Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 25 of 25

Thread: Ghid: Demon's Souls - Tips, Tricks, Guides - spoilers !

  1. #21 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    mai joaca cineva? nu de alta dar as incerca un co-op

    ce nu am gasit si ma roade este de ce nu pot folosi miracle pe Royal? nu ca m-au costat mult dar Heal ar fi foarte bun tinand cont ca in Life nu am bagat pana acum. sincer nu as vrea sa reiau cu alt caracter pt ca as vrea sa avansez cu asta. nu am reusit decat 1-1 clear si 4-1 + Red Dragon (cel mai usor de omorat dragonul fiind de pe primul turn in 1-2 cu Composed Bow) costul pentru stats deja a crescut enorm pot zice in momentul de fata platind pt 1 point ~6000 souls si nu sunt decat lvl 30 parca.

    daca mai aveti ceva linkuri usefull pls share

    cheers
    ai ales royal, uh? hit and run. ma voi apuca de 2nd run dupa ce termin bioshock. te anunt, poate facem un coop. la level 90 un upgrade costa ~40k souls.

  2. #22 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    mda pai mai mult spell folosesc decat weapon nu imi vine sa reiau cu toate ca ar trebui sa incerc alta clasa. recomandari ceva?

  3. #23 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    mda pai mai mult spell folosesc decat weapon nu imi vine sa reiau cu toate ca ar trebui sa incerc alta clasa. recomandari ceva?
    eu am jucat cu fiecare clasa si am ales thief in final. sa nu consumi demon souls! iti vor trebui pentru arme, magic, miracles and so on.

  4. #24 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    o sa incerc si un thief sa vad ce si cum

    da asta am vazut ca imi trebuie ms de atentionare

  5. #25 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    pentru a obtine pure wihite sau pure black tendency , chiar trebuie sa ma joc offline ? Unele boss battles is de-a dreptul ireale . (cel putin pure black ma gandesc ca se poate realiza ... ma sinucid de atatea ori in body form pana is pure black )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. GTA IV tips and tricks By Pisboy in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 89 Last Post: 16-05-2013, 20:51
  2. Mass Effect - Pareri Generale/Tips/Tricks By Bobby in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 17 Last Post: 25-09-2008, 14:02
  3. Tips/Tricks Geometry Wars 2 By Bobby in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 01-08-2008, 22:55
  4. Soul Calibur IV Tips and Tricks By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 01-08-2008, 15:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts