Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 73 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 ... LastLast
Results 521 to 540 of 1460

Thread: Battlefield 4

  1. #521 SP
    Member cipvas's Avatar
    Nu stiu cata legatura are cu uploadul la PS+, pentru ca eu joc cu cont de Romania, care nu are ce sa-si uploadeze. De PS4 vorbesc.

  2. #522 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    N-am spus ca are legatura doar cu plus, ci ca are legatura si cu salvarea in cloud care in combinatie cu serverele EA duce la aceasta eroare. Incearca fara sa-ti fie conectata consola la net, eu zic ca 100% iti va merge. Atentie! Nu reconecta consola la internet decat dupa ce ai terminat campania.

  3. #523 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Se merita cumparat BF4 pe PS4 in acest moment? Daca nu ce altceva mi-ati recomanda sa-mi iau (am deja Killzone, Knack, AC4 si jocurile de PSN)?

  4. #524 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Da.

  5. #525 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    PS3 sau 4? Daca erai pe 3, puteai sa fii conectat la serverele EA si fara plus. De acolo si eroarea.
    Pe PS3 întradevăr, deci s-ar putea să fie plauzibilă teoria ta.

  6. #526 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Cum pot juca pe hartile de China Rising pe PS4? La Server Browser nu-mi gaseste niciodata servere, iar la Quick Game intra doar pe hartile originale.

  7. #527 SP
    Member bartonn's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Cum pot juca pe hartile de China Rising pe PS4? La Server Browser nu-mi gaseste niciodata servere, iar la Quick Game intra doar pe hartile originale.
    Ai premium? Fără el nu poți juca China Rising pe PS4

  8. #528 SP
    Member blondutzu's Avatar
    hmm, ma indoiesc de ce spui acolo. Daca imi cumpar DLC-ul ar fi stupid sa ma oblige si la premium sa il pot juca..parca a fost ceva cu early access pentru cei cu premium poate de aici confuzia..pe X1 am si CR si SA si le joc fara premium

  9. #529 SP
    Member excess's Avatar
    poti sa joci pe servere si china rising, tre' sa bifezi hartile inainte si sa dai search.

    Cel putin asa e pe PS3.

  10. #530 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Da, am China Rising (si Premium). Am descoperit care era problema... in Server Browser dadusem sa caute Conquest, iar pe PS4 exista doar Conquest Large. Normal ca nu gasea niciun server..

    ---------- Post added 31-01-2014 at 01:19 ----------

    Also.. După patch-ul de azi au cam dispărut problemele de rubber banding, din ce discuta și lumea pe forumul oficial.

  11. #531 SP
    Junior Member Storm78's Avatar
    Eu am cumparat varianta deluxe care dadea cod de China Rising si canci, nu ma prind cum pot juca. Pe ps3 ma trimetea sa cumpar dlc-ul...

  12. #532 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Da, am China Rising (si Premium). Am descoperit care era problema... in Server Browser dadusem sa caute Conquest, iar pe PS4 exista doar Conquest Large. Normal ca nu gasea niciun server..

    ---------- Post added 31-01-2014 at 01:19 ----------

    Also.. După patch-ul de azi au cam dispărut problemele de rubber banding, din ce discuta și lumea pe forumul oficial.
    La mine nu. Rubber banding cat casa. Nu stiu ce sa-i mai fac. Am de gand sa mai fac un abonament si la alt provider de internet, sa vad cum merge.

  13. #533 SP
    Junior Member alphacristi's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    La mine nu. Rubber banding cat casa. Nu stiu ce sa-i mai fac. Am de gand sa mai fac un abonament si la alt provider de internet, sa vad cum merge.
    ce provider de internet ai momentan ?
    ma gandeam sa imi cumpar bf4 si am de la romtelecom (100 Mbps)

  14. #534 SP
    Member cipvas's Avatar
    RCS-RDS, Fiberlink 1000. Mai am un amic, in oras cu mine, are Fiberlink 100, si se plange si el de acelasi rubber banding, mai ales pe serverele de 64 jucatori. Cred ca pachetele de date trimise de joc, se poticnesc undeva, intr-un nod de retea. Zic si eu...

  15. #535 SP
    Member Dante's Avatar
    si pe ps3 pare foarte ok acum

  16. #536 SP
    Junior Member Antiloop's Avatar
    @storm 78 trebuie sa intrii in ps store din meniul ps3-ului si sa dai download de acolo.Este un tutorial pe EA Help.




    Rubber banding la greu si la mine :-))) . Incepusem sa cred ca sant singurul cu problema asta si ca este o problema cu providerul .

  17. #537 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Mda, asta seara a mers nasol, lots of rubberbanding. Zilele trecute a fost OK...

  18. #538 SP
    Member cipvas's Avatar
    Acu' au stricat si meciurile mici, gen SDM, TDM, alea pe care le puteai juca fara rubberbanding. De foarte multe ori patesc sa inceapa meciul numai cu anumite sunte sau sa se auda numai melodia de final de meci tot timpul jocului.

  19. #539 SP
    Banned killuminati's Avatar
    cum se comporta pe PS4 ?sunt camperi multi ?bug-uri,glitch-uri multe ?m-ar tenta sa fac trecerea de la PC la PS4

  20. #540 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    M-am uitat pe YT la BF4 multiplayer pe PS3 si pare cam laggy. Cei care il aveti pe PS3, sunt probleme cu fps?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 73 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts