Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 487 of 492 FirstFirst ... 387 437 477 485 486 487 488 489 ... LastLast
Results 9,721 to 9,740 of 9837

Thread: Decizii

  1. #9721 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Merita, dar nu la pretul din magazin si nu pentru online.

  2. #9722 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    La pretul de pe PSN Romania, 90 de lei, eu cred ca merita. Cu atat mai mult daca nu l-ai jucat nici pe generatia trecuta.

  3. #9723 SP
    Member AzFaust's Avatar
    M'kay, cu 90 - 100 lei il cumperi de pe OLX, il joci si apoi il vinzi cam la acelasi pret. Ce rost are digital?

  4. #9724 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Exista plusuri si minusuri atat pentru versiunea digitala, cat si pentru cea fizica. Depinde doar de el, alege ce prefera. L-am recomandat pe cel digital, deoarece stiam ca SH se vinde inca foarte scump, dar din ce spui tu inteleg ca a mai scazut pretul.

  5. #9725 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Ca fapt divers, eu nu as da 90 lei pentru un joc vechi de 5 ani niciodata. Si Altex cu 180 lei.

  6. #9726 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by AzFaust View Post
    Merita, dar nu la pretul din magazin si nu pentru online.
    Mai mult pentru online il vroiam sa il iau.

    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Pentru single player, da.
    Pentru online, e cam tarziu pentru ca nu mai gasesti oameni cu care sa faci hiest-urile iar mare majoritate vor migra pe Red Dead Redemption 2.
    Sar merita sa strang sa iau Red Dead Redemption 2?

  7. #9727 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ Da, s-ar merita. Strange acolo, joci ceva nou

  8. #9728 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    Mai mult pentru online il vroiam sa il iau.

    Sar merita sa strang sa iau Red Dead Redemption 2?

    Eu zic ca da, insa daca nu esti sigur documenteaza-te, sa vezi despre ce e vorba.

  9. #9729 SP
    Member madskills's Avatar
    https://www.olx.ro/oferta/vand-gta-5...tml#6c744387dc

    50 de lei pe olx gta v daca vrei. Mai ieftin de atat nu cred ca o sa gasesti.

  10. #9730 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by madskills View Post
    https://www.olx.ro/oferta/vand-gta-5...tml#6c744387dc

    50 de lei pe olx gta v daca vrei. Mai ieftin de atat nu cred ca o sa gasesti.
    Nu mai e valabil anuntul , oricum eu vroiam mai mult pentru online .

  11. #9731 SP
    Member westy9009's Avatar
    se merita gamedriver-ul seagate pentru Ps4 ( il vad la 2 TB - pret bunicel la Emag) sau aveti orice recomandare ?

  12. #9732 SP
    Junior Member systemshock's Avatar
    Nu ma hotarasc intre Ps4 pro si Xbox One X. In principal vreau sa joc Skyrim, Fallout 4 si Witcher 3, dar si exclusivitatile de ps imi fac cu ochiul. Detin un monitor 1080p.Am vazut pe reddit ca Skyrim are un raport de performanta mai scazut pe ps4 pro fata de og pe 1080p din cauza scalarii rezolutiei ceea ce ma face mai indecis.

  13. #9733 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca ai de gând să îți cumperi un tv 4k și dorești cea mai buna calitate (rezoluție-grafica) pentru jocuri multiplatform, mergi pe XOX. Daca vrei și jocuri exclusive excelente, PS4.

  14. #9734 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Eu zic ca da, insa daca nu esti sigur documenteaza-te, sa vezi despre ce e vorba.
    Sincer imi place jocul Red Dead Redemtion2 dar din cate am citit descrierea de la altex nu as vrea sa il iau day 1 (fiindca nu da nimic incat sa se merite day 1) . Sti eu sunt mai pretentios sa am un bonus ceva sa merite sa iau day 1 , adica eu am deja unele jocuri care inca nu am avut timp sa le termin .


    Se merita cumparat Need for Speed Payback ?

  15. #9735 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Salutare, am să plec in concediu in Italia unde am gasit Playstation VR la prețul de 180 €. Ce imi recomandati merită investitia, precizes ca nu am incercat niciodată VR games, se stie ceva dacă sony mai avea suport pt casă , dacă vor mai apărea jocuri sau se va mutat tot suportul/jocurile pt Ps5 VR de la anul? Mulțumesc frumos.
    https://www.unieuro.it/online/Visori...FdWwewodwi4LGg

  16. #9736 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am jucat și eu câteva jocuri pe așa ceva. Din punctul meu de vedere nu merita investiția, nu mi-a plăcut cum se vede iar după cel mult două luni, o să adune praf.

  17. #9737 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut
    Se merita sa dau 215 lei pe abonamentul ps4+ ?

  18. #9738 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Daca joci multiplayer merita. Daca nu, si il iei doar pt jocurile oferite, nu stiu ce sa zic.

  19. #9739 SP
    Member bdevil's Avatar
    Da. E un pret bun. Asta daca ai nevoie de el!

  20. #9740 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Depinde de tine, daca se merita sau nu. In banii astia primesti acces la MP in jocuri, acele monthly free games, reduceri constante mai mari fata de cele standard la jocurile digitale, Cloud backup la salvari.

    Daca simti ca ai folosi aceste lucruri, da, merita. Ca poti sa gasesti mai ieftin de atat, asta e alta discutie. Dar nu gasesti acum la vreo diferenta colosala, maxim 10-20 de RON. O data la ceva timp mai baga oferte la PS+ care scad sub 200 RON, dar trebuie sa fii pe faza.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 487 of 492 FirstFirst ... 387 437 477 485 486 487 488 489 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53
  2. Decizii Gamingwise By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 262 Last Post: 14-01-2014, 23:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts