii U, doar ca pretul e cam piperat si nu stiu daca chiar mai merita atata... 1350 lei aprox. cu diferite jocuri incluse

  20. #9500 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Am facut rost de niste bani si nu ma pot decide ce sa cumpar intre Horizon Zero Dawn si Mass Effect Andromeda. Horizon ma atrage la nebunie,mai ales acel setting post-apocaliptic,iar ME e seria mea preferata.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 475 of 492 FirstFirst ... 375 425 465 473 474 475 476 477 485 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts