Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 141 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 ... LastLast
Results 1,101 to 1,120 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #1101 SP
    Member duallcore's Avatar
    Ce am mai jucat azi. Poate ne mai adunam asa..is rupt

  2. #1102 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Moama! M16-le e arma suprema!

  3. #1103 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Intrebare: misiunile din single player din MW1 au fost in acelasi fel ca si astea din MW2? Si aici ma refer la cele in genul la alea in rolul lui Roach, alea mai tactice(care mi se par cele mai reusite)

    Pentru ca n-am avut ocazia sa joc MW1 dar daca misiunile sunt lafel de bune atunci trebuie sa-l joc!

  4. #1104 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Da sunt la fel de bune misiunile...uite un mic exemplu.




  5. #1105 SP
    Member Imouthes's Avatar

    Patch 1.4 ...

    Patch 1.4

    Am cautat din curiozitate sa vad ce face ultimul patch, pentru ca nu am vazut imbunatatiri in multiplayer cu privire la "party up". Nu am ramas deloc surprins cand am vazut ca practic nu face nik.


    Amber Green (ATVI_Amber) on Twitter

    @CloudGraywords Activision here 1.04 Network functionality related to friend invites;still may not work until we finish some back end config.

    Am sa intru si diseara sa-mi iau 1.5, maine 1.6 and so on ...

  6. #1106 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Misiunea cu Price din MW1, revine in 2, dar in Spec-Ops si putin modificata. Sunt alte personaje si cativa sniperi ascunsi, in ghillie. Nu m-am gandit vreodata ca o sa ajung sa joc ca sniper urmarind unde se misca iarba sau sa incerc sa vad reflexia lunetei. Superb.

  7. #1107 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Ce level sunteti ?

  8. #1108 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Prestige 1

  9. #1109 SP
    Member duallcore's Avatar
    Eu lvl 12

  10. #1110 SP
    Member Vami's Avatar
    Am jucat aseara cu MisterJuice spec-ops marfa misiunile ! Mai ales cea pe zapada in care trebuie sa te furisezi.

  11. #1111 SP
    Member Dante's Avatar
    stiti vreun headset bluetooth pe care sa-l pot agata de gulerul tricoului? nu pot folosi unul pe ureche deoarece pe urechi am casti d-alea mari. deci ma intereseaza decat sa functioneze ca microfon ca sa ma puteti auzi voi, eu auzindu-va in casti.

    sau sa iau oricare si sa-l las undeva langa mine? am vazut ca majoritatea au raza de actiune cativa metri

  12. #1112 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    A fost fain aseara ,pacat ca sistemul de party nu functioneaza cum trebuie inca,nu stiu ce a rezolvat patch-ul 1.4 asta dar eu nu vad nici o imbunatatire

  13. #1113 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Prestige 1
    Deja???... il ai pe x360?

  14. #1114 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Da, sunt multi care au deja prestige... Chiar si 2

    Eu am level 0

  15. #1115 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Va invidiez ca va gasiti atat de mult timp liber pentru jocul asta...

  16. #1116 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Deja???... il ai pe x360?
    Nu mai crede orice Cum sa ajung deja la prestige? Poate daca eram Ronan. Cred ca sunt level 15.

  17. #1117 SP
    Member Dante's Avatar
    nu e chiar imposibil. eu in 23 de ore am ajuns 43 cred pe ps3. pe xbox se putea mai sus avand in vedere cele cateva zile in plus de joaca

  18. #1118 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Pai eu nu sunt domnu' fan Counter Strike cu perks. Joc pentru prietenii de pe live cand am si eu loc in echipa.

  19. #1119 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Quote Originally Posted by Nonelito View Post
    Va invidiez ca va gasiti atat de mult timp liber pentru jocul asta...
    Nu avem timp Nonelito ,...dar ne facem..aseara am parasit arena la 12 noaptea..nu mai puteam ...in rest 4 dimineata....si a2a zi la munca...asta e, sacrificii....
    Lvl..52 -1day -6h

  20. #1120 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Chiar ce am terminat si eu campania, jocul este bun si cu actiune intensa dar grafica nu este la ceea ce ma asteptam. Cred ca in review facut de cei de la gametrailers se amintea ca grafica are un detaliu care numai uncharted 2 o egaleaza. Ei de unde si pana cand atata detaliu la mw2? Doar nivele din washington m-au lasat gura casca in rest chiar am fost dezamagit de unele fundale precum cerul si muntii. In fine, sa vedem cum e multiplayer si spec ops.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 141 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts