Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 47 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 ... LastLast
Results 721 to 740 of 926

Thread: Watch Dogs

  1. #721 SP
    Member dtancu's Avatar
    Chuck Norris edition ftw

  2. #722 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce criminala mi se pare imaginea asta. Am realizat si eu, in joc, faptul ca app 0.5 cm (pe ecran) din masina nu are coliziune si trece prin alte obiecte, dar credeam ca vad yo prost.
    Attached Images Attached Images watch-dogs-ps3-directfeed-2.png

  3. #723 SP
    Admin MonkY's Avatar
    razvanrazy: n-am patit (inca) niciodata asta pe X1... ba chiar ma enervez ca se "agata" de fiecare coltisor posibil masina, asta in timp ce la cate un impact frontal aproape nu simte nimic...

  4. #724 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Umm nu stiu daca ati observat, dar timpul in joc "trece" atunci cand se misca Aiden. Uitati-va cu atent la lumina soarelui si la umbre. Se misca doar o data cu Aiden. Daca il lasi pe Aiden pe loc si te intorci peste o juma de ora, e tot ziua... Daca te agiti 5 min, vine noaptea.. De ce ai programa asa ceva?

    Ma gandesc ca au preferat sa nu observi cum se misca umbrele nerealist în timp ce stai pe loc si admiri peisajul, iar cand te misti esti atent la alte chestii.

    ---

    Nu stiu de ce nu au facut reflexiile cum trebuie in geamuri, pt ca in baltile de apa reflexiile sunt OK... Consumau memorie prea multa or what?

    ---

    Imi place că masinile nu dispar cu una, cu doua. Of course ca daca te îndepărtezi la vreo 2 strazi distanta dispar, dar în mod normal masinile distruse de exemplu raman in intersectii cat stai prin zona. Nu dispar cum întorci capul, asa cum se intampla de multe ori in GTA.

  5. #725 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  6. #726 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Ce amuzant este online hackingul cand gasesti ascunzatoare buna:


  7. #727 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Are cineva idee de ce nu-mi apare pe hartă ultimul gang hideout? (după statistică am făcut 14/15)

  8. #728 SP
    Member b615dub's Avatar
    Incearca sa mai faci si alte side-mision ca o sa apara.

    @razvanrazy, pai eu folosesc asta in avantajul meu cand trebuie sa ajung undeva repede. Eu cred ca e foarte folositor

  9. #729 SP
    Member Hansel31's Avatar
    apropo a primit cineva eroare asta in joc? Unable to connect, check NAT Type
    ma dispera nu pot juca online deloc..! am vazut ca o gramada de useri au problema asta...

  10. #730 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by Hansel31 View Post
    apropo a primit cineva eroare asta in joc? Unable to connect, check NAT Type
    ma dispera nu pot juca online deloc..! am vazut ca o gramada de useri au problema asta...
    Da, mi s-a intamplat mie, insa am pus-o pe baza faptului ca n-am PS+.

  11. #731 SP
    Member Hansel31's Avatar
    nu are nici o treaba cu ps+ , sunt sute de jucatori care se plang de problema asta.. altii spun ca dupa ce s-au deconectat de la wi-fi si au bagat cablu direct in consola.. a mers!... cei de la ubisoft vin si cu cateva solutii pentru rezolvarea problemei.. dar se pare ca nu functioneaza pentru nimeni.. este o problema strict legata de serverele lor!
    uite ce zice ubisoft:
    If you see that - you need to adjust your router and turn on UPnP - it's a single setting which will allow any game to work by opening any ports required by games - details on how to do this, vary, so please check with either your ISP or hardware manufacturer.

    Please remember that UPnP can sometime have issues if used at the same time as port forwarding - or - DMZ, since they can conflict and not improve things - so please try UPnP first on it's own and see if the NAT issue is resolved.

    The team are continuing to work with connection errors, however please follow the above advice

    If after enabling UPnP - you still have the warning, please contact support directly.

    poate la tine functioneaza.. la mine nu a mers!

  12. #732 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    La ps4 nu am probleme, am avut la xbox one cu nat, dar isi revenea dupa un restart la router. Exista si o solutie permanenta postata de Ronan.

  13. #733 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Get a better router (or at least configure it!)

  14. #734 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Sa zic si eu cateva despre joc daca tot am avut timp sa il joc.

    Arata chiar bine din punct de vedere grafic, nu este Infamous SS, dar tot arata bine. Orasul este destul de mare incat sa nu te plictisesti si ai destule activitati care sa te tina ocupat. Bug-urile sunt aproape inexistente, exceptand cativa NPC care si-au mai pierdut ocazional pathfindingul si ramaneau intepeniti in zid. Gameplay-ul din punct de vedere al personajul este flawless, raspunde bine la comenzi si totul se misca fluid. Din pacate nu acelasi lucru poate fi spus despre controlul masinilor care este mult prea wobbly la viteze mari chiar si dupa ce te obisnuiesti cu stilul. Un mare + pentru partea de hack, gasesti niste faze in care crapi pur si simplu de ras. Un alt lucru pe care il reporsez este dificultatea care este mult prea scazuta, nici pe nivel maxim nu prea simti un challenge, toate misiunile pot fi terminate cu usurinta, iar dupa ce dai unlock la abilitati nici nu trebuie sa mai tragi un singur glont. Partea de MP este iar foarte bine realizata, stilul Souls games se potriveste de minune si este chiar distractiv, ajunsesem in top 1% in weekend. De asemenea este bine ca au introdus si optiune sa dezactivezi invaziile, pentru cei care vor doar campaign.

    Per total un joc bun - 8/10 (cel putin pe generatia curenta, nu am jucat pe old gen sau PC ca sa ma pot pronunta despre acele versiuni).

  15. #735 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Quote Originally Posted by Frenchie View Post
    Sigur joci pe PS3?
    Watch Dogs PS3/X360 Version Lacks Cockpit View; Tons Of PS3 Direct-Feed Screenshots Released | GearNuke
    Eu pe PS3 joc si nu am cockpit view.Poate tu ai versiunea Chuck Norris.
    Cand apas pe dpad stanga prima oara camera se vede de mai sus si a doua oara se vede din masina. Asts e functia la care ma refer. Garantez ca joc pe ps3 . Nu stiu de ce nu tie iti merge sau oi avea eu editia chuck norris, poate nu ai patchul 1.01 alte idei nu am...

  16. #736 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Un alt lucru pe care il reporsez este dificultatea care este mult prea scazuta, nici pe nivel maxim nu prea simti un challenge, toate misiunile pot fi terminate cu usurinta.
    Asa cum ti-am zis si pe YM, esti prima (si singura) persoana pe care o aud spunand ca e prea usor. Nu cred ca mai e nevoie sa citez injuraturile si urletele celor care joaca aceiasi misiune de 20 de ori... Poate joci cu cheat-uri OEE a hackuit hackerii

  17. #737 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    AndyTiME, ma jur ca nu te cred. Te rog, filmeaza-te sau fa o poza cu PS3-ul ruland WD, cu camera in-car (nu bumper cam, sa se vada bordul si volanul).

  18. #738 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    1.Ba era calare si politia,
    2.ba chemau ajutoare...
    1. jam !
    2. hack pt a dezactiva functia de a chema ajutoare

    eu inca sunt la act 1 ..am jucat la side misions(10-15 ore)..si tot nu am suficiente puncte pt toate abilitatile..ca tot ziceai de armuri , exista ca abilitate de upgradat, atat pt gloante cat si pt explozii

    jocul este fenomenal, oricate defecte de logica ar avea

  19. #739 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Asa cum ti-am zis si pe YM, esti prima (si singura) persoana pe care o aud spunand ca e prea usor. Nu cred ca mai e nevoie sa citez injuraturile si urletele celor care joaca aceiasi misiune de 20 de ori... Poate joci cu cheat-uri OEE a hackuit hackerii
    Hai, sa ai si o a doua persoana . In fine, eu nu sustin ca este prea usor jocul, joc pe dificultate normala si da, mi s-a intamplat sa reiau o misiune de 2-3 ori fie pentru ca ma impusca cineva fie pentru ca omoram din greseala o tinta care trebuia doar doborata. Insa si acele situatii apar pentru ca joc extrem de relaxat, poate si pentru ca sunt mereu cu o "ureche" la bebelus .

  20. #740 SP
    Junior Member zyx1141's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    1. jam !
    2. hack pt a dezactiva functia de a chema ajutoare
    jocul este fenomenal, oricate defecte de logica ar avea
    Abia pe la ultima misiune am folosit jam coms si balckout, acolo chiar nu ai cum altfel.
    In rest, de politie scapi foarte usor in apa, inainte sa pleci pe apa dezactivezi elicopterul si fugi cu o barca foarte usor; la fel si in unele misiuni, nu vin cu barcile dupa tine.
    Nu te poti uita in sus daca dupa elicopter daca esti in masina sau in apa.

    Daca era testat mai bine sa elimine bugurile si sa il finiseze mai bine (sa poti sari...etc) faceau un joc de nota 9-10.
    Sunt curios ce concurent va scoate eventual R*...ca altii nu se vad la orizont; seria GTA e rasuflata, (cel putin pt mine, ca tot se compara) in afara de faptul ca e mai finisat nu aduce ceva nou, sa te surprinda, povestea e cam aceiasi in fiecare.

    La WD ma asteptam ca la puzzleuri cand se termina timpul sa reseteze treseele
    E un joc mediu, dar greu nu este.

    Ma bucura ca sunt si multi romani care au muncit la el, Ubisoft Bucuresti si Craiova team

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 47 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 ... LastLast

Similar Threads

  1. Coperta Watch Dogs By CatalinTwist3R in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 26-06-2014, 21:05
  2. Watch Dogs - PC By MonkY in forum Jocuri PC
    Replies: 64 Last Post: 21-06-2014, 06:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts