Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 15 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 287

Thread: The Evil Within

  1. #201 SP
    Member Ramon's Avatar
    Daca n-ai mai jucat Resident Evil, poti sa zici ca seamana cu Alan Wake. Dar gameplayul e clar Resident Evil. Sunt niste diferente.

  2. #202 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Nu prea are legatura cu Alan Wake.

    @darkr3surrecter, da, jocul este bun. Parerea mea este sa ti-l cumperi.

    Eu i-am acordat o noua sansa si pot sa spun ca dupa capitolul 3, lucrurile se schimba total si ma repet, atmosfera este una incredibila!

  3. #203 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Adica xper vrei sa spui ca l-ai terminat pe AKUMU? That's one hit...you are dead
    In cazul acesta...jos palaria, you're the man

  4. #204 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Si l-am terminat
    Attached Images Attached Images photo-0002.jpg

  5. #205 SP
    Member xper's Avatar
    @ilie11 Este usor dupa ce te obisnuiesti cu micarile AI-ul. Mai greu este atunci cand joci pe akumu fara upgrades,fara cheite etc sau poate doar cu pistolul, am vazut pe yt pe cineva care a terminat jocul asa, deci se poate.

  6. #206 SP
    Member eneea's Avatar
    Ieri am terminat si eu jocul pe Survival, foarte frumos a fost si cum s-a mai zis, mie mi-a adus aminte de Alana Wake.
    Sa vad poate reusesc sa-i fac un review

  7. #207 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  8. #208 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Eu sunt nou in lumea consolelor asa ca am inceput cu PS4. Evident inainte nu am jucat nimic genul survivor horror. Primul pe care l-am jucat dar nu pot zice ca e horror e The Last of Us Remastered. Si pot spune ca asta e mult mai scarry si interesant. Imi pare bine ca l-am cumparat.

  9. #209 SP
    Member BlackGremlin's Avatar
    Este demo available pe steam in caz ca vreti sa-l incercati.Save 15% on The Evil Within on Steam

  10. #210 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Dupa primele 3 capitole pot spune ca il ador, o surpriza EXTREM de placuta. Stiam ca Shinji Mikami nu are cum sa dezamageasca. Am un vibe rasunator de Resident Evil 4 combinat cu primele din serie. Daca sunteti fani survival horror, n-ati jucat ceva mai bun de ani de zile!!! Nu stati pe ganduri!!
    Grafica nu e top notch necst jen bull, dar orientarea artistica si micile trucuri folosite de regizor sunt absolut impresionante. Are momente unde tinde spre fotorealism, spre exemplu inceputul capitlului 3 cand am intrat in satul acela. Mi s-a facut pielea de gaina!! Superb!!

  11. #211 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    O intrebare ... sunt cativa pe aici care l-au luat pt PS3 ? , nu de alta dar la Altex apare ca stoc epuizat ... si din cate am vazut pe bazar ... nu s-a pus absolut nici un exemplar SH ... is it that colectable ???

    Cum se misca pe PS3 , camera ok ?

  12. #212 SP
    Member SavePluto's Avatar

  13. #213 SP
    Member geo971986's Avatar
    ch. 5 akumu...pana aici a fost decent. L-a terminat careva (pe akumu)?

  14. #214 SP
    Member BlackGremlin's Avatar
    L-a terminat userul xper.

  15. #215 SP
    Member xper's Avatar
    Am facut un mic
    pe youtube cu unele momente "grele" din joc , sper sa va ajute. Postati care gasiti metode mai bune sau glitch-uri,gamebraker-uri etc . Mersi!

  16. #216 SP
    Member geo971986's Avatar
    Fire bolts de unde le obtii?

  17. #217 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Same here, de unde naiba ai incendiary bolts? Doar pe AKUMU sunt sau ce ?
    And,xper, you make it look so easy...damn

  18. #218 SP
    Member xper's Avatar
    Mi se pare ca Fire Bolt si Poison Bolt vin ca DLC-uri din acel Fighting Chance Pack deci e cam cheating nici nu am realizat asta pana acum am crezut ca e normal doh lol.

  19. #219 SP
    Member SavePluto's Avatar
    L-am terminat pe casual, un joc foarte bun , cu o atmosfera superba, true survival horror. Recomand

  20. #220 SP
    Junior Member DarthhNik's Avatar
    L-am terminat si eu, dupa 3 saptamani, tot pe casual. Cel mai bun joc din punct de vedere grafic pe care l-am jucat, chiar si peste The Last of Us Remastered, cu mult.Unele boss battles au fost prea grele, iti dadeau dureri de cap, insa, dupa capitolul 10 nu m-am mai putut opri din jucat. Asa da joc next-gen, 9-9.5 din partea mea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 15 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Evil Within anuntat By Dant3 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 23-04-2013, 13:51

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts