Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 73 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 ... LastLast
Results 201 to 220 of 1460

Thread: Battlefield 4

  1. #201 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Oare toate editiile de PS3 au upgrade pt PS4 cu o suma mica ?

  2. #202 SP
    Member Dante's Avatar
    dap, cel putin primele editii au toate in cutie un cod care iti permite sa faci upgrade pentru editia digitala de ps4 cu 9.99$. asta pana prin martie 2014 parca

    Sony's $10 PS3 to PS4 game upgrade program includes 'Battlefield 4,' 'Watch Dogs,' and more | The Verge

  3. #203 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Well...god dammit!...am zis ca nu mai vreau sa cumpar nici un alt battlefield...cum facem ma ca arata destul de interesant

    Mda nici eu nu aveam de gand, DAR....un DAR cu majuscule...

  4. #204 SP
    Member Dante's Avatar
    pai trebuie sa cumparati si PS4 ca tipul ala din video-uri asa se juca , BF4 on PS4.

  5. #205 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Da cine a zis ca nu ne luam si PS4?, numar zilele pe calendar, am semn cu ROSU facut in data de 29-11

  6. #206 SP
    Member Dante's Avatar
    de unde l-ai comandat ca sa-ti vina la lansare? magazinele de la noi nu au o data clara, undeva primavara 2014 e estimat

  7. #207 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    L-am comandat de peste tot din tara...cand ajunge ajunge acuma, doar nu o sa-mi fac peri albi din cauza asta, dar data de 29-11 e bine de marcat in calendar...e o zi foarte importanta pt noi gamerii

  8. #208 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    dap, cel putin primele editii au toate in cutie un cod care iti permite sa faci upgrade pentru editia digitala de ps4 cu 9.99$. asta pana prin martie 2014 parca

    Sony's $10 PS3 to PS4 game upgrade program includes 'Battlefield 4,' 'Watch Dogs,' and more | The Verge
    Din pacate funcţionează doar cu jocul de ps3 in consola

  9. #209 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    dap, cel putin primele editii au toate in cutie un cod care iti permite sa faci upgrade pentru editia digitala de ps4 cu 9.99$. asta pana prin martie 2014 parca

    Sony's $10 PS3 to PS4 game upgrade program includes 'Battlefield 4,' 'Watch Dogs,' and more | The Verge
    Trebuie sa-ti iei versiunea de US ca sa coste upgradeul 10$. Pentru versiunea din Europa o sa coste 10 lire upgradeul.

  10. #210 SP
    Member mof990's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Trebuie sa-ti iei versiunea de US ca sa coste upgradeul 10$. Pentru versiunea din Europa o sa coste 10 lire upgradeul.
    lire? WTF

  11. #211 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    @mof990: Battlefield 4 out this week on PS3 – PlayStation.Blog.Europe

    Upgrade to Next-Gen
    We appreciate that a lot of fans want to start playing on PS3 and then buy Battlefield 4 on PS4 as well. For all of our fans who want to start playing this week, PlayStation has put a program in place where you can buy Battlefield 4 on PS3 (on disc or digital), and then later buy Battlefield 4 on PS4 for £9.99/ €9.99 — bringing your multiplayer stats and unlocks with you. You can learn more about this program on the Battlefield 4 website.

  12. #212 SP
    Member cipvas's Avatar
    Intrebare: daca imi iau acum BF4 digital de pe Store pt PS3, iar la PS4 imi iau jocul pe disc, nu-i așa că nu se transfera statusurile?

  13. #213 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Putin probabil...dar vezi ca daca iei jocul digital pe ps3 vei putea lua varianta de ps4 tot digital cu doar 10 lire...

  14. #214 SP
    Member cipvas's Avatar
    Am facut ceva calcule. La varianta digitală e muult mai ieftin de luat de pe USA. Pai pe USA ar ieși in banii nostri pe undeva pe la 190 lei, pe cand pe UK ar ieși un pic peste 300 lei. Bineinteles că prefer varianta pe disc a jocului, mai ales pe PS4, dar personal nu mai am răbdare.

  15. #215 SP
    Senior Member Rasko's Avatar


    "PS4 multiplayer looks better than Xbox One singleplayer."


  16. #216 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Voi ce ziceti , sa il iau pe actuala negeratie , sau , sa il iau pe noua generatie la anu undeva prin vara-toamna...?

  17. #217 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    La anu' in toamna apare Battlefield 5

  18. #218 SP
    Member Dante's Avatar
    bad company 3 mai degraba, 5 cred ca apare in 2015 daca se tin de marja de 2 ani intre ele. eu il iau acum pentru ca sunt multumit de cum se comporta pe ps3, si o sa-l iau si pe ps4 pentru ca vreau sa joc cu 64 de jucatori pe harta

    le: acum mi-am dat seama cu cine seamana ala din caption-ul clipului postat de rasko. nicolae furdui iancu

  19. #219 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Nu inteleg de ce producatorul mai pierde timpul si resursele pentru campanie single player cand vine vorba de Battlefield. Tipul din video de mai sus a spus ca ps4 ruleaza in 900p x 60fps, insa unele review-uri au mentionat 1080p. Stie cineva ceva despre versiunea finala ps4?

  20. #220 SP
    Member cipvas's Avatar
    Pentru ca unii nu se ating de multiplayer. Cumpara jocul numai pentru singleplayer.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 73 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts