Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 73 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 ... LastLast
Results 401 to 420 of 1460

Thread: Battlefield 4

  1. #401 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    bf4 nu are co-op

  2. #402 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    genial
    http://www.hardwarepal.com/dice-exec...ield-4-server/
    It turns out a server admin of Battlefield 4 spotted the Executive Producer from DICE playing around on his server, well spotting such a personality playing on your server is a big enough thing to talk about right?
    Well how about kicking him from you server with a message “FIX THE GAME”. Yes, the server admin kicked Patrick Bach from the server with that notice.
    dice-executive-producer-patrick-bach-kicked-bf4-server.jpg

  3. #403 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ahahahah!

  4. #404 SP
    Member cipvas's Avatar
    Ce bou...auzi la el damn..s-a miscat. De asta nu l-am nimerit.

    Daca ar fi lipit ventuza aia cu superglue sau scoci ar fi fost mortala rau. Ms RonanN1. Mi-ai facut ziua frumoasa.

    ---------- Post added 05-12-2013 at 14:25 ----------

    Pe de alta parte...am jucat BF4 pe PS4, dar nu prea mult...vre-o 2-3 meciuri. Ce grafica.... ce fluiditate. Acele 60fps..nu stiu... parca ma ia cu ameteala. Sau poate dureaza un pic pana ma obisnuiesc.
    Am jucat pe server de 64. E prima data. Mama , ce haos...sau poate asa trebuie sa fie. Si intradevar...foarte naspa treaba cu schimbatul comenzilor de pe L1R1 pe L2R2.

    ---------- Post added 05-12-2013 at 14:53 ----------

    Apropo...vrea cineva BF4 pt PS4? pe disc...pm-me.

  5. #405 SP
    Junior Member solomonking's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    bf4 nu are co-op
    Are...doar cu friends

    Btw, are cineva idee de ce nu merge jucat in multiplayer pe PS3 ? Am doar serverele oficiale care sunt mereu cu zero player !

    Multumesc anticipat !

  6. #406 SP
    Member Dante's Avatar
    nu pui filtrele pe server cum trebuie, bifeaza servere cu 1-5 sloturi libere,bifeaza europa, modul de joc normal sau hardcore si cam atat, tie acum ti le arata doar p-alea cu toate sloturile libere

  7. #407 SP
    Junior Member solomonking's Avatar
    Am inteles...o sa setez filtrele asa !
    Tnx a lot !

  8. #408 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    Ce bou...auzi la el damn..s-a miscat. De asta nu l-am nimerit.
    pe de alta parte si jocul iti schimba acuratetea daca nu tintesti "down the sights"..deci chestia aia e useless..ptr asta s-a inventat laser sight..

  9. #409 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Unde gasesc un cd-key download la premium pc cel mai ieftin si de incredere?

  10. #410 SP
    Member Dante's Avatar
    facem un efort comun sa cumparam un premium de ps3? se poate share-ui,nu?

    ---------- Post added 06-12-2013 at 20:41 ----------

    dupa update se blocheaza la fel ca inainte, ca un rahatel ce e. in rest ar fi ok-ish

  11. #411 SP
    Member excess's Avatar
    s-a dat drumu' la china rising?? Ca am bagat codu' dar nu vad pe nicaieri un download ceva.....

  12. #412 SP
    Member bartonn's Avatar
    Ai premium?

  13. #413 SP
    Member excess's Avatar
    limited edition

  14. #414 SP
    Member bartonn's Avatar
    Quote Originally Posted by excess View Post
    limited edition
    Deci nu ai acces inca.Doar cei care au premium au acces la DLC cu 2 sap mai devreme.

  15. #415 SP
    Member excess's Avatar
    Merita banii Premiumul asta??? Vor fi ceva reduceri?? MA gandesc sa-l iau si eu.

  16. #416 SP
    Member bartonn's Avatar
    Quote Originally Posted by excess View Post
    Merita banii Premiumul asta??? Vor fi ceva reduceri?? MA gandesc sa-l iau si eu.
    Reduceri poate de craciun.
    Daca iti faci upgrate la un PS4, se merica sa iti iei premium. Sau daca joci foarte mult BF4,merita un "premium".

  17. #417 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    la premium nu va fi nicio reducere niciodata...astia de la EA sunt prea chitrosi..nu dau la discount membershipuri...vor fi reduceri doar la DLC-urile aparute pana in acel moment

    oricum nu vor mai scoate un alt bf la anul...deci oarecum merita...

  18. #418 SP
    Junior Member solomonking's Avatar
    Salutare,
    Revin cu inca o intrebare incuietoare, cel putin pt mine:
    - joc BF4 pe PS3...in campaign...ma opresc si continui a 2a zi...ei bine salvarea nu mai exista si ma pune sa dau doar "new campaign"
    - faza asta am experimetat-o de 2 ori

    Ce e de facut ? S-a mai intalnit cineva cu asta ?

    Multumesc anticipat!

  19. #419 SP
    Member cipvas's Avatar
    Jenant... nu am jucat campania pe PS3. Am așteptat să o "savurez" pe PS4. Azi dupa mai bine de 2 ore de jucat...frezze. Pe PS4. Dupa ce se gândește consola ceva timp, imi zice ca salvarea e coruptă și trebuie să închidă aplicația. Am zis.. pff, mare scofală, reiau de la ultima salvare. Cand colo: Start new campaign. Penibil !!!
    Și nu numai ca mi-a șters avansul în campanie, dar mi-a șters si toate setările generale ale jocului. Inclusiv sunet, video, gameplay...
    Noroc ca statusul la multiplayer era pe servere la ei.

    Frustrant....

  20. #420 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 73 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts