Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 116 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 ... LastLast
Results 1,361 to 1,380 of 2303

Thread: Fifa 13

  1. #1361 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Fizzl3 View Post
    Cum ti se pare 4-2-3-1,vreau sa-mi creez o echipa in 4231 dar nu stiu daca e o formatie echilibrata,cu care sa poti construi si sa ai stabilitate in defensiva..
    Pai ai 2 CDM-ei deci defensiva buna zic eu. De construit nu stiu ce sa-ti zic, depinde de ce adversar dai, daca te lasa ala sa construiesti. Daca dai de un adversar bun poti seta ultra defensiv si counter attack si sa stai la panda.

  2. #1362 SP
    Ω Pira's Avatar
    Vand pana la 500K coins de Fifa 13. Detalii pe prv.

  3. #1363 SP
    Junior Member goguxxl's Avatar
    Ce jucator de banda stanga imi recomandati in jur de 10k.(Premier League)

  4. #1364 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    Ashley young este pe acolo la pret!eu l-am achizitionat mai demult si pot sa iti spun ca este mai bun ca valencia in RM!am cam 100 de meciuri cu el si cel putin de 15 ori a fost man of the match!

  5. #1365 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by goguxxl View Post
    Ce jucator de banda stanga imi recomandati in jur de 10k.(Premier League)
    Oxlade-Chamberlain ar mai fi o varianta mai buna. Just sain'

    Sent from iPhone 550 using my mind

  6. #1366 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar

    Re: Fifa 13

    Joc 4-4-2 cu jucatori din anglia si mai am nevoie de un fundas central (cam 15000 de coins as avea)...ma poate ajuta cineva ?
    P.S il mai am pe Vermaelen de la Arsenal .

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  7. #1367 SP
    Member showman's Avatar

  8. #1368 SP
    Member Iasmin90's Avatar

    Fifa 13

    Poti david luiz,sau kabul sau chiar koscielny!

  9. #1369 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fifa 13

    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Joc 4-4-2 cu jucatori din anglia si mai am nevoie de un fundas central (cam 15000 de coins as avea)...ma poate ajuta cineva ?
    P.S il mai am pe Vermaelen de la Arsenal .

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    La c�te coinsuri ai cumpara-l pe Ferdinand.

    Sent from iPhone 550 using my mind

  10. #1370 SP
    Junior Member Jokerash's Avatar
    Team of the Year .. messi 98 overall .. oricum prea mult real si barcelona ..

  11. #1371 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Am irosit 110k pe pack-uri cu gandul ca o sa nimeresc un jucator din TOTY,si m-am ales cu Miccoli,cel mai bun jucator extras din pack-uri...
    Deci nu are rost sa va irositi banii,sunt aceleasi pack-uri marca EA...
    Noroc ca am recuperat vreo 70k din trading,preturile au scazut foarte mult..

  12. #1372 SP
    Ω Pira's Avatar
    Da-le-n amar de pack-uri si de jucatori OP... Nu va mai stresati fratilor. Eu sunt mega hepi ca am vandut 500K de coins, pe o suma frumusica si acum joc cu niste brazilieni mediocrii, relax, si totul decurge bine. Exista acel handicap in Fifa si e true treaba, cand o echipa hyper intalneste o echipa surclasata, nu e musai sa iei 5-0. Scorul poate fi invers, in favoarea echipei mult mai slabe. Treaba e testata. Incercati sa jucati cu jucatori modesti, non-rare, sub 80 ovr si sa vedeti ce bine merge echipa cand intalniti o bestie de echipa. Eu am avut mai mult succes asa decat cu David Silva, Neymar, Aguero, etc.

  13. #1373 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Depinde si de adversar,daca adversarul are o super echipa si stie sa joace foarte bine,sa-si foloseasca cum trebuie jucatorii,atunci cel mai probabil pierzi..Stiu ce zici,si eu am avut o echipa modesta si era sa castig div. 1 dar pana la urma daca ai o echipa puternica poti sa faci legea

  14. #1374 SP
    Junior Member goguxxl's Avatar
    Se merita sa il cumpar pe nani?

  15. #1375 SP
    Ω Pira's Avatar
    Quote Originally Posted by goguxxl View Post
    Se merita sa il cumpar pe nani?
    Nu.

  16. #1376 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by goguxxl View Post
    Se merita sa il cumpar pe nani?
    ''Se merita'',dar de ce sa nu mai astepti pana cand vor aparea mijlocasii TOTY in pack-uri si sa-l cumperi cu 5k mai ieftin?

  17. #1377 SP
    Member snpz's Avatar
    Salut baieti. Am o intrebare pentru voi , expertii in fifa Am Assassin's Creed 3 si am gasit sa fac un schimb cu Fifa 13. Doar ca am inteles ca sunt probleme cu jocul , se blocheaza cand joci la cariera. ( sansele sunt 50% ca sa poti juca mai mult de un an cu o echipa la modul cariera ) .
    A avut cineva probleme cu Fifa 13 , erori , blocari ale jocului ? Cateva pareri ar prinde f bine pentru mine , nu ma asteptam la Fifa 13 sa fie cu probleme.

  18. #1378 SP
    Junior Member goguxxl's Avatar
    Spuneti-mi si mie niste jucatori cu care se face trading bine...sa fie pana in 30k

  19. #1379 SP
    Junior Member Villy's Avatar

    Re: Fifa 13

    Wow. Prost am fost ca mi am spart toti banii acum 3 zile.la ce scaderi de preturi sunt economiseam lejer 50k.m am decis sa imi vand toata echipa dar am pus-o la un pret decent.nu mi se pare normal sa il vinzi pe Pepe cu overall 85 cu 7k coins avand in vedere ca l-am luat cu 15k

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

    ---------- Post added 09-01-2013 at 01:02 AM ----------

    Pentru toti cei interesati vand jucatori in ut si pentru userii console games fac reduceri de 10%.

    Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

  20. #1380 SP
    Member Fizzl3's Avatar
    Quote Originally Posted by snpz View Post
    Salut baieti. Am o intrebare pentru voi , expertii in fifa Am Assassin's Creed 3 si am gasit sa fac un schimb cu Fifa 13. Doar ca am inteles ca sunt probleme cu jocul , se blocheaza cand joci la cariera. ( sansele sunt 50% ca sa poti juca mai mult de un an cu o echipa la modul cariera ) .
    A avut cineva probleme cu Fifa 13 , erori , blocari ale jocului ? Cateva pareri ar prinde f bine pentru mine , nu ma asteptam la Fifa 13 sa fie cu probleme.
    Am avut si eu problema cu blocatul in cariera dupa un sezon,insa ultimul update pentru FIFA 13 rezolva toate probleme,inclusiv mingea invizibila,s.a.m.d
    Daca vrei sa incepi o cariera asigura-te ca te conectezi la net pentru a-si face jocul update..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 116 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts