Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 145 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 ... LastLast
Results 1,161 to 1,180 of 2881

Thread: 100% Trophy & Achivements Completionists Thread

  1. #1161 SP
    Junior Member Roby_2010's Avatar
    Brothers: A tale of Two Sons, 100%, dificultate 1/10, o poveste emotionanta, un joc bun.
    Cartoon Network Punch Time Explosion XL, Platinum, 100%, dificultate 2/10.


    ---------- Post added 11-03-2014 at 08:52 ----------

    DLC-ul de la The walking dead, 400 days, 100%. Frumos, dar foarte scurt.

  2. #1162 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    E putin off-topic, dar am o dilema legata de un trofeu Mass Effect.
    Am facut primul run cu Tali si Liara dar nu am primit decat unul dintre trofeele pentru aliati (Tali).
    Exceptand misiunile cu collectibles (metale, minerale si alte masline) am facut toate misiunile secundare cu Liara si Tali, inca de cand le-am putut baga in squad. Are cineva idee daca e glitchuit trofeul sau am ratat eu ceva?

  3. #1163 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    AI terminat jocul? E posibil sa mai fie nevoie sa faci cateva misiuni pt a se debloca si cel pt Liara. Mie nu mi-au fost date in acelasi timp.

  4. #1164 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Da, l-am terminat Am facut chiar si misiunile din DLC. Ma indoiesc ca am ratat vreo misiune secundara, am verificat permanent, nici nu ma apucam de misiunile principale pana nu terminam tot ce era secundar... am jucat paragon, sunt cumva mai multe misiuni daca joci renegade?

  5. #1165 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Nu are a face daca ai ales paragon sau renegade. Propun sa incepi un joc nou si sa ii iei ca aliati pe ceilalti, vezi cum merge(oricum tre sa joci jocul de inca doua ori cel putin). Vezi daca ai din nou aceeasi problema. Daca nu, ori a fost un glitch, ori ai luat-o pe fatuca aia prea tarziu.

  6. #1166 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Liara e cel mai tampit caracter sa iei trofeul din pacate , trebuie sa te uiti pe un guide si sa faci excat cum zice.Multi au facut 3 runs in plus pentru ca nu faceau cum trebuie ally trophy la Liara...La Tali daca nu ai luat inseamana ca nu ai facut destule misuni secundare , vorba lui @kragod.La liara totusi e cel mai aiurea...

  7. #1167 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Trofeul pentru Tali l-am luat devreme, chiar inainte sa ajung pe Feros. Urmeaza hardcore run cu Ashley and whatshisface si insanity run cu Wrex si Garrus si din pacate inca un run cu Liara
    Inca ceva, am dat new game plus si mi s-a resetat Paragon levelul care era plin. Shepard e tot level 50, aceleasi arme, 70 skill points pt fiecare squad member dar atat, paragon si renegade sunt resetate. Pe PC stiu sigur ca ramaneau la fel.

  8. #1168 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Da man Liara ally trophy is a bitch , uitate pe forumuri si ai sa vezi cum am spus mai sus , multi au facut inca 3 runs pentru el...Foloseste guide la ea si da la fiecare run paragon si rengade se reseteaza

  9. #1169 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + God of War® (PS3) - 3/10 - 100% [P] Singurul lucru deranjant au fost bugurile intalnite in joc, si Challenge of Gods,in rest easy cake.

    Attached Images Attached Images gow.png

  10. #1170 SP
    Banned flavi_us's Avatar


    In sfarsit am decis sa fac ultimul trofeu din MP. Nu cred ca mai are rost sa zic ceva, jocul generatiei din punctul meu de vedere. Platina usoara, putin grinding daca nu iti place MP, collectibles foarte interesante, survivor mode destul de usor daca esti stealthy.

    The Last of Us (85%)
    Attached Images Attached Images lou.jpg

  11. #1171 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + PlayStation® All-Stars Battle Royale (PSV) - 3/10 - 100% [P] - Nu este un joc greu, dar iti ia mult timp, nu inteleg luptele care tin 3 minute, why for?!?! Pentru fiecare caracter ia cam 30 de minute sa termini arcade mode, la unele mai repede, la altele mai mult.

    De ex. arcade pentru Dante a fost cel mai rapid, iar Sir Daniel a fost super naspa.Nu-mi plac fighting games, dar PASBR este o exceptie.Este a doua oara cand il platinez

    Attached Images Attached Images pasbr.png

  12. #1172 SP
    Junior Member Ker0Sen's Avatar



    #38.Remember ME 100% (3/10) Soundtrack minunat, povestea jocului foarte buna. Imi plac jocurile care te tin in ceata. Nu mi-a placut kombat-ul.

    1ldb367f.png

  13. #1173 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + God of War®: Ghost of Sparta (PS3) 2/10 - 100% [P] Cel mai scurt GOW de pana acum, eu stiam deja jocul cap-coada, l-am jucat de nenumarate ori pe PSP.Am tras repede la el sa fie Max Payne 3 platina nr.30

    Attached Images Attached Images gos.png

  14. #1174 SP
    Junior Member Roby_2010's Avatar
    Cele mai mari porcarii ever pentru ps3 si ps4:
    Dream Club Host Girls on Stage PS4, 100%, dificultate 1/10 si asta pentru limba si meniul jocului
    Detuned PS3, 100%, dificultate 1/10
    TestYourself PS3, 100%, dificultate 2/10
    Noby Noby Boy PS3, 100%, dificultate 2/10.

  15. #1175 SP
    Junior Member NECROSMOKE's Avatar
    #67 Green Lantern: The Rise of the Manhunters#68 Ratchet&Clank
    Brothers: Tale of Two Sons 100% Cel mai tare PSN game in 2014 pentru mine. Its a MUST HAVE GAME !
    #69 Ratchet&Clank 2: Going Commando

  16. #1176 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar


    + Max Payne 3 (PS3) - 8/10 - 100% [P] Platina 30 am vrut sa fie un joc special, care merita sa fie numarul 30...personal i-am dat nota 8 la dificultate, fiindca doar Lvl50 si The Shadows Rushed Me erau greaoie...DLC trophies sunt de nota 6.

    Attached Images Attached Images mp3.png max-payne-3.png

  17. #1177 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Bravo @JeNeI bro si ai dreptate jocul nu e de 9 daca nu intampini glitches sau freezes pe NYMHEu sa termin hopefully maine cu Saints Row 3 si bam

  18. #1178 SP
    Junior Member Roby_2010's Avatar
    In primul rand mii de multumiri prietenului meu cristachecri, care m-a ajutat cu trofeele online la ambele jocuri.

    Backgammon Blitz PS4, 100%, dificultate 2/10.
    Deep Black, PS3, Platinum, 100%, dificultate 2/10.

  19. #1179 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    UPDATE:


    #59+Saints Row: The Third - 100%[P] (3/10) - Joc fun , mi-a placut , dar nu am fost asa impresionat de el cum auzeam de la altii.Still enjoyed it

    Attached Images Attached Images 1l39b276.png

  20. #1180 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Bravo man!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 145 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 ... LastLast

Similar Threads

  1. Trophy Boosting By k1du in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 541 Last Post: 16-06-2015, 09:56
  2. 100% Completionists Thread (PC) By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 1 Last Post: 31-07-2013, 02:27
  3. Trophy By killlemalll3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 464 Last Post: 12-06-2013, 23:38
  4. Ajutor MC: L.A Trophy By morea2love in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 06-01-2010, 22:13
  5. Far Cry 2 Achivements By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 17-09-2008, 14:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts