Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 47 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 LastLast
Results 881 to 900 of 926

Thread: Watch Dogs

  1. #881 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Ai dreptate, dar tot nu vad ce naiba nu au reusit sa mentina framerate-ul la un joc care nu are oricum grafica prea buna fata de cum l-au aratat ei prima data si l-au mai scos si dupa 6 luni de cand a iesit prima data pe restul platformelor.

  2. #882 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Pentru ca WiiU nu e foarte "next-gen", toti developerii third-party se plang de hardware, nu doar cei de la Ubis#$t. E o consola super, dar numai si numai pentru ca are o colectie geniala de exclusivitati. WiiU fara Mario, Zelda si Pokemon, e o consola la fel de inutila precum Ouya.

  3. #883 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    ai grija cu pianu, Ouya nu este o consola inutila !

  4. #884 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Din punctul meu de vedere, Nintendo a avut mereu consola doar pentru casual gamers, in special pentru fete sau cupluri/familii.
    Punctul tau de vedere este foarte gresit. Singura consola care se incadreaza in grupa aia este Wii. N64 a adus o gramada de fps. De celelalte console nu are rost sa mai vorbim. Dar este un cliché classic si nu ma mir sa-l citesc chiar si in anul 2014

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Zi-mi un joc first party care e cel putin la fel de complex precum acesta.
    Oarecum first party: Lego City Undercover.

    In legatura cu W_D: Este un port slab, nici nu stiu ce am asteptat de la Ubisoft. Framerate de 25 cand te plimbi prin oras, 20 cand mergi cu masina. La unele misiuni cu multe explozii scade sub 20. Decat sa arunci asa ceva pe piata.. mai bine anulezi jocul. Macar nu are screen tearing.

    Oricum nu inteleg pentru ce au lansat jocul asta pe Wii U si X360/PS3. Pe celelalte doua console are un screen tearing de iti vine sa-ti scoti ochii. Nu inteleg cum poti sa joci asa ceva. Toate 3 versiuni sunt sub orice critica si chiar nu le recomand la absolut nimeni.

  5. #885 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si asta e parerea ta. Eu am jucat pe X360 si acum il joc si pe Xbox One si inafara de grafica, jocul se misca la fel, adica e perfect jucabil.

    Si da, tu, ca fanboy Nintendo, probabil altfel apreciezi consola si jocurile, dar eu, inafara de Mario (si ma refer la mario simplu, nu la kart, nu la batai cu mario samd) nu as avea ce sa joc.

    Si da, N64 a avut multe FPS-uri si multe jocuri bune, la fel si NES-ul, chiar si Wii, dar comparand multitutinea de jocuri care ies pentru consolele de la Microsoft si Sony, consola de la nintendo, daca nu ar avea exclusivitatile, nu s-ar vinde.

    Si da, Lego City Undercover as fi vrut si eu sa-l joc

  6. #886 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    Ce treaba are daca sunt fanboy sau nu? Uite-te la marketing si o sa vezi pentru cine au fost facute consolele respective:

    Super Nintendo
    GameCube

    In fine. Cand am timp, incerc sa termin Watch_Dogs. Povestea pare oarecum interesanta chiar daca nu-mi place de Aiden, pare un personaj plictisitor si generic.

  7. #887 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Bafta la terminat jocul. Eu nu am reusit pe X360. Sa vad dupa ce termin iar GTA V si Unity, daca reusesc sa-l termin pe Xbox One, unde arata mult mai bine.

    E pacat ca nu au fost in stare sa faca side missions mai captivante, ca nu au adaugat posibilitatea de a trage din masina si ca nu au lucrat mai mult la lucrurile marunte, ca ideea si anumite noutati sunt foarte bine facute.

  8. #888 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Nu uita de personajul principal, care e jalnic. Personajele secundare sunt geniale fata de el.

  9. #889 SP
    Member legokid220's Avatar
    Quote Originally Posted by flavi_us View Post
    Nu uita de personajul principal, care e jalnic. Personajele secundare sunt geniale fata de el.
    Mai ales porecla lui. VIGILENTI? serios?! altceva mai special nu au gasit?
    Pun pariu ca e ideia romanilor care lucreaza la ubisoft..

  10. #890 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vali cel Trădat

  11. #891 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    vedeti ca e oferta de bf pe uk pentru sesson pass
    "mie unul mi-a placut, tinand cont ca atunci cand s-a lansat nu erau asa multe jocuri asa ca am apucat sa il duc la capat si sa fac majoritatea misiunilor secundare
    acum ca imi luai si passul o sa revin in bad blood sa vedem daca mai imi place

  12. #892 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    da, deci e si mai tare t bone in bad blood,skiluri noi, misiuni la greu alta poveste iar faza cu masinuta e belea.Daca va placut cat de cat wd chiar se merita dlc
    cateva misiuni facute de mine
    https://www.youtube.com/watch?v=k_exuBrA7lI#t=88

  13. #893 SP
    Member snpz's Avatar
    A mai jucat cineva recent WD si anume misiuni online? La online tailing 1 vs 1 imi tot apare ca serverele Ubi nu sunt functionale..
    L-am cumparat sa-l joc si pe PS4 cu gandul sa deblochez platina, insa sunt trofee care tin de partea online.

  14. #894 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dintre cei care l-ati jucat pe Xbox One/PS 4, a aratat in vreu moment asa ?
    Ma refer strict la motion blur/depth of field din departare, cum are GTA V pe aceste console.

    Sau asta este ceva activabil doar prin mod-ul de pe PC ?

    Intreb pentru ca ma asteptam sa fie asa pe Xbox One, dar in schimb, vad 80% aceiasi grafica de pe X360, poate cateva efecte in plus, dar atat.
    Attached Images Attached Images watch_dogs2014-05-272xmpb5.jpg _1402934076.jpg watchdogsgfx2.jpg

  15. #895 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Da, am patit asta pe PS4. Doar uneori si dura in jur de o secunda, doua, dar era clar observabil.

  16. #896 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asa am vazut si eu, de obicei cand intra in joc dintr-un cutscene, d-aia mi-am adus aminte ca vazusem poze pe net si nu stiam daca e doar versiunea de Xbox One care nu are...

  17. #897 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Vederea asta cinematica cu bokeh apare in unele zone cu priveliste. Cel putin asta vorbeau unii intr-un review al jocului. Eu unul am remarcat foarte putin efectul in cateva ore de joc pe PS4.

  18. #898 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da...pacat. I-ar fi dat un dram de realism, cum face si GTA V si nu cred ca ar fi consumat prea multe resurse.

  19. #899 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    "Jocul in sine a fost jocul care nu are rival. Nici GTA 5 nu e pe aproape. Este un joc destul de lung, ce te pune pe ganduri, dar unele cinematici mai dau pe langa si nu prea intelegi tot story-ul."

    comentariu de pe pagina jocului de la EMAG

  20. #900 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Săracu'.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 47 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 LastLast

Similar Threads

  1. Coperta Watch Dogs By CatalinTwist3R in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 26-06-2014, 21:05
  2. Watch Dogs - PC By MonkY in forum Jocuri PC
    Replies: 64 Last Post: 21-06-2014, 06:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts