Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 47 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast
Results 341 to 360 of 926

Thread: Watch Dogs

  1. #341 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ne face Gameshop o surpriză? Tocmai m-au sunat să confirm pre-comandă pentru ediția DEDSEC (PS3), oare a ajuns deja în stocurile retailerilor? Dacă-i așa, sper ca Altex să livreze cu câteva zile înainte de lansare, așa cum ne-au obișnuit în ultima vreme

  2. #342 SP
    Member legokid220's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Ne face Gameshop o surpriză? Tocmai m-au sunat să confirm pre-comandă pentru ediția DEDSEC (PS3), oare a ajuns deja în stocurile retailerilor? Dacă-i așa, sper ca Altex să livreze cu câteva zile înainte de lansare, așa cum ne-au obișnuit în ultima vreme
    E prima oara cand dau pre-order la un joc. Chiar ei il livreaza cu cateva zile inainte? nu de alta dar am inceput sa numar zilele sunt tare nerabdator pt jocu asta.

  3. #343 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Da, au fost cazuri în care Altex a livrat anumite titluri înainte de data lansării oficiale.

  4. #344 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Ne face Gameshop o surpriză? Tocmai m-au sunat să confirm pre-comandă pentru ediția DEDSEC (PS3), oare a ajuns deja în stocurile retailerilor? Dacă-i așa, sper ca Altex să livreze cu câteva zile înainte de lansare, așa cum ne-au obișnuit în ultima vreme
    Si eu am fost sunat si am confirmat pre-order-ul pt DedSec Ed. PS3.

    Stiti cumva daca va avea optiunea de cross-buy pt PS3 asa cum au avut si Assassins Creed 4 si COD Ghosts?

  5. #345 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Stiti cumva daca va avea optiunea de cross-buy pt PS3 asa cum au avut si Assassins Creed 4 si COD Ghosts?
    Nu are. Trebuie cumparat separat.

  6. #346 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Nu are. Trebuie cumparat separat.
    Sigur? Au comunicat oficial asta?

  7. #347 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    In urma amanarii a fost scos din programul de upgrade digital:

    PlayStation Store Update – PlayStation.Blog

    + KomixZone on April 29th, 2014 at 2:10 pm said:
    why isn’t there a digital upgrade price for Watch_Dogs? I pre-ordered the PS3 version before the delay because of the digital upgrade program that Watch_Dogs was included in.

    + Kristine Steimer on April 29th, 2014 at 3:21 pm said:
    I believe it was removed from the digital upgrade program when the game was delayed, see the note at the top of this post: How to Upgrade Select PS3 Games to Their PS4 Versions – PlayStation.Blog

    Feel free to contact customer service if you want to try and switch your pre-order to PS4:
    https://support.us.playstation.com/app/contact_options

  8. #348 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Mda...

    Am pre-order la DedSec si de PS3 si de PS4. Problema este ca inca nu am PS4 si nici nu intentionez sa-l iau prea curand (backlog-ul e mare si nici cea mai mica urma de backward compatibility) dar varianta de PS3 din ce am vazut e prafff fata de PS4.

    Ce propuneti?

  9. #349 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    PC

  10. #350 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    PC
    Niciodata. Suntem pe consolegames, nu computergames. Plus ca nu se merita sa mai ai PC in ziua de azi, pt ca an de an trebuie sa bagi bani in upgrade-uri si-ti iei 3 console next-gen cu banii care ii bagi in el. Chiar si dc esti hardcore gamer si tot nu se merita.

  11. #351 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Xbox One
    Eu zic sa nu-l cumperi deloc, pana la sf anului ajunge la jum. de pret, vezi AC4

  12. #352 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Ar fi si asta o varianta.

  13. #353 SP
    Admin MonkY's Avatar
    FishyBon3: cred ca ai gresit forumul

  14. #354 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu l-am gresit...doar mi-am expus opinia.

  15. #355 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Man, eu intrebam de PS3 sau PS4, ATAT -> nu xbox one, PC etc. Daca voi aveti mult timp liber sa raspundeti pe langa, sau timp de facut caterinca la care radeti numai voi, e treaba voastra...

  16. #356 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Ne face Gameshop o surpriză? Tocmai m-au sunat să confirm pre-comandă pentru ediția DEDSEC (PS3), oare a ajuns deja în stocurile retailerilor? Dacă-i așa, sper ca Altex să livreze cu câteva zile înainte de lansare, așa cum ne-au obișnuit în ultima vreme
    Nu, niciun retailer nu va livra inainte de data oficiala de lansare. Sunt evenimente de lansare planuite pentru data de 27.05, urmariti retailerii dvs favoriti.

  17. #357 SP
    Banned asperas's Avatar
    Cu Watch Dogs nu ar trebui sa ne agitam, pentru ca mai toti avem cunoscuti pe la Ubi iar daca nu apar ei singuri!Daca nu vorba lui Dante,se ieftinesc repede jocurile Ubi asa ca..?Cat am platit unii dintre noi ''disperati'', pentru Far Cry 3 si cat costa acum full packet ala cu toate jocurile..

  18. #358 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Watch_Dogs - Character trailer


  19. #359 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Nu, niciun retailer nu va livra inainte de data oficiala de lansare. Sunt evenimente de lansare planuite pentru data de 27.05, urmariti retailerii dvs favoriti.
    RvsS dc spui ca nici un retailer nu va livra inainte de aparitie?De la Altex am primit acum 1 an Fifa cu 2 zile inainte de lansare....

  20. #360 SP
    Member colossus's Avatar
    Asta e cel mai reusit trailer de pana acum ..

    OFF : Daca la capitolul grafica au fost probleme ,la partea cu story-ul se pare ca se descurca bine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 47 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 ... LastLast

Similar Threads

  1. Coperta Watch Dogs By CatalinTwist3R in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 26-06-2014, 21:05
  2. Watch Dogs - PC By MonkY in forum Jocuri PC
    Replies: 64 Last Post: 21-06-2014, 06:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts