Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 141 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 ... LastLast
Results 1,141 to 1,160 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #1141 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Eu ma intreb asta la toate jocurile de pe PS3 de ce nu exista optiune de instal pe HDD!?
    Cine stie? Microsoft a rezolvat problema elegant. Astia, in general, au viteza melcului turbat. Cert este ca MW2 este primul joc, unde chiar si nevasta-mea m-a intrebat "ce naiba face consola asa?"

  2. #1142 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Offtopic: probabil nu e nevoie.
    K ultimul off topic promit.
    Pai eu consider ca e nevoie fiindca asa lungesc durata de functionare a blocului optic.Nu zic ca sa fie obligatoriu install pe hard disk dar macar optional acolo ca la X360,pt cine vrea sa si-l instaleze,dar se pare ca bosii de la Sony nu vor

  3. #1143 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    Din partea mea tu poti sa te joci mw2 cu grafica de tetris ca nu ma intereseaza ce preferinte ai tu,eu il aprobam pe Logix cand vorbea de grafica,si nu trebuie sa urmaresti pixel cu pixel ca sa veci glitchuri in jocul asta.La ferestre / arme / vegetatie ...grafica seamana cu un joc din 2000,daca se vroia de top 5 erau atenti la grafica cum au fost la sunet unde e superb facut.Incearca sa respecti si parerile altora ...ca e forum nu situ cu jocuri a lui mo.Banuiesc ca tu tii ochii inchisi cand joci ..nu de alta da nu trebuie sa stai cu lupa sa vezi armele si ferestrele in joc cum sunt facute din punct de vedere grafic.
    Am insinuat prin postul meu ca nu respect parerea ta? Doar ma amuz cand va vad cum va bateti in pixeli, in grafica, in cartoane etc. Sunteti fani Bad Company pe care sunt sigur ca o sa il laudati pana in panzele albe, iar MW este un joc de pierdut timpul pana atunci. Cand e jocul pe gustul vostru, vai ce magari au dat doar 9.99 in loc de 10, cand nu este, pfoai, prea mare nota; astia sunt orbi, cred ca l-au jucat cu tv-ul inchis. Si tin sa te contrazic, este grafica de HC 2000, nu an 2000.

  4. #1144 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Daca nu imi placea jocul...nu il mai jucam,am zis intr-un post anterior ca grafica in unele locuri e sub orice critica,dar jocul e fenomenal.Ca sunt eu atent la grafica nu inseamna ca nu e GOTY si nu se mai vinde,e doar o parere,si ca puteau sa fie mai atenti la grafica cum au fost la sunet.

  5. #1145 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pai nu prea puteau sa fie mai atenti la grafica, pentru ca au folosit acelasi engine. Atat poate.

  6. #1146 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Fiecare avem afinitati pentru anumite jocuri/genuri, de aici si parerile contradictorii. Decizia si adaptabilitatea sta la baza universului in care traim. Acel "cel mai" pentru cineva, este "asa si asa" pentru altul, limita fiind trasata de respect. Eu de exemplu, consider Gran Turismo, cel mai bun joc de racing si nu voi accepta nimic peste el, dar il respect pe cel care spune ce este praf. Il respect si il compatimesc.

    gata, am plecat la spec-ops

  7. #1147 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Nu mai crede orice Cum sa ajung deja la prestige? Poate daca eram Ronan. Cred ca sunt level 15.
    Ahhh...pacaliciule...m-ai mintit. Eu am lvl 25...deocamdata

  8. #1148 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Se face asa greu lvl? La Call of Duty 4 am avut 41 in 2 zile

  9. #1149 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Este un joc facut sa fie intens, cu multe personaje si obiecte si cu si mai multa actiune de toate felurile pe ecran, iar pentru asta au trebuit sa accepte anumite compromisuri legate de finetea detaliilor ca sa-l faca sa ruleze in 60 fps constant.
    Este incredibil de greu sa utilizezi cei 512 MB ai unei console atat pentru RAM si texturi video, cat si pentru functionalitate dashboard/xmb si sa faci jocul sa ruleze atat fluent indiferent de scenariu, asa ca cel mai bine e sa-i apreciem pe producatori ca au putut sa livreze o astfel de experienta care o depaseste pe precedenta din toate punctele de vedere, imbunatatindu-si propriul record.
    Nu cred ca e cineva pe-aici care-si doreste ca MW2 sa fi aparut peste 3-4 ani doar ca sa arate mai bine.

  10. #1150 SP
    Member geo971986's Avatar
    fratilor nu e chiar nimeni pe aici pe ps3 cu care sa fac special ops? am dat add la vreo 15 de pe aici si toti au altceva mai bun de facut cu o singura exceptie care nu l-am mai vazut online de vreo 2 zile

  11. #1151 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Ma bag eu dupa ce joc meciul de FIfa ..

  12. #1152 SP
    Member geo971986's Avatar
    mai era cineva cu fifa lol ...ok te astept

  13. #1153 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    ok

  14. #1154 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Acum am terminat și eu jocul. E GG (nu se compara, la dificultate, cu celelalte).

    ...oki, i'm done here. Now...back to Tekken 6!

  15. #1155 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Stie cineva daca exista splitscreen in versiunea de PC ?

  16. #1156 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu exista

  17. #1157 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Eu nu inteleg ce atata tam-tam cu grafica? Voi stati si va uitati la arme sa vedeti daca lipseste un pixel pe incarcator in momentul animatiei de reincarcare sau va uitati sa nu va impuste unul din cei 10-15 inamici prezenti odata pe ecran, care trag in tine?

  18. #1158 SP
    Member justamodel's Avatar
    Eu nu inteleg ce atata tam-tam cu grafica? Voi stati si va uitati la arme sa vedeti daca lipseste un pixel pe incarcator in momentul animatiei de reincarcare sau va uitati sa nu va impuste unul din cei 10-15 inamici prezenti odata pe ecran, care trag in tine?
    Clar la grafica ca doar are auto aim

  19. #1159 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Mi-a iesit de cateva ori in seara asta, am avut probleme cu netul. Nici nu stiu daca am apucat sa fac 2-3 jocuri . Ne vedem maine seara.

  20. #1160 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Nu cred ca e de la tine, e rupt rau...eu am cedat psihic

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 141 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 68 108 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts