Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 47 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast
Results 461 to 480 of 926

Thread: Watch Dogs

  1. #461 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    La cat s-a vorbit despre jocul asta, ar fi trebuit sa fie cel putin speechless. Iar mie mi se pare obisnuit, sters. Vorbesc din punctul de vedere al graficii, poate va compensa prin gameplay si story line.

  2. #462 SP
    Member mof990's Avatar
    Ce e amuzant e ca asta arata pe ps4 mai prost decat arata gta 5 pe old gen. (neluand in calcul rezolutia) AC IV a aratat foarte bine pe toate platformele, nu am idee de ce nu le-a iesit si cu Watch Dogs.

  3. #463 SP
    Member Buyk's Avatar
    RockStar Games nu scot jocuri anual, precum scot cei de la Ubisoft, GTA V a iesit pentru Xbox si PS3, WD va iesi pe toate platformele, astea sunt 2 motive principale pentru care nu le-au iesit cum se astepta lumea, dar nu putem spune ca e chiar strigator la cer, arata decent iar daca pe partea de story este ok eu zic ca va completa minusurile, am vazut si MP interesant la el deci va tine ocupata lumea ceva vreme.

  4. #464 SP
    Member mof990's Avatar
    L-am jucat putin la un prieten pe xbox 360. (aprox 1h) Jocul arata ok (cam ca gta 4) si se misca bine dar in ceea ce priveste gameplay-ul e cam ... praf. Controlul masinilor e oribil (va provoc sa nu faceti accident timp de 20 de secunde chiar si cu focus on), sistemul de cover si cel de shooting sunt incredibil de clunky (deh, nu stiu cum sa-i spun in romana). E foarte usor sa mori si multi ar zice "ok e realist, asta e bine". Problema e ca in realitate nu stai sa te gandesti 10 secunde pana sa te misti din cover in cover si nu te blochezi ca un sac de cartofi la fiecare colt. De asemenea, camera in timpul condusului e extrem de haotica, de obicei nu ma ia durerea de cap de la jocuri dar pun pariu ca alti jucatori nu vor rezista. Pot sa spun ca sunt foarte dezamagit si nu in privinta graficii.

  5. #465 SP
    Member anes's Avatar

  6. #466 SP
    Member Downshifting's Avatar

  7. #467 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Editia de colectie pentru PS4 a intrat in stoc la Altex, tocmai am primit mail. Pacat ca pun mana pe el doar in cateva saptamani. Curios daca mi-l vor da la pretul de la precomanda sau la cel care e afisat acum pe site. Diferenta e de peste 100RON.

  8. #468 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Toți cei cu pre-comenzi au primit înștiințare. Vei plăti suma trecută în emailul de înregistrare a pre-comenzii.

    -

    Watch Dogs Gameplay: First 30 minutes

    Evident cu spoilere.



    Iar pe Twitch deja se face stream din plin: http://www.twitch.tv/directory/game/Watch_Dogs

  9. #469 SP
    Member dtancu's Avatar
    Știe cineva când ajung precomenzile de la Altex?

  10. #470 SP
    Junior Member kent4nzw0w's Avatar
    cred ca luni, eu am primit mail cum ca au intrat in stoc

  11. #471 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Luni le impacheteaza si marti ajung la destinatar. Sambata nu lucreaza colegii de la online...sorry

    ...cel putin asa stiu eu

  12. #472 SP
    Member rascalov's Avatar
    Cum au reusit cei de la IGN si altii sa il joace deja cand jocul apare marti?

  13. #473 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Site-urile mari (IGN si altele) primesc copii inainte de lansare pt reviews & stuff (reclama ), iar altii il au de prin unele magazine unde l-au pus pe rafturi mai devreme + torrents.

  14. #474 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Majoritatea site-urilor de reviews primesc chei sau copii retail inainte de lansare. Asa am pus si eu mana pe joc.

  15. #475 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Se cheama press-kit si de obicei se trimite inainte de lansarea jocului... Exceptie face Romania, desigur... unde press kit-urile vin dupa lansare (si dupa aceea se mira ca nu mai vrem sa facem reviews).

  16. #476 SP
    Member colossus's Avatar
    Au avut o copie a jocului (originala) in care poti sa joci doar o ora .(cel putin asa a avut si Conan O'Brien in review-ul lui )

    In dreapta imaginii scrie pe carcasa ''60 minutes'' :
    Attached Images Attached Images 0.jpg

  17. #477 SP
    Admin MonkY's Avatar
    WTH?
    Attached Images Attached Images watch_dogs_danger.jpg

  18. #478 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by colossus View Post
    Au avut o copie a jocului (originala) in care poti sa joci doar o ora .(cel putin asa a avut si Conan O'Brien in review-ul lui )

    In dreapta imaginii scrie pe carcasa ''60 minutes'' :
    Aia e versiunea PS4 unde exista o misiune (sau misiuni) aditionala cu durata de 60 min. Ceva extra de celelalte variante.

  19. #479 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    E deja clasic pt Ubisoft Cred ca toate Assassin's Creed-urile au versiune cu misiune extra de 60 min.

  20. #480 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    M-am mai jucat azi vreo ora. Inca nu-mi vine sa cred ce au "reusit" sa faca...

    Am facut o misiune in care trebuia sa "prind" pe cineva intr-o masina si am fugit dupa el vreo 10 minute si lovit si folosit de ce puteam, cu telefonul, pentru ca pur si simplu nu ai cum sa tragi din masina (desi ai tinta) sau efectiv nu am gasit eu cum. M-am uitat in controls si nu am gasit buton de tras din masina.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 47 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast

Similar Threads

  1. Coperta Watch Dogs By CatalinTwist3R in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 26-06-2014, 21:05
  2. Watch Dogs - PC By MonkY in forum Jocuri PC
    Replies: 64 Last Post: 21-06-2014, 06:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts