Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 116 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 68 ... LastLast
Results 341 to 360 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #341 SP
    Ω Pira's Avatar
    am vrut si eu sa intru in ultimate team dar mi-a cerut o parola pe care probabil am uitat-o. si am tot incercat de 4 ori si apoi mi-a blocat contul si-mi zice: "You can reset your question by logging into a trusted console. If you are unable to do so, contact a Game Advisor."
    WTF?!

  2. #342 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    am vrut si eu sa intru in ultimate team dar mi-a cerut o parola pe care probabil am uitat-o. si am tot incercat de 4 ori si apoi mi-a blocat contul si-mi zice: "You can reset your question by logging into a trusted console. If you are unable to do so, contact a Game Advisor."
    WTF?!
    e normal ce s-a �nt�mplat, dupa ce iti iei fifa 13 si intri in UT se va debloca automat

  3. #343 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    am vrut si eu sa intru in ultimate team dar mi-a cerut o parola pe care probabil am uitat-o. si am tot incercat de 4 ori si apoi mi-a blocat contul si-mi zice: "You can reset your question by logging into a trusted console. If you are unable to do so, contact a Game Advisor."
    WTF?!
    Nu esti singurul:
    [IMPORTANT] Issue with FIFA 13 Web App - Answer HQ

  4. #344 SP
    Ω Pira's Avatar
    stiam eu! imi stiam raspunsul la intrebarea secreta, deaia ma si miram cum de am uitat-o. tnx!

    ---------- Post added 21-09-2012 at 04:22 PM ----------


  5. #345 SP
    Ω Pira's Avatar

  6. #346 SP
    Member showman's Avatar

  7. #347 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Fifa 13

    Am jucat demo si pe PC si pe X360 si imi place mai ales first touch si minigames.

    Sent from my E15i using Tapatalk 2

  8. #348 SP
    Member Harilip's Avatar
    de ce nu pot sa accesez optiunea Generations din Web App? Vreau sa ma uit la jucatorii de bronz pe care ii aveam in fifa 12 si din moment ce web app pt respectivul nu mai este, asta e singura optiune dar ma pune mereu sa dau refresh si niciodata nu merge

  9. #349 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Imi voi lua si eu FIFA 13 , pana la urma , dar mai astept 2 luni sa mai scada pretu.

  10. #350 SP
    Member stefipsy's Avatar
    Mi'am comandat fifa 13 pentru pc anul asta si as vrea sa iau si un controller. ma gandeam la hamma black force , dar daca aveti niste sugestii mai bune la un pret decent va rog lasa-ti-mi un PM ca sa nu poluam threadul asta . am postat aici fiindca sunteti toti cunoscatorii la un loc heheh. thanks !

  11. #351 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Imi voi lua si eu FIFA 13 , pana la urma , dar mai astept 2 luni sa mai scada pretu.
    bine ca ne-ai anuntat

    am luat season ticket la ea, si sincer am luat teapa.
    Am jucat cu un prieten si am ramas muti cat de random poate sa fie(trece mingea pe sub portar, o scapa, faulturi clare neacordate) sincer o sa spun pas anul asta chiar daca l-am luat deja.
    Daca stati bine cu nervi sau daca gasiti interesanta o discutie cu un bugetar care lucreaza la ghiseu va recomand jocul. Cum ar zice lumea pe aici SE merita.

  12. #352 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Imi voi lua si eu FIFA 13 , pana la urma , dar mai astept 2 luni sa mai scada pretu.
    astepti degeaba..."cele 2 luni" nu se aplica la jocuri precum FIFA,COD...
    Quote Originally Posted by stefipsy View Post
    Mi'am comandat fifa 13 pentru pc anul asta si as vrea sa iau si un controller. ma gandeam la hamma black force , dar daca aveti niste sugestii mai bune la un pret decent va rog lasa-ti-mi un PM ca sa nu poluam threadul asta . am postat aici fiindca sunteti toti cunoscatorii la un loc heheh. thanks !
    ti-ai luat pe PC crezand ca vei face economie ?..partea proasta e ca jocuriile FIFA suporta doar un nr limitat de controllere(in conditiile in care vrei sa ai full support-adica sa poti folosi si stickul din dreapta si sa nu ai probleme de button mapping)..am flat pe pielea mea la FIFA 12 PC...eu mi-am luat controller de Xbox 360....si nu cred sa fie vreunul din controllere suportate sub pretul de 150 ron...

    P.S.Am folosit si eu un controller Hama de 40 ron prin 2010 si nu am fost deloc multumit....parerea mea: daca ai consola ia-l pe aceasta platforma..

  13. #353 SP
    Member stefipsy's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    astepti degeaba..."cele 2 luni" nu se aplica la jocuri precum FIFA,COD...


    ti-ai luat pe PC crezand ca vei face economie ?..partea proasta e ca jocuriile FIFA suporta doar un nr limitat de controllere(in conditiile in care vrei sa ai full support-adica sa poti folosi si stickul din dreapta si sa nu ai probleme de button mapping)..am flat pe pielea mea la FIFA 12 PC...eu mi-am luat controller de Xbox 360....si nu cred sa fie vreunul din controllere suportate sub pretul de 150 ron...

    P.S.Am folosit si eu un controller Hama de 40 ron prin 2010 si nu am fost deloc multumit....parerea mea: daca ai consola ia-l pe aceasta platforma..
    Ahh.. m-am convins si eu intre timp din alte surse de pe net ca fifa PC + low budget controller .. nu e cea mai buna miscare . Deci planurile mele de a face putina economie s-au cam dus. Am confirmat comanda pt ps3 pana la urma.

  14. #354 SP
    Member Seryaph's Avatar
    Pentru cei care isi comanda Fifa 13 pentru PS3, va astept intr-un campionat user friendly. Bem bere in cinstea castigtorilor, dar sa nu va prinda nevestele
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...mes-fifa-club/

  15. #355 SP
    Ω Pira's Avatar
    eu il am deja. care vrea sa jucam, add me.

  16. #356 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Re: Fifa 13

    cum il ai deja full?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  17. #357 SP
    Ω Pira's Avatar
    prin season ticket.

  18. #358 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    eu il am deja. care vrea sa jucam, add me.
    Cum e? Am auzit ca varianta full e jalnica

  19. #359 SP
    Member Dante's Avatar
    pai daca se mai dadeau si goluri din offside si aparea si gigi intr-un cut scene din tribuna era perfect realist . mie nu mi se pare aiurea sa apara si faze de gaga in joc. da o tenta de realism. mie mi-a placut mult si demo care evident este un build vechi. imi astept cu nerabdare precomanda pe ps3.
    ma enerveaza maxim bugul ala cand pleaca jucatorul fara minge cand driblezi semi static, frustrant, sper sa dispara in versiunea finala

  20. #360 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    pai daca se mai dadeau si goluri din offside si aparea si gigi intr-un cut scene din tribuna era perfect realist . mie nu mi se pare aiurea sa apara si faze de gaga in joc. da o tenta de realism. mie mi-a placut mult si demo care evident este un build vechi. imi astept cu nerabdare precomanda pe ps3.
    ma enerveaza maxim bugul ala cand pleaca jucatorul fara minge cand driblezi semi static, frustrant, sper sa dispara in versiunea finala
    Oho, pai demoul a fost parfum. Versiunea finala este si mai si. Dai goluri in prostie de la 30m+ sistemul ala de random este bun, dar sa vezi cum e cand ataci tot meciul si pe urma la o pase simpla isi face fundasul preluarea proasta si iei gol. Si au mai fost foarte multe faze care le-am vazut in vreo 50 de meciuri (o data a iesit portarul singur sa dea cu capul la o minge in afara careului.. bineinteles ca s-a impiedicat).\

    Cel putin in peste 500 de meciuri de fifa 12 nu am vazut atatea greseli cate am vazut in 50 aici.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 116 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 68 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts