Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 141 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast
Results 81 to 100 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #81 SP
    Member reborn2603's Avatar
    "Bullets ricochet off now and grenades rolling of a staircase or slope downwards as in real life would go"
    Chestia asta mi se pare extrem de interesanta.
    Arme mai multe...moduri noi...mult mai e pana in toamna

  2. #82 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Geoff Keighley has rather cryptically announced that Modern Warfare 2 fans “won’t want to miss” Microsoft’s E3 press conference that is now only three hours and five minutes away.
    “Gloomy day in LA, but it’s off to the Xbox press briefing I go. Modern Warfare 2 fans won’t want to miss it,” he tweeted.
    Now, why is that, we wonder? Stupidly excited, we are.

  3. #83 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Arata extraordinar

  4. #84 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Chiar a fost actual gameplay footage din Modern Warfare 2

  5. #85 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Nu stiu cati dintri voi a vazut acest trailer:

    Uitativa cand primeste un glont,cum apare sange pe ecran,nu stiu dar mie mi se pare o prostie,sa nu zic pe veteran,ca nu o sa mai vezi nimic,voi ce parere aveti ?

  6. #86 SP
    Member sentyno's Avatar
    Eu l`am vazut pe asta care in proportie de 99% e fel din cate am vazut eu .
    Dar probabil in asta cel din spatele consolei e un fel de Boris the bullet dodger =) (snatch )

  7. #87 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Absolut superb...dar nu mai pot...ce grea e asteptarea

    PS:Nu am vazut nici-o grenada in acest video-game...eram curios cum se aude explozia acestora

  8. #88 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Nu stiu cati dintri voi a vazut acest trailer:
    Modern Warfare 2 Video Game, E3 09: Extended Gameplay Cut | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
    Uitativa cand primeste un glont,cum apare sange pe ecran,nu stiu dar mie mi se pare o prostie,sa nu zic pe veteran,ca nu o sa mai vezi nimic,voi ce parere aveti ?
    asta asa e ..e putin exagerat cu sangele ala pe ecran..mai ales ca o sa apara des.
    Si parca e suc nu sange la ce culoare are

  9. #89 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Nu stiu cati dintri voi a vazut acest trailer:
    Modern Warfare 2 Video Game, E3 09: Extended Gameplay Cut | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
    Uitativa cand primeste un glont,cum apare sange pe ecran,nu stiu dar mie mi se pare o prostie,sa nu zic pe veteran,ca nu o sa mai vezi nimic,voi ce parere aveti ?
    Nici pe mine nu ma incanta sangele ala pe ecran Eu am avut impresia ca e de culoare roz

  10. #90 SP
    Member Energizer's Avatar
    Jocul e frumos dar...soldatii sunt in numar mare si te nimeresc foarte putin, sangele e pe tot ecranul chiar daca dispare repede...si faza cu snowmobilul...c'mon people! Raman la concluzia ca e frumos jocul dar mai au de rezolvat unele chestii la el.

  11. #91 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Energizer View Post
    Jocul e frumos dar...soldatii sunt in numar mare si te nimeresc foarte putin, sangele e pe tot ecranul chiar daca dispare repede...si faza cu snowmobilul...c'mon people! Raman la concluzia ca e frumos jocul dar mai au de rezolvat unele chestii la el.
    Sunt sigur ca nu era dificultatea Veteran. Si cum orice joc din aceasta serie se joaca pe veteran pentru a simti intr-adevar ca esti acolo, sunt sigur ca nu vom fi dezamagiti legat de asta.

  12. #92 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Va fi cu siguranta Game of the Year 2009. Precomada!!!

  13. #93 SP

  14. #94 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Nu ma mai uit la preview-urile astea pentru ca in momentul cand o sa cumpar jocul, ma gandesc sa nu fie putine lucruri despre care nu o sa mai stii in joc. Aproape toate lucrurile ni se dezvaluie pana la momentul lansarii.

  15. #95 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Zvonuri:
    ---Se pare ca seria Call of Duty va fi facuta de acum inainte NUMAI de Treyarch. Iar IW se va ocupa de Modern Warfare.
    De acum inainte in fiecare noiembrie va aprea un Call of Duty (sau un Modern Warfare)
    Call of Duty 7 in dezvoltare si story-ul se va baza pe Razboiul Rece data lansarii fiind Noiembrie 2010---

    Cam de asta se vorbeste dar am cateva intrebari:
    Daca MW nu mai face parte din seria CoD atunci nu ar trebui sa urmeze CoD 6 instea of 7???
    Si inca ceva: Ce story o sa aiba Modern Warfare 3?
    In fine.

  16. #96 SP
    Banned ResidentEvil's Avatar
    de unde sa stim noi ce story o sa aiba MW3 ? lucram la IW?

  17. #97 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Zvonuri:
    ---Se pare ca seria Call of Duty va fi facuta de acum inainte NUMAI de Treyarch. Iar IW se va ocupa de Modern Warfare.
    De acum inainte in fiecare noiembrie va aprea un Call of Duty (sau un Modern Warfare)
    Call of Duty 7 in dezvoltare si story-ul se va baza pe Razboiul Rece data lansarii fiind Noiembrie 2010---

    Cam de asta se vorbeste dar am cateva intrebari:
    Daca MW nu mai face parte din seria CoD atunci nu ar trebui sa urmeze CoD 6 instea of 7???
    Si inca ceva: Ce story o sa aiba Modern Warfare 3?
    In fine.
    MW3 nu e nici macar in stadiul de proiect, iar astea sunt doar zvonuri

  18. #98 SP
    Member psycho-07's Avatar
    abia astept sa apara

  19. #99 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    poate fac un alt CoD, dar nu e neaparat continuarea MW...

  20. #100 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Fusai doar sarcastic + ca intradevar sunt numai zvonuri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 141 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts