Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 476 of 492 FirstFirst ... 376 426 466 474 475 476 477 478 486 ... LastLast
Results 9,501 to 9,520 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9501 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Așteaptă pana luni, marți, sa vezi câteva recenzii. Cred că ai putea până la urmă să cumperi ambele jocuri. Horizon acum si Mass Effect de la băieții de la EA România.

    PS E diferență de vreo 3 săptămâni intre ele.

  2. #9502 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    plus vinzi Horizon inainte sa apara ME3, recuperezi o parte mare din bani si cumperi ME3 de pe olx de la baietii de la EA cum spune si dante3

  3. #9503 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Watch Dogs 2 Gold Edtion la 175 lei ?!! Ce ziceti.

  4. #9504 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Watch Dogs 2 Gold Edtion la 175 lei ?!! Ce ziceti.
    Daca iti place da,de ce nu.Eu l.am platinat in aprox 1-2 sapt.

  5. #9505 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    L-am luat aseara , ce ma deranjeaza e controlul vehiculelor. In rest e distractiv.

  6. #9506 SP
    Member Hider141's Avatar
    Modelul Baumsteiger si cel care seamana cu o Tesla Model S (nu mai stiu ce denumire are in-game) au cel mai ok control din ce am observat, prima dintre ele fiind si cea mai rapida dintre cele 2.
    Mai este un model ce seamana cu Lamborghini Aventador (Furnari Automotive Scafati) care iarasi e rapid si ofera cat de cat un control ok.

    Si neaparat sa-ti cumperi cat mai repede RC Jumper si Quadcopter, fiindca te pot ajuta enorm in misiuni si side-quests. Poti strange cel mai usor bani prin misiunile "Driver SF".

  7. #9507 SP
    Junior Member vishu's Avatar
    pe ce sa dau banii? pe technomancer sau pe bioshock collection? nu prea stau bine cu fondurile si ar trebui sa cam aleg unul din astea doua:d se invart cam pe la acelasi pret

  8. #9508 SP
    Member sahara's Avatar
    Eu as zice bioshock


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #9509 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Daca nu ai jucat seria Bioshock, nu sta pe ganduri. Nici macar in gluma nu poti compara titlurile mentionate de tine, din punctul de vedere al calitatii.

  10. #9510 SP
    Junior Member vishu's Avatar
    am jucat bioshock 1 cand eram mai copil , pe pc. dar nu prea mai tin minte foarte multe lucruri. de technomancer nu prea stiam mai nimic, dar m am uitat pe youtube la niste gameplay si pare okish. dar cred totusi ca o sa merg pe bioshock.

  11. #9511 SP
    Member Hider141's Avatar
    Din proprie experienta iti spun ca merita Bioshock Collection cu varf si indesat.
    Iar povestea, cel putin mie, mi-a starnit pe alocuri lacrimi (nu e "manly", dar n-am ce face).

  12. #9512 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    Bioshock, unanimitate

  13. #9513 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Bioshock, clar.

  14. #9514 SP
    Junior Member vishu's Avatar
    e clar:d
    thankz for the tips guys. owe you one

  15. #9515 SP
    Junior Member Ultranativ's Avatar
    Salut baieti. Am si eu nevoie de o parere de la voi. Avand in vedere ca am jucat in copilarie tot ce tine de Crash Bandicoot ,si o sa iasa curand un remastered,am vazut ca este o oferta cu Crash si skylanders (Skylanders Imaginators: Starter Pack - Crash Limited Edition) . Voiam sa va intreb daca merita achizitionata,nu am jucat deloc skylanders,dar din ce am vazut pe youtube,varianta cu Crash pare destul de fun. Astept parereile voastre daca merita sa cumpar editia asta sau sa imi remintesc de copilarie in vara cand apare varianta remastered de la Crash. Va multumesc .

  16. #9516 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Xbox One sau Gta V xbox one ?
    Am bani doar pentru unul si nu ma pot decide care din ele , am gasit pe un sit o oferta buna pentru Gta V dar a fost folosit si personal la cum am vazut ca au grija uni de dvd ma ia cu griji sa iau de la cineva.

  17. #9517 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    GTA V, clar.

  18. #9518 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Gta 5, pentru poveste si online.

  19. #9519 SP
    Member marv's Avatar
    GTA 5, GO GO GO!

  20. #9520 SP
    Member musat's Avatar
    GTA pentru multiplayer ! Cel putin pentru mine MP este super distractie. (il am si pe PS4 si pe PC)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 476 of 492 FirstFirst ... 376 426 466 474 475 476 477 478 486 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts