Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 31 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 LastLast
Results 561 to 580 of 610

Thread: Console Games - Donatii

  1. #561 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Nu exista plata prin SMS, o parte din bani ar ajunge la oprator si nu este benefic pentru site. Concentreaza-te un pic cand scrii, dai impresia de ...

  2. #562 SP
    Junior Member MCV1's Avatar
    Da stiu dar ma grabeam si nu m-am uitat la ce am scris,doar am postat repede inainte sa imi reiau treaba.Oricum imi pare rau ca nu va pot ajuta dar asta e nu am ce sa fac

  3. #563 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Nu trebuie sa ai 18 ani ca sa depui bani pe un cont Raiffeisen Bank. Am depus in trecut (chiar si in contul lui MonkY) fara probleme, minor fiind

  4. #564 SP
    Junior Member MCV1's Avatar
    Stiu dar trebuie aprobare de la un parinte sa faci paypal ca trebuie sa semneze un document(si la cum sunt ai mei nu vor sa ma lase sa fac cont)

  5. #565 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Te duci la bancă, dai contul și buletinul și poți depune bani, indiferent de sumă.
    Trebuie să ai peste 14 ani, adică să ai buletin.

  6. #566 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by MCV1 View Post
    Cu toate ca sunt junior member si nu sunt atat de vechi ca utilizator imi place acest forum si nu as vrea sa piara.As vrea sa donez dar din pacate am sub 18 ani si nu am cum sa fac rost.Acum nu pot sa ma uit prin istoria acestui thread dar e vreo modalitate de plata prin sms ca altcumva ni pot plati(scutati-ma ca nu ma pot uita dar chiar nuam)
    Cred ca ai trecut data nasteri gresit in profil.

    Later Edit: Incepand de astazi (01.05.2009) avem si cont IBAN in care se pot face donatii. Contul IBAN - Raiffeisen Bank este RO77 RZBR 0000 0600 1160 1080 si beneficiar Cristina Kelemen (dupa ce efectuati transfer de bani in acest cont va rog sa-mi dati un PM cu numele si suma depusa.) Multumim.
    Asta este din primul post al threadului

  7. #567 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ...nu-l mai incurajati, va rog.

  8. #568 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thx goes to diak pentru donatie! Respect!

  9. #569 SP
    Member popteodor's Avatar
    Am pus si eu prin paypal 20€.
    O mica parte comparat cu cat m-a ajutat site-ul .

  10. #570 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Hai ca se poate... inca putin!

  11. #571 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    inca vreo 220 EUR si suntem gata!

  12. #572 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    am donat si eu 5 euro via paypal...din pacate stau cam prost cu banii in perioada asta...daca mai fac rost...o sa mai donez.

  13. #573 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    am donat si eu 5 euro via paypal...din pacate stau cam prost cu banii in perioada asta...daca mai fac rost...o sa mai donez.
    Multumim! Fiecare banut conteaza!

  14. #574 SP
    Junior Member 3dspot's Avatar
    poi casa poti plati online trebuie ca banka sa iti activeze cardul pt plati online
    atat tot si nu te costa nimic

  15. #575 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by 3dspot View Post
    poi casa poti plati online trebuie ca banka sa iti activeze cardul pt plati online
    atat tot si nu te costa nimic
    Ai rupt limba română

  16. #576 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Cred ca a folosit google translate... Dar sa nu-l descurajam ca a vrut sa ajute. La comunicarea mesajului mai trebuie lucrat, but nothing it can't be fixed. Nu 3dspot?

    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Ai rupt limba română

  17. #577 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Cred ca a folosit google translate... Dar sa nu-l descurajam ca a vrut sa ajute. La comunicarea mesajului mai trebuie lucrat, but nothing it can't be fixed. Nu 3dspot?
    Daca nu e român imi cer eu scuze

  18. #578 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Daca nu e român imi cer eu scuze
    Nu cred ca e cazul...

  19. #579 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Tot respectul pentru shorinnn, eneea si TheProfessoR care au facut Donatii sau luat Premium Membership chiar daca nu suntem in perioada in care avem cutitul la os. Si mai ales vara, cand lumea de obicei strange pentru concedii si vacante. E mare lucru sa stii ca unii se gandesc la comunitate chiar si in aceste momente. Multumim pentru suport!

  20. #580 SP
    Member eneea's Avatar
    Pai nu vreau sa mai ajungem in perioade in care sa avem cutitul la os, si de cateva ori pe an isi permite fiecare sa renunte la cateva beri

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 31 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 LastLast

Similar Threads

  1. If console games would be pr0n... By MonkY in forum Console Club
    Replies: 13 Last Post: 01-07-2011, 00:52
  2. Console Fighting Games By MonkY in forum Console Club
    Replies: 13 Last Post: 22-01-2009, 19:06
  3. Primul post pe Console Games... By MonkY in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 03-08-2008, 23:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts