Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 47 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast
Results 541 to 560 of 926

Thread: Watch Dogs

  1. #541 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Mie au ținut să îmi precizeze că s-ar putea să existe o întârziere de maxim o zi pentru că au extraordinar de multe livrări de făcut la acest produs în urma pre-comenzilor. Fingers crossed.
    Da, eu i-am sunat pe Altex acum si mi-au spus ca vor livra jocul in 24 de ore de la confirmarea comenzii. Adica posibil poimaine... Cand o intreb pe domnisoara de la telefon daca nu putem considera apelul meu ca pe o confirmare - eu vrand sa primesc jocul on launch date, ca de-aia am facut precomanda - imi spune ca nu, trebuie sa am sune ei . Cand o intreb daca pot veni cu print dupa precomanda in magazin si sa ridic jocul maine, imi spune ca nici asta nu se poate, ca ei au stocuri diferite pentru precomenzi, ca si cum asta ar trebui sa fie problema mea .

    Nu i-am mai spus ca shopto livreaza international in asa fel incat sa ajunga jocul on launch date, ca nu mai avea sens - sistemul lor e mult prea cretin si prea departe de a fi functional...

  2. #542 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    MERGI linistit in magazin si ti-l iei...asta daca esti din Bucuresti (verifici stocul apasand butonul "rezerva in magazin")

  3. #543 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Mulțumesc, eu am deja pre-order. Sau pot sa mai fac chestia asta acum din meniul de pre-order? Sa ma uit.

    Ok, m-am uitat - ori sunt eu chior ori nu se mai poate rezerva în magazin după pre-order... Va asta am incercat sa fac, sa modific pre-order-ul...

    Mulțumesc, oricum, îl iau mâine din magazin.

  4. #544 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Pana maine nu cred ca or sa apara stocurile .

  5. #545 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Watch Dogs se poate rezerva in magazin in Bucuresti. Verificati acum sa vedeti ca merge.

    Edit: inca ceva, editiile speciale de Watch Dogs nu vor fi disponibile in magazinele Altex/MG. Vor fi onorate precomenzile pentru aceste editii, apoi daca mai ramane stoc le puteti comanda de pe site...cel putin asa am aflat de la bo$$i

  6. #546 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Dap, se poate rezerva si e disponibil doar in Grand Arena Mall... Pentru cei la fel de puzzled ca si mine, se pare ca e un mall in Berceni...

    Nu, nu bat drumul pana acolo. Cred ca mai bine il iau de la Emag maine seara si Altex can suck it, complica prea mult un lucru foarte simplu.

  7. #547 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Off: Mai apăsați și voi pe "enter" la posturile kilometrice, sunt greu de urmărit fără nici o urmă de formatare.

  8. #548 SP
    Junior Member zyx1141's Avatar
    Quote Originally Posted by Kratos View Post
    zyx1141: mai da ceva detalii despre crafting te rog. Suna interesant si nu am gasit mare lucru despre asta.
    Pt blackout si jam coms trebuei sa aduni sau sa cumperi circuite.
    mai sunt Focus Boost, care presupun ca iti da un plus de energie sa alergi si sa tintesti, iti trebuei ceva medicamente carele cumperi de pe la drugs store sau le gasesti
    IED care cred ca e un fel de puls electromagnetic
    Si inca cateva iconite care nu imi apar acum cu iconita unei explozii...probabil ceva C4...

  9. #549 SP
    Junior Member Frenchie's Avatar
    Quote Originally Posted by zyx1141 View Post
    IED care cred ca e un fel de puls electromagnetic
    It's a sticky bomb.

  10. #550 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Ce bine arata interiorul cladirilor watch_dogs - Jiffier gifs through HTML5 Video Conversion. .

  11. #551 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Cum de jocul apare azi, dar inca nu am vazut review-uri pe nicaieri?

  12. #552 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Inca nu e "azi" peste ocean.

  13. #553 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Embargoul expira astazi, probabil ca vor aparea recenzii pe site-urile mari cand se face marti si peste ocean

    p.s. pfff, maaan, tudy was faster

  14. #554 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Ce incerc sa spun e ca pe la casele mai mari apar review-urile inainte de lansarea oficiala cu zile.

  15. #555 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    da, in situatia in care nu este un embargou impus de distribuitor. Acum exista asa ceva, e anuntat.

    ---------- Post added 27-05-2014 at 01:22 ----------

    Si iata si primul review aici, cel putin primul citat de metacritic. E destul de ok pentru cine mesteca putina franceza si contine si-un link catre un material comparativ PS4/ Xbox One

  16. #556 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Oarecum related pentru că mai avem atât de puțin de așteptat până la lansarea oficială.

    -

    Și related: album cu screenshots 4K, deschideți linkurile în new tab/window. Nimic spectaculos însă, poate din cauză că nu au gândit texturile pentru 4K?
    Attached Images Attached Images c00ecc785b1b9c60173e486ed97f4859.jpg

  17. #557 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Erm..so..aveam preorder pe PS Store.. Vad ca pana la urma cica ar fi toti cei 22GB descarcati pe consola (poate dupa-amiaza chiar s-a dld tot, nu doar 3,5 GB - asta ar explica viteza aparent a melcului), dar nu vrea sa ruleze - licenta blocata.

    Adica cele 2 variante din Store (Classic Ed si Deluxe Digital Ed) nu mai au optiune de pre-order si nici buy, iar ce am eu descarcat are lacatzel. Smooth.....

  18. #558 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Erm..so..aveam preorder pe PS Store.. Vad ca pana la urma cica ar fi toti cei 22GB descarcati pe consola (poate dupa-amiaza chiar s-a dld tot, nu doar 3,5 GB - asta ar explica viteza aparent a melcului), dar nu vrea sa ruleze - licenta blocata.

    Adica cele 2 variante din Store (Classic Ed si Deluxe Digital Ed) nu mai au optiune de pre-order si nici buy, iar ce am eu descarcat are lacatzel. Smooth.....
    S-a rezolvat prin Cancel Preorder + cumparat normal. N-a mai fost nevoie de download, deci era tot pre-loaded, chiar daca Sony au anuntat ca nu va fi.

    Pe de alta parte aviz amatorilor de preorders, pana apare Destiny cu preload pus la punct, nu merita sa faceti preorder ca s-ar putea sa fie probleme.

  19. #559 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    uploadfromtaptalk1401157433134.jpg


    Primele impresii:
    - grafica e OK, intr-adevar ziua parca nu are shading-ul f bine realizat, dar noaptea se aseamănă cu Infamous SS.. Nu mi se pare deloc asa rea cum se tot vb pe net
    - orasul imi pare foarte viu, imi place mai mult atmosfera decat in GTA5.. la asta contribuie si detaliile ca cel din poza atasata
    - controlul masinilor e ok-ish, putin cam arcade pt gustul meu (undeva intre GTA5 si Sleeping Dogs).. traficul pare un pic artificial, in sensul ca soferii sunt "prea calmi" nu sar la bătaie (ah, nu cred că există bătaie ca in GTA) daca le lovesti masina, par mai robotizati...

  20. #560 SP
    Member Buyk's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Attachment 222909


    Primele impresii:
    - grafica e OK, intr-adevar ziua parca nu are shading-ul f bine realizat, dar noaptea se aseamănă cu Infamous SS.. Nu mi se pare deloc asa rea cum se tot vb pe net
    - orasul imi pare foarte viu, imi place mai mult atmosfera decat in GTA5.. la asta contribuie si detaliile ca cel din poza atasata
    - controlul masinilor e ok-ish, putin cam arcade pt gustul meu (undeva intre GTA5 si Sleeping Dogs).. traficul pare un pic artificial, in sensul ca soferii sunt "prea calmi" nu sar la bătaie (ah, nu cred că există bătaie ca in GTA) daca le lovesti masina, par mai robotizati...
    Și-a făcut vreun update ceva dupa ce l-ai copiat?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 47 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast

Similar Threads

  1. Coperta Watch Dogs By CatalinTwist3R in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 26-06-2014, 21:05
  2. Watch Dogs - PC By MonkY in forum Jocuri PC
    Replies: 64 Last Post: 21-06-2014, 06:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts